VII. liga: po 8. kole jsou SV AYL a Kozárna jen krůček od postupu!

27.05.2010

Na čele se tak stále drží duo SV Ayl a Kozárna. Oba mají shodně 21 bodů, 7 výher a 1 prohru. Kozárna je druhá jen díky prohranému vzájemnému utkání, protože skóre má rozhodně lepší. Vypadá to, že 3 kola před koncem si tyto týmy s šestibodovým náskokem na 3. místo postup již vzít nenechají. Na opačném konci tabulky je situace více zajímavá - v podstatě týmy od 7. místa dolů si to rozdají o udržení. Avšak nejhůře je na tom stále Cavalera, která má pouze 3 bodíky a pokud v závěru nezabere, podívá se na podzim o ligu níže

STS Chvojkovice-Brod - SK AZ-Chaos 5:3 (2:2)
Rodinné branky Fatrů sice udržely Chaos v rovině po prvním dějství, ale poté se již dokázali prosadit hráči STS. Branky jeho výsosti Biskupa Vlka a Vyhnanovského přebily jediný zásah Němečka v druhé půli - 5:3! Vítěz má tak téměř jistou záchranu, zatímco Chaos ještě bude muset zabojovat, nechce-li mít nepříjemné starosti..

SC Cavalera - Grizly Úsobí 5:2 (3:1)
Cavalera zabrala v pravou chvíli a první jarní výhrou zažehla plamínek naděje! "Medvídci" z Úsobí tentokrát zlobili jen v prvním dějství. I v tomto duelu se výhru jistila rodinná spolupráce - kluci Hlaváčikovic totiž dali 4 z 5 gólů Cavalery!! Na druhé straně 2 zásahy Martínka nebyly Grizly nic platné..

FC Březinky se vrací - PC Černý balet 3:2 (2:2)

Březinky se "vrátili" k zápasu s Baletem jen v pěti, ale baleťáci celozápasovou přesilovku nedokázali proměnit vbodový zisk. Rázná obrana a obětavost hráčů Březinek jim činila nepřekonatelné potíže. Zápas rozhodl dvěma šťastnými brankami z rohových kopů srdcař Benda a třetí gól vítězů vsítil Grundza!

RC Maňána "B" - 1.FC U Gábinky 3:8 (3:2)
Maňána zápas rozehrála slušně, avšak poločasové vedení neudržela a vývoj se pro ní zcela otočil. Naopak byla to Gábinka, kdo zápas vzal do svých nohou a hlavně střelec Jakubec, který se trefil 4x přispěl k výhře nejvíce!

SV Ayl - Old boys 2:1 (1:0)
V poměrně vyrovnaném utkání neviděli diváci bůhvíjaké střelecké hody. Ayl si šel pro 3 body, jestli se chtěl udržet na čele. V první půli padla pouze jedna branka a tu vstřelil Jaroslav Flégr z Aylu. Old boys se po změně stran dále snažil a branku jim to také přineslo, když se trefil Roman Krch. Avšak Ayl udělal pro vítězství o trochu více a když se trefil Michal Čekal vedl jeho tým o gól. Tak zněl i výsledek po konečném hvizdu a Ayl si odnesl 3 body.

Klan polenských upírů - Kozárna 2:6 (1:4)
V tomto zápase byl favorit poměrně jasný a tomu odpovídal i průběh. Kozárna šla postupně do vedení a poločas vyhrála v klidu 4:1. Ve druhé půli už si výsledek pohlídala a její hráči přidali ještě 2 branky, ikdyž mohli vstřelit i pět branek,ale všechny šance školácky zahodili. Upíři se zmohli jen na 2 branky a tak výsledek 2:6 v jejich neprospěch je ještě milosrdný. Po dvou trefách si připsali kozárenští Sochor a Tenkl. Právě František Tenkl vede momentálně i tabulku střelců s 20 zásahy! Vlastně první tři příčky v této tabulce patří hráčům Kozárny - trio Tenkl, Vostál a Vyzibla trefili dohromady 43 branek a jasně ukazují kdo má nejlepší útok ligy!