I.liga - 4.kolo: 100% už jen Abus Gastro!!!

12.09.2021

Pohárová středa - FC Hranatá Koule   7:0 (1:0)
Branky: Vacek D. 2, Heřmánek, Zadražil D., Kolman, Fejt, Vacek J.

Ždírec - DEVILLÉ   8:5 (6:2)
Branky: Záškoda O. 2, Smejkal 2, Cink 2, Hanus, Jiroušek - Coufal 2, Uher, Zelený, Stejskal

R.U.M. - Palermo   4:1 (2:0)
Branky: Slezák 2, Kovář, Dvořáček F. - Duba P.

RC Maňana "A" - Ježek   7:11 (3:8)
Branky: Kovář 2, Henek 2, Kottink J., Kučírek, Staněk - Homola 4, Kulhánek 4, Tesař 2, Vaňkát

SEDMÍK - Some Jihlava "A" - FK Klasici "A"   1:8 (0:3)
Branky: Kučera - Göth Jan 4, Pokorný 3, Kříž

Starlet "A" - ABUS GASTRO   4:5 (4:3)
Branky: Hrobař 2, Lapeš, Záturecký - Svoboda 3, Diviš, Žaloudek

Střelec kola: Nejlepší střelci byli opět tři, když se znovu ti nejlepší trefili 4x. Úspěšnými střelci byli, Kulhánek a Homola (oba Ježek), Jan Göth (Klasici)

Výkon kola: Výkon kola jednoznačně patří Abusu v zápase proti Starletu. Starlet zápas začal skvěle a postupně si vypracoval vedení 4:0 a Abus do ničeho nepouštěl. Starlet ale pak přestal hrát a toho využil Abus a v první půli snížil. Ve druhé půli tolik šancí nebylo na obou stranách, ale abus měl Ríšu Svobodu, který zápas rpzhodl prakticky sám. Svou rozhodující trefu na 5:4 si schoval na 45. minutu. Abus má tak nyní nejblíže k titulu. Cesta je ale dlouha.

Překvapení kola: Překvapením kola byla určitě výhra Ježků nad Maňanou. Ježci v posledních letech moc zápasů nevyhráli, ale teď zabrala mladší generace Ježků a pomohla k výhře 11:7.