Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. Ježek liga - 5. kolo: ABUS GASTRO klopýtnul

29.09.2011

RAIL TEAM - ABUS GASTRO 3-1 (1-1)
Rail Team je prvním mužstvem v soutěži, kterému se podařilo ubránit kanonýra D. Medvíka, který v tomto kole vyšel naprázdno.
ABUS ale do utkání vstoupil dobře, ve 3. minutě jej poslal do vedení Kamil Medvík, ale o minutu později už bylo vyrovnáno zásluhou Zdeňka Tlučhuby.
poté se hra přelévala ze strany na stranu, více ze hry měl sice ABUS, který byl v početní výhodě několika čerstvých hráčů na střídačce, ale kýžený vedoucí branku nepřidal, a tak byl poločsový výsledek nerozhodný.
Ve druhém poločase se opakoval obrázek z prvního dějství, ABUS se tlačil dopředu, zatímco Rail Team spoléhal na rychlé kontry.
Jeden z nich ve 42. minutě dovedl do úspěšného konce kapitán Rail Teamu Dušan Luňáček a s Abusem bylo zle.
Vrhl všechny síly do útoku, ale v závěrečné minutě potrestal chybu v obraně opět Dušan Luňáček a bylo vymalováno.
ABUS si připsal první podzimní ztrátu bodů, Rail Team se raduje z druhé výhry v řadě.


KOZÁRNA - GRIZZLY ÚSOBÍ 4-2 (1-0)
Utkání dvou mužstev, která na tom po třech kolech nebyla nijak valně, bylo vypjaté a rozhodčí ukázal boércům z Kozárny dvě žluté karty.
Kozárna byla ve vyrovnaném utkání po první půli veselejší, neboť se dokázala narozdíl od svého soupeře alespoň jednou střelecky prosadit a do kabin si s sebou vzala i nejtěsnější vedení.
Druhý poločas byl na branky plodnější, padlo jich celkem pět, když tři do sítě Grizzly Úsobí, jehož hráči si připsali na své konto již třetí podzimní porážku.
Kozárna, která si připsala druhou výhru na podzim, byla po celý zápas opticky lepším týmem.
V dresu vítězů se dvakrát přesně trefil František Tenkl, za poražené se trefil taktéž dvakrát Jakub Loži, který má již sedm přesných podzimních zásahů.


TEL AVIV - FC NETOPÝR 6-5 (3-3)
Co se dá všechno ztratit, o tom by mohli vyprávět hráči Netopýr.
Netopýr měl snový začátek, během první desetiminutovky se trefil třikrát a zdecimovaný Tel Aviv byl zralý na ručník.
Ale místo dokončení demolice Tel Avivu přenechal Netopýr iniciativu svému soupeři, který vstřelil sovu první branku v polovině první části, aby pak v poslední minutě prvního poločasu dvakrát udeřil a vyrovnal poločasové skóre.
Druhý poločas začal Tel Aviv ve velkém stylu, přidal čtvrtou branku, ale v tu chvíli se Netopýr zakousnul a ukázal, že ještě není odepsaný.
Vzápětí vyrovnal na 4-4 a utkání tak dostalo další náboj.
Hned z výkopu kapitán Tel Avivu trefil tyč, jeho spoluhráči však mířili přesněji a vstřelili pátou brnaku, ale i na tu dokázal Netopýr odpověděť.
Šestý zásah z přímého kopu se ukázal jako klíčový, neboť na tuto trefu už Netopýr nenalezl odpověď.
V dresu vítězů se třikrát trefil Petr Lang (všechny zásahy přidal v druhé půli), v dresu poražených se dvakrát prosadil Jakub Láznička.


RED HOT "A" - LITTLE MONSTERS "B" 2-1 (1-1)
Vyrovnané utkání, ve kterém si Red Hot připsal třetí výhru, zatímco Little Mosters díky ostatním výsledkům klesli na dno.
Do utkání vstoupila lépe rezerva Monster a v 10 minutě kapitán Lukáš Caha zamířil přesně, ale dlouhého trvání vedení L. M. nemělo, neboť už ve 13. minutě se trefil Jiří Novotný a Red Hot se radoval z vyrovnání.
Do poločasu se skóre přes šance obou mužstev nezměnilo, a tak se na přestávku odcházelo za vyrovnaného stavu.
Po přestávce s eobě mužstva snažila urvat pro sebe co nejvíce z bodového koláče, ale buď narážela na vlastní nervozitu nebo na soupeřova brankáře.
Jediny přesný zásah druhé části utkání si připsal ve 40. minutě Tomáš Pahr a nasměroval svůj tým do vedoucí trojice týmů, zatímco Little Monsters "B" poslal až na samé dno tabulky VI. Ježek ligy.


SOME VYSOČINA - AC BOLÍVIE 0-4 (0-1)
První podzimní výhra odpoutala Bolívii ode dna ligové tabulky.
Bolívie měla žalostný útok, až do včerejšího duelu měla pouhý jediný přesný zásah, to se ale proti oslabenému Some Vysočina (byli pouze čtyři v poli) mělo rychle změnit.
V úvodu hráči Bolívie sice trefili jen spojnici tyče a břevna, ale k jejich velkému štěstí i na jejich straně zvonila jen tyč, a tak se v 10. minutě mohla Bolívie radovat z vedoucího gólu.
Do konce poločasu se bojovalo o každý metr hřiště, ale ani Bolívie, která měla herní převahu, tak ani Some, které se snažilo o rychlé kontry, branku nevstřelili.
Ve druhém poločase se projevila převaha hráčů v poli i na střídačce a Bolívie začala přidávat branky.
Nakonec Bolívie přidala tři branky a své první podzimní body si vystřílela čtyřbrankovým vítězstvím a dotáhlo se bodově na svého včerejšího soupeře.


FOOTBALL ATTACK - BETA OLOMOUC 1-1 (0-0)
Utkání moc fotbalové krásy nenabídlo, ale obě mužstva se snažila, a i když byl Football Attack od začátku lepším týmem, tak bojovným výkonem Beta vydolovala bod a udržela si podzimní neporazitelnost.
Football Attack začal náporem, a i když ot místy vypadalo, že branka v síti Bety visí na vlásku, tak v prvním poločase se vstřelit branku nepovedlo ani F. A., tak Betě, která se krkolomně snažila probít k brance soupeře.
Druhý poločas už nějaké branky, přesněji po jedné na každé straně, nabídnul, ale Football Attack může litovat, že ze své převahy nevytěžil více.
Ve včerejším zápase rozhodně body Football Attack ztratil, ale i takový fotbal někdy bývá.


-mš-