Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. liga - 8. kolo: Adepti postupu nezaváhali

26.05.2010

MKM DOBRONÍN - KALAMITA 5-1 (4-0)
Po první půli bylo hotovo a nebylo již o co hrát. Kandidát postupu z Dobronína se ujal zaslouženě ve 14. minutě vedení, ale dlouho si nevěděl rady s pozornou obranou Kalamity. Až poslední pětiminutovka prvního poločasu a procitnutí střelce Chvátala, který v tomto časovém úseku nastřílel tři branky, zlomilo odpor houževnatého soupeře. V druhém poločase se již hrálo bezstarostně nahoru - dolu a obě mužstva se tlačila do zakončení, bohužel k velké smůle aktérů už diváci viděli jen po jedné brance na každé straně.


AC TIPSPORT POLNÁ - BETA OLOMOUC 6-2 (1-2)
Lídr soutěže z Polné se nečekaně natrápil s posledním mužstvem tabulky. Tipsport šel brzy do vedení, ale také nedokázal spoustu šancí (hlavně díky náhradnímu gólmanovi Šalbabovi) proměnit, a tak přišel trest. Beta, která hrála s favoritem vyrovnanou partii, do poločasu vstřelila dvě branky a otočila stav utkání. Ve druhém poločase se přeci jenom prosadil favorit, brzy vyrovnal, a pak již borcům Bety začaly docházet síly a Tipsport svou převahu zúročil i střelecky.


JIHLAVSKÝ BALET - SOME VYSOČINA "A" 7-2 (3-1)
Jihlavský balet se prosadil proti nejhorší obraně soutěže sedmkrát. Baleťáci si už v prvním poločase vypracovali dvoubrankový náskok a brzy po začátku druhé půle přidali čtvrtý zásah. Some, které bylo jen v šesti lidech, sice dokázalo i ve druhém poločase dokázalo skórovat, ale to už bylo v jejich síti šest přesných zásahů. Skóre uzavřel (a svůj hattrick dokonal) ve 2. minutě Turoň.


BROJLERS PODĚŠÍN - FC VENEZIA 3-6 (1-2)
Nejlepší útok soutěže se rozjel až po přestávce. Nečekaně vyrovnané utkání nabídl první poločas (Venezia proti outsiderům první půli neumí - viz minulé kolo), po kterém svítilo na ukazateli jen nejtěsnější vedení pro favorita. Venezia v druhém poločase přidala a vstřelila čtyři branky, zatímco Brojlers kontrovali jen dvěma trefama (obě mužstva vstřelila v druhém poločase dvojnásobek branek oproti tomu prvnímu). V dresu vítězů vstřelili tři branky Hofer a Luboš Klimeš, který se prostřílel do čela tabulky střelců.


ABUS GASTRO - FC NETOPÝR 1-3 (1-2)
První vyhrání z kapsy vyhání. Takto by se dal charakterizovat tento duel, neboť Abus se ujal vedení již ve druhé minutě, ale nakonec mu zbyly jen prázdné ruce. Netopýr dokázal ještě v prvním poločase otočit výsledek utkání a ve druhé půli, i přes trvalou snahu Abusu vyrovnat, držel náskok, který v předposlední minutě ještě navýšil.


ŽST "B" - RAIL TEAM 8-1 (3-0)
Kanonáda jak u Verdunu. ŽST "B" se zachtělo střílet branky a odnesl to Rail Team. ŽST si v první půli vytvořilo tříbrankové vedení, ale tu pravou kanonádu spustilo až ve druhém poločase, kdy se trefilo do sítě nebohého Rail Teamu pětkrát a ani ho moc netrápilo, že se soupeř ve druhé části utkání zmohl na čestný úspěch. Pod vysokou výhru se nejvíce podepsal kanonýr Bednář, který se trefil třikrát.