4. kolo XI. F&Z ligy: Nanosekundy směřují bez potíží do X. ligy!

29.05.2010

FC PST-CLC-Nanosekundy 0:1 (0:1)
První poločase se hrál hezký útocný fotbal na obouch stranách,ale nanosekundy dali stasný gol.Druhý poločas se nesl v duchu nakopavaných míčů.Nanosekudy ale těsné vedení uhajily.

Fanklub FCV-1.FC OJOJÁK 2:8 (1:1)
Celý zápas byly lepší Ojojáci. Ale v první půli Fanklub dobře bránil a dokázal si vytvořit pár šancí. Ve druhém poločase potvrdil Ojoják svoji převahu a nasázel 7 branek což rozhodlo o vítězství.

Duňáci - Energy drizer 4:3 (0:2)
Oba celky předváděly po celou dobu rychlý, technický fotbal. První půle vyzněla brankově pro Energy Drizer, který posunuly do vedení 0:2 góly Bláhy a Nováka! Duňáci nebyli o mnoho horší, ale svoje šance nevyužili. Zato hned v úvodu druhého dějství vstřelili kontaktní branku a od té chvíle to začalo jít s Energy Drizer s kopce! Ve 35. minutě bylo již vyrovnáno, ale Energy Drizer ještě jednou zvedli hlavu a znovu šli do vedení 2:3 gólem Ehrenbergera. Jenže Duňáci byli v "laufu" a 100% využili další 2 okénka v obraně ED ke konečnému, zdrcujícímu úderu - 4:3!! Remíza by byla asi spravedlivějším vyjádřením sil na hřišti, ale přeci jen fotbal se hraje na branky a těch dali více šťastnější Duňáci - E. Drizer 2x trefili jen tyče jejich svatyně.  Branky vítězů vstřelili Dvořáček (2), Jozífek a ten den velmi Rychlý Vít

Spankchaster Junajtits-EBZ Stavby 2:2 (0:0)
EBZ stavby byli celý první poločas lepším týmem.Prosadily se až v první polovině druhého poločasu,a zaslouženě vedli 2:0. Junajtits nesložili zbraně, bojovali a šli si pro další body. Po golu, kterým snížili na 2:1, se zdálo, že tak skončí i celý zápas. Chvilku před koncem Brankář Junajtits Petr Sedlák kopal standartní situaci a výstavní ranou ze své půlky srovnal na konečných 2:2!