I. liga - Pohárová středa a smečka honičů!!

27.09.2011

FK Klasici si bez problémů poradili s Globalem, kdyz ho porazili 4:1. Klasici se tak stále drží na špici v boji o titul. Výhru Klasikům zařídil Tichánek, který po absenci v minulém kole, dal hattrick a usadil se na čele tabulky střelců.

Divácky atraktivní zápas nám předvedl R.U.M. s Plastomou. První půli vyhrála Plastoma 4:2. Ve druhá půli se střlecky pokračovalo ve stejném duchuaž do konečného stavu 9:5 pro Plastomu. Plastoma se tak stále atakuje špici nejvyšší soutěže. Naopak R.U.M. se nečekaně drží na spodku tabulky. Hvězdou utkání byl Niederle, který nasázel RUMU 4 branky.

Pohárová středa si připsala další - již pátou - výhru v soutěži. Tentokrát to ale neměla vůbec jednoduché, protože narazila na pevnou defenzivu Litrpůlu. Nakonec ho 2 brankami pokořil Vacek D. Pohárovka tak stále vede tabulku bez ztráty kytičky.

Armagedon si s přehledem poradil s FC Atisem 8:1 a drží se na dosah. Naopak Atis bude muset bojovat o záchranu. Hattrickem se blýsknul armagedonský Brabec.

Ježkům se stále nedaří, tentokrát prohráli s 1.FC Mudrcové těsně 5:6. Zápas to byl naprosto vyrovnaný, ale šťastnější nakonec byli Mudrcové. Ježci se tak krčí u spodku tabulky s pouhými 3 body. Naopak Mudrcové se posunuli o něco výše. Hattrick po delší době vsítil Toman F.

Starlet "A" se poprvé v sezoně sešel s více, jak 7 hráči a na hřišti to bylo vidět. Zápas měl od začátku více ze hry, ale nemohl se prosadit, nakonec vyhrál poločas 2:1. Po změně stran sice Bumerang srovnal na 2:2, ale pak Starlet naplno rozjel kolotoč a nasázel Bumerangu 7 branek. Konečný výsledek byl tak 9:2. Starlet se tak drží ve středu tabulky, naopak Bumerang se krčí na dně. Hattricky si připsali Matějíček a Průcha A, jehož kanonáda vynesla již na 2. místo podzimní tabulky prvoligových střelců!!