Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. Ježek liga - 9. kolo: V dešti padlo 53 branek

08.06.2011

BETA OLOMOUC - GRIZZLY ÚSOBÍ 2-2 (1-0)


Dvakrát Beta vedla, dvakrát Grizzly z Úsobí dokázali vyrovnat. V zápase byli borci z Úsobí lepším týmem, ale doplatili na svou neschopnost proměňovat brnakové šance. Beta si v prvním poločase ujala vedení, Grizzly po deseti minutách druhé půle dokázali vyrovnat (spoustu šancí do té doby nedokázali ale proměňit). Pak se ale trefil brankář Bety M. Štengl a byli to opět Grizzly, kteří museli dotahovat. Až pět minut před koncem Grizzly dokázali vyrovnat, ale po takovém utkání si musí říci, že dnes ztratili dva body.


SOME VYSOČINA "A" - KOZÁRNA 3-4 (3-2)


Some si samo prohrálo existenční zápas s Kozárnou, která díky výhře oživila naděje na záchranu, zatímco Some k záchraně (byť jsou před námi tři kola) pomůže už jen asi zázrak. Po prvním poločase Some vedlo rozdílem branky, ale ve druhém poločase se již trefovali, a to dvakrát, jen borci z Kozárny. V dresu Kozárny řádil F. Tenkl, který se trefil čtyřikrát a vystřílel svému týmu druhou výhru v soutěži.


FC BŘEZINKY SE VRACÍ - AC BOLÍVIE 8-3 (4-2)


Před utkáním bylo jasno, pouze výhra udrží mužstva v jakési naději na postup do vyšší soutěže. A více tato motivace zafungovala na hráče nováčka soutěže, FC Březinky se vrací. Hráči z Březinek nasázeli svému soupeři v každém poločase čtyři branky a radují se z vysoké výhry, Bolívie se po nadějném začátku propadá tabulkou stále hlouběji.


BROJLERS PODĚŠÍN - JIHLAVSKÝ BALET 2-9 (1-5)


Brojlers nastoupili pouze se čtyřmi hráči v poli, což se v souboji s lídrem tabulky, Jihlavským baletem, nevyplatilo. "Baleťáci" tohoto soupeřova oslabení dokonale využili a doslova si dotančili pro další tři body, když hlavní hvězdou se stal M. Novák, který zatížil soupeřovo skóre čtyřmi přesnými zásahy. Balet si udržel v čele tabulky čtyřbodový náskok, v posledních dvou kolech mu stačí dvakrát vyhrát a nemusí se na nic a nikoho ohlížet.


ŽST "B" - TEL AVIV 7-1 (4-1)


Obě mužstva byla před utkáním druhá - ŽST od špice tabulky, zatímco Tel Aviv ode dna. A i po tomto kole tomu tak zůstane, neboť adept postupu se s horkým kandidátem na sestup vůbec nepáral a nasázel mu do sítě stejný počet branek jako bylo kulí v Sarajevu. A tak zatímco vítězové mají ohledně postupu vše ve svých rukách, tak Tel Aviv musí zabrat a doufat, že soupeři před ním už toho moc nezískají.


FC NETOPÝR - ABUS GASTRO 9-3 (3-2)


FC Netopýr se vyhřívá na bronzové pozici, což je jistě překvapením jara, a může stále reálně pomýšlet na postup do pětky. Abus v tomto zápase o nic víceméně už nehrál - k postupu daleko, záchranářské práce se jich nedotýkají - ale takovýhle debakl si určitě nepředstavoval. V dresu poražených se blýsknul třemi góly D. Medvík, ve vítězném týmu ho trumfnul ještě o branku kanonýr J. Vokoun.


-mš-