Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

I. liga - Armagedon sesadil R.U.M. z trůnu!

13.06.2011

R.U.M. může nyní jen doufat, že Ježci (porazili Mudrce 5:2)  nebo Starlet dokáží rozjetý Armagedon zkrotit. Tomu ale stačí z těchto duelů získat 1 výhru a 1 remízu = 4 body!


R.U.M. ovšem potřebuje nejprve zdolat nevyzpytatelnou Pohárovu středu, která dnes podržela u dna Plastomu CZ -Jihlavan (4:1) a může ještě bojovat o bronz a poté si poradit i s již zmíněnými Ježky!

Za záchranou vykročily týmy www.odbilla.cz "A" (4:2 s Eurovií) a Bumerang, jenž v závěru otočil duel s Globalem - 5:4!


J.M.Pohledný zápas byl k vidění mezi Klasiky a Starletem "A". Fotbal nahoru -dolu se musel fanouškům líbit. Klasici se ujali vedení díky Zemanovi, poté ale střeleckou formu nabrali hráči Starletu, když 3 zásahy otočili zápas na 3:1 ve svůj prospěch. Tento stav Starlet držel do 45 minuty. Pak už ale začaly Starleťákům docházet síly, protože měli jen jednoho hráče na střídání. Klasici toho využili a 2 minuty před koncem srovnali Šanclem na konečných 3:3.

Důležitý zápas čekal Bumerang proti Globalu. První polovinu vyhrál Global 2:1, po přestávce zvýšil dokonce na 3:1, ale v poslední čvtrtině zápasu byli střelecky aktivnější hráči Bumerangu a vyhráli 4:3. Tímto výsledkem si tak zajistili jistou záchranu.

Ježek "A" si poradil se zachraňujícími Mudrci "A" 5:2. Ježek tak ještě může pomýšlet na 3. pozici, má ovšem ale v posledních 2 kolech přetěžké soupeře - vedoucí Armagedon a druhý R.U.M.!! Naopak Mudrcové budou ještě bojovat o záchranu.

Eurovie byla proti www.odbilla.cz "A" namlsaná z minulého kola, kdy si připsala první výhru a chtěla urvat body i v tomto zápase. Odbilla si ale zápas pohlídala, když zápas rozhodla hlavně při standartních situacích a vyhrála 4:2.

Plastomu CZ-Jihlavan čekal další záchranářský boj. Tentokráte to ale bylo proti silnému soupeři, kterým Pohárová středa bezesporu je. Plastoma dělala co mohla, dřela, bojovala ze všech sil, ale Pohárovka byla přeci jen ve většině herních situací lepším týmem a vyhrála s přehledem 4:1. Plastoma se tak stále krčí na dně tabulky.

Zápas kola byl k vidění mezi Armagedonem a R.U.M.em. Zápas byl od začátku opatrný, obě mužstva spíše vyčkávala na chybu soupeře. V této taktice byl nakonec úspěšnější Armagedon, jehož kvalitní hra zezadu toho moc hráčům soupeře nedovolovala. Armagedon nakonec vyhrál 4:2 a přebral si tak od soupeře 1.pozici. Armagedon si také po dlouhé době vyzkoušel, jaké to je mít aspoň jednoho hráče na střídání, když pro zápas jara přeplatil svého brankáře - do branky tak po delší pauze úspěšně skočil Skočdopole Jindřich!


O.L.