Malá kopaná Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. liga - 11. kolo: Riot postupuje, FC Leaders druhým sestupujícím

10.11.2021

 


FC LEADERS - RIOT 2-11 (0-6)
Branky: Berka, Doležal - Wiederlechner 3, Havel 2, Homola 2, Švoma 2, Kratochvíl, Malena
Leaders potřebovali k jistotě záchrany zvítězit, ale hosté, které by výhra posunula do vyšší soutěže, se rozjeli už v páté minutě, kdy Jiří Švoma odšpuntoval střelecký účet utkání. Pak se trefil dvakrát Dominik Homola, které v závěru úvodního dějství následovali Jiří Kratochvíl a Vojtěch Wiederlechner, který se zapsal mezi střelce hned ve dvou případech. Krátce po změně stran sice Leaders vstřelili branku díky Jakubu Doležalovi, ale Riot měl utkání ve své moci a Jiří Švoma ve 30. minutě přidal druhou branku, načež o minutu později zkompletova Vojtěch Wiederlechner hattrick. Pak si vzal slovo, a to dokonce dvakrát, Marian Havel a poslední branku Riotu obstaral Tobiáš Malena, který vstřelil jedenáctou branku do sítě Leaders. Domácí pak ještě podruhé v zápase skórovali, když se prosadil Michal Berka. A tak zatímco Riot po závěrečném hvizdu slavil postup, tak Leaders museli doufat, že Houpací Kůň nevyhraje v posledním zápase sezóny.


UMBRO JIHLAVA - SOUTH DIVISION 1-2 (1-1)
Branky: Gregor - Porostlý, Hort
Umbro se ve druhé polovině podzimu neuvěřitelně trápí, ale v tomto duelu začalo lépe, v šesté minutě se po střele Jana Gregora ujalo vedení. Jenomže hosté srovnali své manko brzy, v desáté minutě se prosadil Jan Porostlý a vedení Umbra bylo minulostí. Pak se dlouho překonávali oba brankáři, a když to vypadalo, že utkání nepozná vítěze, tak se tři minuty před koncem napřáhnul Josef Hort a zajistil South Division tříbodový zisk.


GALAXIE - FC KÁPÉ 2-5 (0-2)
Branky: Jarolímek, Váňa - Nikrmajer 3, Malík, Pokorný
Galaxie měla před zápasem jistotu záchrany, a tak mohla hrát bez obav o výsledek, což se také projevilo. FC KáPé, které potřebovalo k jistotě vítězství v soutěži bodovat, se dlouho nemohlo prosadit. Až v jedenácté minutě se prosadil Martin Malík a poslal své barvy do vedení. Ve třinácté minutě došlo ke kuriózní situaci, na výkop brankáře KáPé Adama Pokorného si naskočil jeho kolega, ale k překvapení všech si ho hlavou poslal do vlastní branky. Druhý poločas potvrdil nadvládu KáPé nad letošním podzimem, Jaroslav Nikrmajer dvěma zásahy navýšil vedení svého mužstva (33. a 35. minuta), a i když se i hráči Galaxie dokázali střelecky prosadit (Lukáš Váňa - 40., Lukáš Jarolímek - 43.), tak bylo o vítězi rozhodnuto, zvlášť, když ve 47. minutě Jaroslav Nikrmajer zkompletoval hattrick.


FITNESS FACTORY - 1. FC OŽUJSKO 8-0 (4-0)
Branky: Ščepka 3, Böhm 3, Mikulec, Žák Zápas, ve kterém už o moc nešlo, ovládli domácí, kteří si díky Janu Ščepkovi vypracovali tříbrankový náskok, který ještě v závěru úvodního dějství navýšil nejlepší střelec soutěže Michal Böhm. Ve druhém poločase už se jen řešilo, kolik branek Ožujsko dostane. Michal Böhm přidal v jeho první polovině další dva přesné zásahy, pak se prosadili Michal Mikulec a Milan Žák, kteří v závěru utkání potvrdili výhru svého mužstva.


HOUPACÍ KŮŇ - ABUS GASTRO "B" 3- (1-0)
Branky: Král ml., Mareš, Petrlík - Maštera, O. Vyskočil
Domácí potřebovali zvítězit, aby i na jaře mohli být účastníci šesté ligy, a první poločas se jim povedl na výbornou, nejenže udrželi ofenzívu soupeře na uzdě, ale navíc se sami ve dvanácté minutě ujali vedení díky Ladislavu Pertlíkovi. Hned zkraje druhého poločasu "Koníci" své vedení navýšili, přesně zamířil Matěj Mareš a záchrana byla blízko. Hosté ovšem o pět minut později vstřelili kontaktní branku, když se prosadil jejich kapitán Ondřej Vyskočil. Ovšem domácí ukázali svou sílu ve 39. minutě, kdy jejich třetí branku vstřelil Petr Král ml. a Houpací Kůň byl o kousek blíže setrvání v soutěži. Rezerva prvoligového vítěze už stačila jen korigovat svou ztrátu, když ve 42. minutě přesně mířil Lukáš Maštera, na vyrovnávající branku už nebylo dost sil, a tak mohli domácí po závěru zápasu slavit.


NÁBYTEK DUCHOŇ - RAIL TEAM 6-0 kontumačně
Utkání se neodehrálo z důvodu marodky v týmu Rail Teamu.