Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

II. liga - Rychlá rota prvním sestupujícím!

13.06.2011

Jenže jeho soupeři v X. a XI. kole nebude nikdo jiný než druhý Ji-Paintball.cz a třetí FC ATIS!!


Ji-Paintball dnes přibrzdil FC ATIS (3:2) a vyšvihl se na 2. místo, podobně VŠP pod sebe na páté místo dostala FC Hranatá koule (8:3)!

Sestupem Rychlé roty drama na konci tabulky nekončí - ve hře o druhého Černého Petra je totiž po dnešku stále 5 mužstev! Sedmý FC Orel Luka jenž rozprášil jedenácté Torpédo 04 Batelov 9:2, osmá Černá smrt Třešť na jejíž úkor se zachránila rezerva Ježků (3:5) a dvojice Atletico Batelov - Flyers Jihlava, jejichž vzájemný souboj skončil vítězstvím batelovských 5:4!

Závěr II. ligy tedy nabídne v následujích 14 dnech solidní detektivku...


J.M.


Zápas Litrpůl vs. Rychlá Rota se neodehrál, protože hráči Rychlé Roty se nesešli v dostatečném počtu.  Litrpůl si tak připsal kontumační výhru 6:0 a má velmi blízko k postupu, naopak Rychlá Rota má jistotu sestupu.

Zápas o druhé místo v tabulce mezi Ji-Paitballem.cz a FC Atisem dopadl lépe pro  Ji-Paitball.cz, který si hlavně díky hattricku Bratršovského připsal důležitou výhru 3:2 a momentálně okupuje postupovou druhou pozici. Výhra Paintballu mohla být o hodně vyšší, ale FC ATIS držel ve hře nejméně půltuctem famózních zákroků brankář Richard Vevera, zatímco jeho bratr Rosťa se staral o střelbu. Vedení 1:2, ale nakonec FC ATIS neudržel a alespoň o bod přišel minutu před koncem zápasu po hrubé chybě obrany!

FC Hranatá Koule utrpěla vysokou porážku 3:8 s VŠP Jihlava. Za VŠP se trefilo pouze trio hráčů Chmelík - Dvořák - Skalník. První 2 jmenovaní se tak stále přetahujou o vedení v tabulce střelců. VŠP tak má na dosah postupové pozice.

Ježek "B" si poradil s Černou smrtí Třešť 5:3. Tímto zápasem si Ježci zajistili druholigovou příslušnost i pro podzimní sezónu, naopak Černou smrt čeká boj o záchranu.

Nečekaně lehce si poradil Orel Luka s Torpédem Batelov v poměru 9:2. Orel je tak 7. místě, Torpédo na předposledním. Oba týmy ale čeká boj o záchranu.

Atletico Batelov
zvládlo důležitý záchranářský zápas s Flyers, když vyhrálo 5:4. Nicméně pro oba týmy platí to samé jako v předchozím komentáři, boj o záchranu týmy nemine, což se zvláště u Flyers před začátkem jara rozhodně nečekalo.

O.L.