Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. liga - 3. kolo: Poprvé se červenalo

01.09.2021

FC KÁPÉ – NÁBYTEK DUCHOŇ 3-2 (1-1)
Branky: Budíček 2, Tříletý – L. Freitich 2
Domácí odstartovali utkání lépe a už po čtyřech minutách se radovali z vedení. Ve zbytku prvního poločasu ovšem byla jejich další útočná aktivita marná, a tak se hosté v závěru úvodního dějství dočkali zaslouženého vyrovnání. Po změně stran jsme na branku čekali déle, a když se ve 42. minutě podruhé zapsal mezi střelce Lukáš Freitich, tak to vypadalo, že „Duchoňovci“ si připíšou druhou podzimní výhru. O osudu zápasu rozhodla jeho poslední pětiminutovka, kdy se v rozmezí dvou minut (46. a 47.) dvakrát prosadil Ondřej Budíček a překlopil misky vah ve prospěch FC KáPé.


RIOT – RAIL TEAM 10-4 (4-1)
Branky: Havel 3, Kruntorád 2, Přidal 2, Wiederlechner 2, Sedlák – Paul 2, Kubiska, Paška
Domácí se v závěru úvodní desetiminutovky dvakrát střelecky prosadili a dostali se na koně, ale Rail Team se rychle oklepal a o tři minuty později vstřelil kontaktní branku. Hosté ovšem nezvládli závěr úvodní části utkání, a tak šel Riot do kabin s tříbrankovým náskokem. Druhá půle začala lépe pro Rail Team, ale na jejich branku z 28. minuty odpověděli domácí třemi zásahy během čtyř minut, a tak bylo krátce po půl hodině hrací doby rozhodnuto o vítězi. Ve zbývajícím čase utkání padlo ještě několik branek, ale Riot si své první podzimní vítězství už vzít nenechal.


ABUS GASTRO „B“ - 1. FC OŽUJSKO 7-2 (2-0)
Branky: D. Medvík 2, O. Vyskočil 2, Jirák, Maštera, J. Vlach – Bartoška, Kuchyňa
V prvním poločase přálo střelecké štěstí více domácím, kteří si vypracovali dvoubrankový náskok. Po změně stran se zadařilo i Ožujsku, ale ABUSáci vždy dokázali rychle odpovědět na branku ve své síti,
a tak byl i čtrvthodinu před koncem rozdíl mezi soupeři stále dvoubrankový. Ve 37. minutě ovšem přidali domácí pátou branku a ta zajistila ABUSu více klidu do závěru utkání. V předposlední minutě přidali domácí ještě dvě branky a zůstávají i nadále na čele tabulky s plným počtem bodů.


SOUTH DIVISION – HOUPACÍ KŮŇ 4-3 (2-2)
Branky: Gichev, Porostlý, Stamate, Stošic – Král ml. 2, Čára
Ačkoliv hosté čekají na první podzimní bod, tak do utkání vstoupili lépe a po čtyřech minutách se ujali vedení. Neradovali se z něj ale příliš dlouho, už v šesté minutě domácí vyrovnali, parádní pumelicí se prosadil Nikola Stošič. Jenomže na konci desáté minuty obrana South Divison neuhlídala útok soupeře a hosté se podruhé v zápase ujali vedení. Ale ani toto vedení nemělo dlouhého trvání, neboť o tři minuty později bylo vyrovnáno.
Po změně stran se hrálo necelých sto vteřin a domácí se poprvé v zápase ujali vedení. Tentokrát to byli „Koníci“, kteří naháněli soupeře, což se jim podařilo ve 33. minutě, kdy se podruhé v utkání prosadil Petr Král ml. a opět bylo skóre utkání vyrovnané. Až trefa kapitána domácích Denislava Gicheva ze 39. minuty zůstala bez odpovědi, a tak se South Division udrželo na dostřel postupových příček, zatímco Houpací Kůň stále čeká na první bod do tabulky šesté ligy, navíc v závěru utkání přišel o brankáře, který uviděl červenou kartu.


GALAXIE – UMBRO JIHLAVA 2-5 (1-2)
Branky: Jarolímek, Liškař – Hruška 3, M. Dvořák, P. Dvořák
Umbro odstartovalo parádně, už ve druhé minutě se ujalo vedení. Galaxie, byť byla značně oslabena, se vyrovnání dočkala v minutě jedenácté a dlouho to vypadalo, že nerozhodný výsledek vydrží až do konce poločasu, ale ve 23. minutě se podruhé v zápase prosadil Josef Hruška. Po změně stran to vypadalo jako v úvodu zápasu, hned zkraje zkompletoval hattrick kanonýr Hruška a Galaxie musela zabrat, pokud chtěla bodovat. A ve třicáté minutě se jí podařilo vstřelit kontaktní branku a vrátit se zpátky do zápasu. Jenomže hned z následujícího útoku inkasovala Galaxie počtvrté a bylo vymalováno. V závěru utkání pak hosté přidali ještě pátou branku a udrželi si stoprocentní bilanci během letošního podzimu.


FC LEADERS – PIZZERIE U KALICHA 0-6 (0-2)
Branky: J. Čamek 2, Böhm, Kohout, Mikulec, Šuhaj
Jenom polovinu úvodního dějství vydrželi hráči Leaders odolávat útočným výpadům soupeře, ve dvanácté minutě totiž prostřelil vše, co mu stálo v cestě, Michal Mikulec. A když se zdálo, že už tešné manko Leaders udrží do konce prvního poločasu, tak se v poslední minutě prosadil Martin Šuhaj a v hostujícím táboře bylo hned veseleji. A když dvě minuty po změně stran přidal třetí branku Josef Čamek, tak bylo o majiteli tří bodů z tohoto utkání rozhodnuto. V dalších minutách hosté přidali po pěkných kombinacích další tři branky a mohli se radovat z pohodové výhry, zatímco Leaders už druhý zápas po sobě nedali ani branku.


Dohrávka 1. kola


NÁBYTEK DUCHOŇ – RIOT 5-4 (2-3)
Branky: Voráč 3, L. Freitich, Urbánek – Jiránek 2, Wiederlechner 2
Dohrávka prvního kola nabídla atraktivní podívanou, ve které se oba soupeři prezentovali ofenzivní hrou. V prvním poločase měli více střeleckého štěstí na svých kopačkách hráči Riotu, kteří hlavně díky dvěma trefám Lukáše Wiederlechnera měli po polovině utkání jednobrankový náskok na svého soupeře. Druhý poločas se ovšem zadařilo domácím, kteří zpřesnili střeleckou mušku a zpevnili obranu, díky čemuž otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Hlavním tahounem Nábytku byl autor hattricku Daniel Voráč.