Malá kopaná Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

Reprezentace MK Jihlava

Nápad sestavit reprezentační tým MK Jihlava není příliš starý. Když se v rámci Českomoravského svazu malé kopané (ČMSMK) v roce 2006 projednávaly možnosti střetávání členských měst a obcí, byl jsem zpočátku dost skeptický, zda to je dobrý nápad, především vzhledem k nedostatku volných termínů a konkurenci velké kopané. Jenže potom jsem řekl, že když v Jihlavě hraje malou kopanou kolem 1.700 hráčů, tak by bylo hodně špatné, kdybychom nesestavili alespoň jeden tým!

První vlašťovkou byl přátelský zápas 4.6. 2006 s výběrem Brněnského svazu malé kopané v Jihlavě, který skončil naším historickým vítězstvím 9:6 - podrobnosti ZDE.

Druhou akcí byla účast na mezinárodním turnaji v Bratislavě (Memoriál K. Jokla), kde jsme 1.5. 2007 vybojovali pěkné druhé místo (i když jsme byli velmi blízko zlaté medaili)! O naší účasti informovala i média.

Obě akce prokázaly, že máme dostatek šikovných fotbalistů, kteří jsou ochotni v dresu jihlavského výběru podat co nejlepší výkon a šířit dobré jméno naší malé kopané jak doma, tak i v zahraničí!

Dveře reprezentace jsou otevřené nejen hráčům z nejvyšších soutěží, ale všem kterým to kope a mají chuť se ctí reprezentovat město Jihlavu.