Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

I. Veteránská liga - 7.kolo a bedna stále nejasná

08.06.2011

Pohárová Středa "S" dnes měla volno a tak si jako jediný tým neužil vydatného jarního deště. Před sebou poslední 2 zápasy, ale rozhodnuto stále není. Musí uhrát alespoň 1 bod, aby si pohlídali svou zlatou pozici.

FK Klasici veteráni     1.FC Strejkové star    1 : 4   (0 : 1)
Strejkové to dnes vůbec neměli lehké. Oba týmy hrály vyrovnanou partii. Když se Klasikům podařilo srovnat na 1:1, zdálo se, že bude ještě velké drama. Ale Stanislav Dohnal po 2. nastřelené tyčce zvolil již přihrávku a tím šli Strejkové opět rychle do vedení. Klasici se nechali vylákat a tak Strejkové dokonali svou taktiku.

KOOL Třešť     Klokan Team     4 : 1   (1 : 0)
Vyrovnané utkání s ostřejšími koncovkami ze strany Třeště položily základ již v první polovině zápasu. Klokani dnes s jedním na střídání v druhé polovině ztráceli aktivitu a tak se Třešští častěji dostávali do tutových koncovek. KOOL Třešť mají zápas k  dobru oproti Klokanům a tímto dnešním zápasem se ocitli na bronzové pozici. Před nimi o bod Strejkové mají též zápas k dobru, ale jakékoliv zaváhání může medailové pozice ještě silně ovlivnit, proto se můžeme těšit až do úplného konce jarní sezony.

Litrpůl 40 Boys     FC ATIS VEVERKY    4 : 3   (2 : 1)
Aktivnější Litrpůl už v první polovině promarnil spoustu šancí, ale vždy byl o kousek napřed před Veverkami. Ve stejném duchu se odvíjel i druhý poločas a tak si Litrpůl své další 3 body pohlídal.

Old Boys seniors     Pípy veteráni    5 : 1   (2 : 0)
Oldové Boysové ukázali svou obrannou neprostupnost a brankovou dychtivost.  Přesně mířené střely po zemi k pravé tyči mohl golman Píp jen sledovat. Pípy neměli dost sil, aby udrželi krok a i přes vstřelený počet branek bylo k vidění spoustu dravých průniků, které si bohužel nenašly cestu mezi 3 tyče brankové konstrukce. V druhé polovině zápasu už Pípám došel dech zcela a ani nejpohyblivější Lancman nemohl zápas nijak zvrátit.


 


-JK-