Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

Ligové soutěže pokračují!!

10.10.2020

Někteří z vás asi už zaznamenali, že vládá začíná přemýšlet o "Lockdownu", uvidíme co nás ještě čeká, ale snad nám to vyjde, aby se soutěže odehrály.
Díky všem za ohleduplné jednání v této nejisté době. Držím všem palce.

Všechny pokyny pro konání zápasu viz níže....


Případné nejasnosti nemám problém vysvětlit. Ideálně mailem.


O.L.

Pokyny pro konání zápasů po nařízení vlády ze dne 8.10.2020, platné od 12.10.2020!!!


1. Maximální počet hráčů, kteří mohou nastoupit je 9 (včetně brankáře), tento počet je nutný ke splnění podmínek 20 hráčů na hřišti + rozhodčí.


2. Na chystání sítí a branek na zápas se z každého týmu podílí pouze 4 hráči maximálně. Které týmy budou stavět hřiště, tak přijďte dříve, ať se stihne včas začátek. Než budou postavené hřiště, je zákaz vstupu na hřiště.


3. Na hřišti se kromě hráčů nebude nikdo v žádném případě pohybovat nikdo jiný! Při porušení tohoto nařízení hrozí kontumace a pokuta 1000Kč.


4. Každé hřiště má svůj vlastní vchod a východ. Hráči obou týmů na konkrétním hřišti jsou povinni používat ke vstupu a odchodu na hřiště pouze tento vchod!


5. Na hřišti je zákaz převlékání, maximálně přezout kopačky. Střídačky se používat nebudou! Po dohrání svých zápasů hráč okamžitě (případně po přezutí) opouští hřiště.


6. Pokud míč opustí hrací plochu a skončí na jiném hřišti, tak gestikulací, či jinýmy posunky požádá hráče či rozhodčího z jiného hřiště, aby míč vrátil zpět. Nikdo neopouší hřiště, na kterém aktuálně hraje, za žádných okolností. Jediná možnost odchodu ze hřiště je opět příslušným východem!!


Všechny bych chtěl požádat, aby těch pár kol v tomto režimu vydrželi a dodržovali nastavená pravidla. Dodržujte rozestupy a nemíchejte se. Na hřištích se zbytečně nezdržujte!