Malá kopaná Jihlava Výročí 30 let založení MK Jihlva rz.1987

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Miniaplikace

Tabulka střelců

 

Pořadí Jméno Příjmení Oddíl Vstřelené branky
1 Radim Šuta SEDMÍK - Some Jihlava "A" 32
2 Robin Demeter SEDMÍK - Some Jihlava "A" 31
3 Lukáš Jurnečka Starlet "A" 26
4 Michal Jurč Ježek 23
5 Jakub Göth FK Klasici "B" 21
6 Antonín Plichta FC Hranatá Koule 21
7 Filip Coufal DEVILLÉ 20
8 David Vacek Pohárová středa 18
9 Daniel Kavka SEDMÍK - Some Jihlava "B" 17
10 Petr Mašek AMC Trans 16
11 Zdeněk Kučera SEDMÍK - Some Jihlava "A" 15
12 Pavel Heřmánek Pohárová středa 15
13 David Lacina FK Klasici "B" 15
14 Dominik Pacek AC B2B Pekelnej Stroj "A" 14
15 Ondřej Sapola SEDMÍK - Some Jihlava "B" 13
16 Zdeněk Daniel Olds Želetava 13
17 Tomáš Simandl Olds Želetava 13
18 Miloslav Brabec Pohárová středa 13
19 Filip Dvořáček R.U.M. 13
20 Matěj Vopršal Starlet "A" 12
21 Vít Brabec R.U.M. 12
22 Martin Kovář RC Maňana "A" 11
23 David Kavka SEDMÍK - Some Jihlava "A" 11
24 Jaroslav Paulík AMC Trans 11
25 Marek Pecina AC B2B Pekelnej Stroj "B" 11
26 David Novák FK Klasici "B" 11
27 Petr Dolejš FC Hranatá Koule 10
28 Tomáš Grepl FK Klasici "A" 10
29 Jiří Janák FK Klasici "B" 10
30 Patrik Zadražil Ježek 10
31 Jiří Prchal RC Maňana "A" 10
32 Zdeněk Tichánek FK Klasici "A" 10
33 Jan Dršata Starlet "A" 10
34 Jiří Štěpánek R.U.M. 10
35 Ondřej Přibyl Pohárová středa 10
36 Tomáš Vrbka Olds Želetava 9
37 Patrik Svoboda AC B2B Pekelnej Stroj "B" 9
38 Martin Kolman Pohárová středa 9
39 Ondřej Lapeš Starlet "B" 8
40 Pavel Svoboda FK Klasici "A" 8
41 Jan Roušar DEVILLÉ 8
42 Pavel Bartoš FC Hranatá Koule 8
43 Vladimír Michálek SSC Sorry 7
44 Vojtěch Hron RC Maňana "A" 7
45 Daniel Šerý AC B2B Pekelnej Stroj "A" 7
46 Alexandr Kovář R.U.M. 7
47 Radek Cipruš ml. FK Klasici "A" 7
48 Jakub Čermák AC B2B Pekelnej Stroj "A" 7
49 Jaromír Poul FK Klasici Zvonějov 6
50 Pavel Špaček AC B2B Pekelnej Stroj "A" 6
51 Tomáš Smolík DEVILLÉ 6
52 Tomáš Poul Starlet "A" 6
53 Josef Nevosad Ježek 6
54 Daniel Schrek FC Hranatá Koule 6
55 David Klusák RC Maňana "A" 6
56 Martin Číhal AMC Trans 6
57 Lukáš Kučírek RC Maňana "A" 5
58 Ondřej Šourek R.U.M. 5
59 Marek Zamazal R.U.M. 5
60 Lubor Trojánek Starlet "A" 5
61 Adam Průcha Starlet "A" 5
62 Jakub Benáček AC B2B Pekelnej Stroj "A" 5
63 Michal Fejt AMC Trans 5
64 Lukáš Nikodým AMC Trans 5
65 Jiří Šebesta R.U.M. 4
66 Jiří Cejpek DEVILLÉ 4
67 Milan Špendlíček SSC Sorry 4
68 David Zadražil Pohárová středa 4
69 Jiří Mužík Starlet "A" 4
70 Aleš Konečný Olds Želetava 4
71 Karel Sedmík SEDMÍK - Some Jihlava "B" 4
72 Michal Vaňkát Ježek 4
73 Vojtěch Čurda Olds Želetava 4
74 Michal Brnický FC Hranatá Koule 4
75 Leoš Barák FC Hranatá Koule 3
76 Ondřej Bočok AMC Trans 3
77 Jiří Kubát RC Maňana "A" 3
78 Miroslav Vondrka Starlet "A" 3
79 David Berka FC Hranatá Koule 3
80 Marek Merhaut FK Klasici Zvonějov 3
81 Petr Hintnaus AMC Trans 3
82 Matěj Pertl Pohárová středa 3
83 Václav Tomeček R.U.M. 3
84 Pavel Kružík DEVILLÉ 3
85 Pavel Benda SEDMÍK - Some Jihlava "A" 3
86 Filip Salák DEVILLÉ 3
87 Martin Čurda Olds Želetava 3
88 Adam Vlk AC B2B Pekelnej Stroj "B" 2
89 Daniel Poledna Olds Želetava 2
90 Lukáš Poul Ježek 2
91 Daniel Krčál AC B2B Pekelnej Stroj "A" 2
92 Jakub Lokvenc AMC Trans 2
93 Patrik Soukal RC Maňana "A" 2
94 Stanislav Böhm RC Maňana "A" 2
95 Štěpán Uher DEVILLÉ 2
96 Jakub Szabo Pohárová středa 2
97 Petr Šána FK Klasici "A" 2
98 Ladislav Kabelka Olds Želetava 2
99 Jiří Kozojed Ježek 2
100 Tomáš Reiterman R.U.M. 2
101 Jaroslav Kubát RC Maňana "A" 1
102 Filip Mužátko AC B2B Pekelnej Stroj "A" 1
103 Jan Göth FK Klasici "B" 1
104 Dušan Vondruška FK Klasici Zvonějov 1
105 Tomáš Polenda Olds Želetava 1
106 Daniel Chládek RC Maňana "A" 1
107 Miroslav Šancl FK Klasici Zvonějov 1
108 Denys Chuchelin Olds Želetava 1
109 Miloš Kriegsmann SEDMÍK - Some Jihlava "A" 1
110 Patrik Ločárek Starlet "A" 1
111 Lukáš Slezák R.U.M. 1
112 Jan Caha AC B2B Pekelnej Stroj "A" 1
113 Lukáš Houdek AC B2B Pekelnej Stroj "B" 1
114 Dalibor Mašek AMC Trans 1
115 Jaroslav Kučera RC Maňana "A" 1
116 Petr Tomášek AMC Trans 1
117 Martin Šrámek Pohárová středa 1
118 Michal Vrbka Olds Želetava 1
119 Jan Kottink RC Maňana "A" 1
120 Miroslav Kružík AMC Trans 1
121 Tomáš Pokorný FK Klasici "A" 1
122 Jakub Mužík Starlet "A" 1
123 Petr Cibulka AC B2B Pekelnej Stroj "A" 1
124 Aleš Pacas Olds Želetava 1
125 Pavel Vranka FC Hranatá Koule 1
126 David Padrnos R.U.M. 1
127 Čestmír Vitásek Starlet "A" 1
128 Martin Ondráček Olds Želetava 1
129 Jan Filsak Starlet "B" 1
130 Dominik Caha Olds Želetava 1
131 Jan Procházka FC Hranatá Koule 1
132 Pavel Vranka Olds Želetava 1
133 Vojtěch Šandera FC Hranatá Koule 1