Malá kopaná Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. liga - 9.kolo: 1. FC Ožujsko postupuje, 1. FC U Gábinky padá

24.10.2022

Po devátém kole máme dvě jistoty v šesté lize - tou první je vítězství (a tudíž i postup) mužstva 1. FC Ožujsko v soutěži, tou druhou pád 1. FC U Gábinky do sedmé ligy. O druhou postupovou příčku si to rozdá kvarteto FK Noname, Umbro Jihlava, Ždírec "B" a Hospůdka Na Růžku, zatímco o druhou jízdenku do sedmé ligy si to rozdají mužstva FC Leaders a Galaxie.
Více k zápasům devátého kola v článku.

Zobrazit celý článek       

I. Motorpal liga - 9.kolo: V 9.kole jsme viděli pěkná utkání vysoké kvality

21.10.2022

Další záchranářský souboj a další nepovedený výsledek potkal R.U.M. Tentokrát narazil na SV Ayl. Ayl nakonec zápas zvládl s přehledem, když R.U.M.u nepovolil ani branku a vyhrál 6:0. Klasici narazili na dobře hrající Denaturát Zhoř. Zápas byl poměrně vyrovnaný, ale Klasici mají více zkušeností a bylo to vidět hlavně před bránou soupeře. Klasici nakonec vyhráli v pohodě 5:1. Velmi pohledný zápas se odehrál mezi Hranatou Koulí a Starletem. Zápas byl po všech stránkách naprosto vyrovnaný. Zásadním aspektem úspěchu Koule bylo proměňování šancí, které bylo na vyšší úrovni, než u Starletu. Koule nakonec přehrála Starlet 7:4. Divoký zápas nám předvedli celku Abusu Gastro a Some. Abus Gastro na Some vlítnul a dokázal si vypracovat vedení 6:2. Za tohoto stavu vsadilo Some vše na jednu kartu, když začalo hrát power play. Some nakonec tuto situaci dokonale využilo, když alespoň srovnalo na konečných 6:6. Abus tak ztratil velmi dobře rozehraný zápas. ALPHA opět nazabodovala, když narazila na rozjetou Pohárovku. Pohárovka si nakonec zápas v pohodě pohlídala, když vyhrála 8:5 a valí za záchranou. Opatrný zápas se odehrál mezi DEVILLÉ a Palermem. Palermo bylo v první půli úspěšnější, když vyhrálo 1:0. Ve druhé půli ale Devillé zápas dokázalo otočit na konečných 2:1. Oba týmy by měly mít dostatek bodů k záchraně.


Střelec kola: Střelcem kola byl David Vacek (Pohárová středa), když nasázel 4 branky.


Překvapení kola: Super zápas mezi Abusem Gastro a Some Jihlava skončil remizou 6:6, když Abus nedokázal udržet slušné vedení 6:2. Sehranost a kvalita Some se ukázala v dalším zápase, když ze ztraceného utkání vydolovalo body. Minule obrat proti Starletu, nyní bod s Abusem.


Výkon kola: SV Ayl se v minulých zápase hodně trápil, když nedokázal bodovat. Tentokrát ale narazil na R.U.M., který byl ve stejné pozici. Ayl zápas zvládl dokonale, když vyhrál 6:0 a je o něco blíže záchraně. Naopak R.U.M. začíná být ve velmi složité pozici a ohrožení sestupem začíná nabírat reálně rozměry.

I. Motorpal liga - 8.kolo: Some stále na špici. Boj o záchranu slibuje drama

18.10.2022

Souboj o důležité záchranářské body se odehrál mezi SV Ayl a ALPHOU. ALPHA sice po půli vedla 2:1, ale nakonec vedení naudržela a zápas skončil remízou 3:3. Denaturát Zhoř nabral v posledních zápasech formu. Tentokrát to hrubě odnesl R.U.M., který dostal nářez 13:2. Pohárovka začala boj o záchranu s velkou chutí, když si v pohodě poradila s Palermem 9:3. Starlet v úvodní půli zaskočil favorita ze Some, když vedl už 5:2. Naneštěstí pro Starlet to bylo v zápase vše. Some se herně zvedlo a trestalo hloupé chyba Starletu. Some nakonec zápas zvládlo a vyhrálo 7:5 a stále drží první pozici. Abus Gastro nešetřil Devillé a smetl ho vysoko 12:1. Hranatá Koule se hodně natrápila s Klasiky. Sice vedla po půli 4:1, ale Klasici zbraně nesložili. Minutu před koncem to dokonce bylo 5:5. Jenže poslední útok Koule skončil v síti Klasiků a Koule tak vyhrála 6:5.


Střelec kola: Střelcem kola byli Václav Tomeček (Some Jihlava) a Václav Crkal (Denaturát Zhoř), když oba nasázeli 5 branek.


Překvapení kola: Hranatá Koule v zápase s Klasiky začala výborně, když první půli v klidu vyhrála. Mladý tým Klasiků ale zabral a do poslední chvíle bojoval o body. Všechny body Koule získala až posledním útokem, když dala na 6:5.


Výkon kola: Díky odloženému kolu se Some hůře skládalo proti Starletu. Starlet toho ze začátku využil a vedl již 5:2. Pak se ale ukázala kvalita sehranost Some, které zápas otočilo a vyhrálo 7:5.

Futsal v Třešti!! - poslední 2 místa!!

13.10.2022

fotka

Sice nejde o malou kopanou, ale spoustu kluků, co malou kopanou hraje, tak se účastní i futsalového turnaje v Třešti.


Nyní se totiž uvolnila 2 volná místa, která jsou nyný nabízena týmům z MK. Kdo má zájem, tak info dále v textu.


Určitě nabídku zvažte, jde o dobrou přípravu na jarní sezony a zároveň o nějaký ten pohyb v "okurkové" sezoně :-)

Zobrazit celý článek       

VI. liga - 8. kolo: Galaxie si zahrává

12.10.2022

1. FC Ožujsko zvítězilo nad DUHA COLOR DV S.R.O. 4-1 a už jen kousek mu schází k zajištění postupu. Na druhou příčku se vrátilo FK Noname, které udolalo TJ Topičůf Salóón 3-0, na třetí pozici se posunulo Umbro Jihlava, které otočilo zápas proti FC Leaders (4-2). Čtvrtá příčka patří Ždírci "B", který rozstřílel Hospůdku Na Růžku 7-1. FC Jipocar potvrdil zlepšenou formu a nasázel 1. FC U Gábinky devět branek, aniž by sám žádnou inkasoval (9-0). SK Justice si připsala body bez boje, protože Galaxie se k utkání nesešla (6-0 kontumačně).

Zobrazit celý článek       

VI. liga - 7. kolo: Hospůdka Na Růžku ovládla šlágr a je druhá

09.10.2022

Hospůdka Na Růžku v sedmém kole nedala šanci (hlavně ve druhém poločase) FK Noname a po vítězství 7-4 se posunula na druhou příčku. Vedoucí 1. FC Ožujsko se sice rozjíždělo pomaleji, ale nakonec výrazně přejelo 1. FC U Gábinky 8-2. Umbro Jihlava si poradilo s DUHA COLOR DV S.R.O. (4-1) a posunulo se na čtvrtou příčku. SK Justice díky zlepšenému výkonu ve druhé části utkání převálcovala FC Leaders (8-3) a stále může živit naději na postup, stejně jako Ždírec "B", který přetlačil Galaxii (5-4), byť hrál celé utkání o jednoho hráče v poli méně. FC Jipocar porazil TJ Topičůf Salóón (6-1) a opustil sestupovou příčku.
Střelcem kola se stal Petr Hubený (SK Justice), jehož pět branek udrželo Justici ve hře o postup do páté ligy.

Zobrazit celý článek       

Kvalifikační turnaje U20, U23, Ženy

07.10.2022

fotka

Ve státní svátek 28.9.2022 se odehrály kvalifikace výběrů U20, U23 a Žen.


Naše výběry určitě nezklamaly a udělaly dobré jméno Jihlavské malé kopané.

Zobrazit celý článek       

I. Motorpal liga - 7.kolo: Derby skončilo vítězně pro Some!! Pohárovka naopak stále s nulou.

04.10.2022

Starlet naskočil proti nevyzpytatelnému Devillé. Tentokrát a bylo od prvních minut vidět, že Starlet je pánem na hřišti a první půli vyhrál 8:0. Ve druhé půli tempo trochu opadlo, ale nakonec Starlet vyhrál vysoko 12:2 a posunul se na druhou příčku. R.U.M. držel krok s Klasiky pouze v první půli, kterou prohrál jen 2:0. Ve druhé půli ale Klasici zařadili vyšší rychlostní stupeň a ve výsledky z toho byla výhra 8:3. Abus Gastro Pohárovku vůbec nešetřil a rozsekal jí vysoko 14:3. Neskutečných 9 branek nasázel Ríša Svoboda. Pohárovka se tak stále krčí na dně tabulky. SV Ayl dostal další rychtu. Tentokrát si na něm smlslo Palermo, které Ayl rozdrtilo 9:1. Důležitý boj o záchranu se odehrál mezi ALPHOU a Denaturátem Zhoř. Zhoř kvalitně posílila a bylo to vidět. Zhoř byla v zápase o něco lepším týmem a nakonec z toho byla těsně výhra 6:4. Ve šlágru kola se utkala Hranatá Koule se Some. První půle byla dle předpokladů vyrovnaná, Koule měla možná více šancí, ale výsledek byl 2:2. Ve druhé půli se rozhodlo, když Some využilo 2 chyb Koule a dostalo se do vedení 4:2. Hranaká Koule musela otevřít hru, což byla voda na mlýn pro Some, které situace využilo a vyhrálo vysoko 8:2. Je tak jediné naporažené na prvním místě.


Střelec kola: Střelcem kola byl jednoznačně Richard Svoboda (Abus Gastro), který znemožnil Pohárovku neskutečnými 9 góly.


Překvapení kola: APLHA loni trápila všechny soupeře a sbírala body. Letos ovšem zůstala jen první část. Tentokrát ALPHU těsně porazil i Denaturát Zhoř, který po kvalitním posilnění týmu zabojuje o záchranu, když si připsal první výhru..


Výkon kola: Šlágr kola mezi SOME a Hranatou Koulí nakonec vyzněl lépe pro Some. První půle byla velmi vyrovnaná a skončila remizou 2:2. Ve druhé půli ale Some zamakalo a vyhrálo vysoko 8:2.

Zobrazit celý článek       

I. Motorpal liga - 6.kolo: Sedmík Some Jihlava a Hranatá Koule v trháku, na záda funí Starlet

03.10.2022

Hranatá Koule pokračuje v jízdě. Tentokrát si poradila s nebezpečným Devillé, když ho porazila v pohodě 7:2. Starlet porazil trápící se Pohárovou středu, když po vyrovnané první půli vedl jen 1:0, ale ve druhé Starlet střelecky ožil a vyhrál 5:1. Ayl vůbec nestačil na Abus Gastro. Abus si dělal v zápase co chtěl a konečný výsledek 13:2 pro Abus mluví za vše. R.U.M. v důležitém zápase s ALPHOU vydoloval 3 body za výhru 6:1 a poskočil do klidnějších vod tabulky. Ve šlágru kola na sebe narazili Klasici a Some. Some hrálo zkušeně a první půlku vyhrálo 2:0. Ve druhé půli si Some zkušeně náskok hlídalo a mělo zápas pod kontrolou. Some nakonec vyhrálo 5:2 a je tak stále neporaženo. Denaturát Zhoř vydoloval první prvoligový bod, když s Palermem odehrály obě půle shodně 1:1. Konečný výsledek 2:2 však Denaturátu k záchraně moc nepomohl.


Střelec kola: Střelcem kola byl nečekaně Adama Vlk (Abus Gastro), který bídnému Aylu nasázel 5 branek.


Překvapení kola: Palermo mohlo udělat důležitý krok k definitivní záchraně, ale Danaturát Zhoř poprvé zabodoval a urval plichtu 2:2.


Výkon kola: Some odehrálo precizní zápas proti Klasikům. V podstatě mělo celý zápas pod kontrolou a vyhrálo 5:2. Po loňské bídné sezoně se Some zase tyčí na čele tabulky.

Zobrazit celý článek       

VI. liga - 6. kolo: 1. FC U Gábinky se stále trápí

29.09.2022

V šestém kole vedoucí 1. FC Ožujsko prohrávalo po prvním poločase s mužstvem TJ Topičůf Salóón, ale ve druhém poločase otočilo výsledek, i díky hattricku Jiřího Šišky, ve svůj prospěch (7-3). Druhé FK Noname si poradilo díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase s oslabenou rezervou Ždírce 6-1. Hospůdka Na Růžku sice rychle prohrávala, ale nakonec dokázala porazit FC Jipocar 3-1. Umbro Jihlava pokračuje ve zlepšených výkonech, tentokrát si poradilo s trápící se 1. FC U Gábinky (5-1). SK Justice sice proti mužstvu DUHA COLOR DV S.R.O. promarnila tříbrankový náskok v prvním poločase, nakonec se přece jenom radovala z výhry 6-4, kterou podpořil výraznou měrou Filip Uhlíř. V souboji ze spodní části tabulky udolala Galaxie svého konkurenta v boji o záchranu FC Leaders 4-2 a opustila sestupovou příčku.
Hráčem kola je Filip Uhlíř, jehož čtyři branky nasměrovaly SK Justici k důležité výhře.

Zobrazit celý článek       

Zobrazit další aktuality
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345