III. Legea liga (8.kolo) - Lontov skalpoval SKPJ

30.05.2010

V 8. kole se odehrály zajímavé duely ve kterých lídr tabulky FC Hranatá Koule nenašel přemožitele, o proti tomu Lontov si připsal výhru na druhém břehu tabulky, která jej drží v bojích o setrvání v soutěži.
Divoká přestřelka se zrodila v podání VŠPJ - ŽST "A", kde padlo v součtu 15 branek.
Nejlepší střelcem kola se stal Roman Dvořák(VŠPJ), který dokázal vstřelit 5 branek .

VŠP Jihlava - ŽST "A"    9 : 6   (5 : 2)

Střelecky zajímavé utkání bylo k vidění v podání VŠP a ŽST. Vysokoškoláci měli brankově lepší skóre už po poločase. Ve druhé půli ale polevili a dali tak ŽST šanci. Nejlépe se jí zhostil Göth(žst), který dokázal opakovaně skórovat a srovnat stav. Vysokoškoláci ovšem zařadili na další stupeň a střelec kola Dvořák přidal další branky, které rozhodly utkání.

Hema-Bosch - Palermo    2 : 2   (1 : 0)
Vypjatý zápas mezi klasickou Hemou a Palermem skončil smírně. Hema bojuje co síly dají a není se čemu divit, když zaskočila svého soka v té pravé chvíli. Po prvním poločase byl právě bílý balet o branku blíže ke skalpu Palerma. V druhém poločase dokázali hráči Palerma srovnat na konečných 2:2. Tomu předcházel nesportovní incident, který byl oceněn červenou kartou a po které následně Hema dohrávala v neúplném počtu.

HK 3Nicom - FC Finlandia Doubrava "A"    0 : 2   (0 : 1)
Doubrava si připsala cennou výhru nad Nicomem, která ji poslala na průběžnou třetí pozici. Obě mužstva započala svůj duel s respektem ze soupeře. Boj o přední příčky vyšel lépe Doubravě, která dokázala proměnit vyložené šance. Vyrovnané utkání skončilo rozdílem dvou branek.

FC Lontov - SKP Ježek Jihlava    5 : 4   (2 : 1)
Lontov skalpoval Ježka!!! Tři kola před koncem soutěže započal Lontov své boje o setrvání v soutěži. To se povedlo právě s SKPJ. Ježek podcenil svého soupeře a v závěrečných minutách přišel o body.

SK Máma - FC Hranatá Koule    3 : 7   (1 : 3)

Hranatá Koule prochází ligou s jistou suverenitou. Další její vystoupení odnesl celek SK Máma. Utkání bylo rozhodnuto takřka v poločase. Máma se s provizorním brankářem nedokázala chytnout a odnesla si tak debakl v podobě sedmi branek.

Imtec - FC Kalvárie    6 : 3   (2 : 1)
Další boj o záchranu nevyšel Kalvárii. Ta už po prvním poločase prohrávala jedno-brankovým rozdílem. Druhý poločas se Kalvárie snažila urvat alespoň bod, to se ovšem nepodařilo a Kalvárie podlehla Imtecu.