Podzim 2012
I.Liga
Na Stoupách

Kolo Datum Čas Oddíl Oddíl Hřiště
1. kolo 20. srpna 2012 18:00 Litrpůl Klasici "A" Na Stoupách I
19:00 FC Atis Jihlava Armagedon
20:00 Ježek "A" Pohárová středa
18:00 Plastoma CZ-Jihlavan "A" R.U.M. Na Stoupách II
19:00 Starlet "A" Prolog
20:00 1.FC Mudrcové Ježouři
2. kolo 27. srpna 2012 18:00 Klasici "A" Pohárová středa Na Stoupách I
19:00 Litrpůl Armagedon
20:00 FC Atis Jihlava R.U.M.
18:00 Ježek "A" Prolog Na Stoupách II
19:00 Plastoma CZ-Jihlavan "A" Ježouři
20:00 Starlet "A" 1.FC Mudrcové
3. kolo 3. září 2012 18:00 Klasici "A" Prolog Na Stoupách I
19:00 Armagedon R.U.M.
20:00 Litrpůl Pohárová středa
18:00 FC Atis Jihlava Ježouři Na Stoupách II
19:00 Ježek "A" 1.FC Mudrcové
20:00 Plastoma CZ-Jihlavan "A" Starlet "A"
4. kolo 10. září 2012 18:00 Litrpůl R.U.M. Na Stoupách I
19:00 Pohárová středa Prolog
20:00 Armagedon Ježouři
18:00 Klasici "A" 1.FC Mudrcové Na Stoupách II
19:00 FC Atis Jihlava Starlet "A"
20:00 Ježek "A" Plastoma CZ-Jihlavan "A"
5. kolo 17. září 2012 18:00 FC Atis Jihlava Ježek "A" Na Stoupách I
19:00 R.U.M. Ježouři
20:00 Pohárová středa 1.FC Mudrcové
18:00 Klasici "A" Plastoma CZ-Jihlavan "A" Na Stoupách II
19:00 Armagedon Starlet "A"
20:00 Litrpůl Prolog
6. kolo 24. září 2012 18:00 Prolog 1.FC Mudrcové Na Stoupách I
19:00 Litrpůl Ježouři
20:00 R.U.M. Starlet "A"
18:00 Klasici "A" FC Atis Jihlava Na Stoupách II
19:00 Armagedon Ježek "A"
20:00 Pohárová středa Plastoma CZ-Jihlavan "A"
7. kolo 1. října 2012 18:00 Pohárová středa FC Atis Jihlava Na Stoupách I
19:00 Ježouři Starlet "A"
20:00 Prolog Plastoma CZ-Jihlavan "A"
18:00 Armagedon Klasici "A" Na Stoupách II
19:00 Litrpůl 1.FC Mudrcové
20:00 R.U.M. Ježek "A"
8. kolo 8. října 2012 18:00 1.FC Mudrcové Plastoma CZ-Jihlavan "A" Na Stoupách I
19:00 Litrpůl Starlet "A"
20:00 Ježouři Ježek "A"
18:00 R.U.M. Klasici "A" Na Stoupách II
19:00 Prolog FC Atis Jihlava
20:00 Pohárová středa Armagedon
9. kolo 15. října 2012 18:00 Starlet "A" Ježek "A" Na Stoupách I
19:00 Litrpůl Plastoma CZ-Jihlavan "A"
20:00 1.FC Mudrcové FC Atis Jihlava
18:00 Ježouři Klasici "A" Na Stoupách II
19:00 Prolog Armagedon
20:00 R.U.M. Pohárová středa
10. kolo 22. října 2012 18:00 Starlet "A" Klasici "A" Na Stoupách I
19:00 Plastoma CZ-Jihlavan "A" FC Atis Jihlava
20:00 Litrpůl Ježek "A"
18:00 1.FC Mudrcové Armagedon Na Stoupách II
19:00 Ježouři Pohárová středa
20:00 Prolog R.U.M.
11. kolo 29. října 2012 18:00 Ježek "A" Klasici "A" Na Stoupách I
19:00 Ježouři Prolog
20:00 Plastoma CZ-Jihlavan "A" Armagedon
18:00 Starlet "A" Pohárová středa Na Stoupách II
19:00 1.FC Mudrcové R.U.M.
20:00 Litrpůl FC Atis Jihlava