Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

V. SABE Liga - 10. kolo: AC Spatra prvním postupujícím

14.06.2011

AC SPATRA - FC AJTAKRAJTA 4-2 (2-1)
AC Spatra se díky výhře stala prvním postupujcím, Ajtakrajta vypadla ze hry o postup definitivně. Spatra, která měla trumfy k postupu ve svých rukách, se sešla pouze v počtu čtyř hráčů do pole a než dorazil páty, tak už prohrávala. Ale bleskurychle vyrovnala a během čtyř minut i otočila výsledek ve  svůj prospěch. Dvě minuty po změně stran přidala Spatra třetí branku a zdálo se, že pohodovému vítězství nic nestojí v cestě, ale omyl byl pravdou. V 35. minutě propadla střela z dálky branáři Spatry mezi nohama a bylo to zase jen o branku. Spatra ale pět minut před koncem vstřelila čtvrtý gól a definitivně si zajistila postup do čtvrté ligy.


SV AYL - AC TIPSPORT POLNÁ 1-2 (1-1)
Magnet kola, magnet jara - taková přízviska měl tento zápas, ve kterém vedoucí Ayl změřil síly s třetím polenským Tipsportem. Aylu stačil bod, kterým by stvrdil postup do vyšší soutěže, v případě výhry by se stal králem páté ligy pro jaro 2011. A začal naplňovat svůj sen, neboť od šesté minuty vedl a vše mu hrálo do karet. Po patnácti minutách ale Tipsport vyrovnal a obě mužstva se rozešla smírným výsledkem po prvním poločase. Ve druhém poločase vstřelil Tipsport druhou, vítěznou branku, na kterou už Ayl, i přes svůj drtivý nápor v závěru, nedokázal odpověděť. Ve vypjatém zápase, ve kterém byly uděleny čtyři žluté karty, si Ayl připsal první porážku v soutěži a k postupu potřebuje v posledním kole bodovat.


RC MAŇÁNA "B" - FK STAVGAZ JIHLAVA 0-3 (0-3)
Souboj o medaili, neboť jen vítěz tohoto zápasu mohl přemýšlet o naději na bronzovou medaili. Obě mužstva si byla vědoma, o co se hraje, a tak od začátku dominovaly obrany, ale vše rozhodly poslední tři minuty prvního poločasu, ve kterém se hráči Stavgazu dokázali třikrát trefit a vytvořit si do druhého poločasu klíčový náskok. Ve druhém poločase se Maňána snažila něco s výsledkem vymyslet, zatímco Stavgaz si své vedení hlídal a hrozil z nebezpečných protiútoků.


POŠŤÁCI - PALERMO "B" 2-5 (1-2)
Duel o bytí a nebytí v páté lize spolu svedla tato mužstva, na jehož konci se z tříbodového zisku a velké naděje na záchranu radovalo Palermo "B". Hned v úvodu utkání si Plaemo vypracovalo dvoubrankový náskok, který ale Pošťáci do poločasu snížili na jednobrankový. Hned v úvodu vstřelilo Palemo třetí branku a v závěřených minutách přidalo ještě dva přesné zásahy, zatímco Pošťáci již pouze kosmetickz poupravili výsledek utkání druhou brankou.


SK KANÁRCI - JP GASECO 2-8 (2-5)
Děs a utrpení, tak by se dal nazvat výkon Kanárků směrem dozadu, neboť v prvním poločase nabídli pět prvotřídních šancí Gasecu, které nemilosrdně trestalo. Směrem dopředu to Kanárkům začalo šlapat v závěru prvního poločasu, kdy dvěmi slepenými góly dokázali trochu zdramatizovat zápas. Ale obranná hra byla i v druhém poločase na straně Kanárků zoufalá, a tak během šesti úvodních minut druhého poločasu dvakát inkasovala a místo snahy o zvrat v utkání se zapás změnil ve velký zmar Kanárků. Gaseco, které si pak již v klidu hlídalo svou cennou výhru, přidalo ještě jednu branku a díky dnešní výhře si zajistilo účast v podzimní části páté ligy.


ABBACAR - RED HOT "A" 8-3 (3-1)
Abbacar se v první desetiminutovce ujal dvoubrankového vedení, které Red Hot dokázal snížit, ale v závěru prvního dějství se Abbacaři trefili potřetí. Po dvaceti vteřinách druhého poločasu, ve chvíli kdy Abbacar vstřelil čtvrtý gól se zdálo, že je hotovo, ale odpověď Red Hotů byla nekompromisní - během třiceti vteřin dva góly, což znamenalo, že náskok Abbacaru je pouhý jedeno gól. Poté už ale stříleli branky jen hráči Abbacaru, kteří utkání dovedli do vítězného konce a odsoudili Red Hot k sestupu.


-mš-