Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. Ježek liga - 5. kolo: Pořad je to vyrovnané

14.09.2020

Po pěti kolech je téměř jisté, že o záchranu si to rozdá trojice mužstev (FC Leaders, Houpací Kůň, Rail Team), neboť ostatní mužstva už jim bodově utekla.
Na špici tabulky je to stále vyrovnané, vedoucí trojice (Nábytek Duchoň, Hostinec U Marušky, JP Gaseco) má pouze tříbodový náskok před pěticí pronásledovatelů (Galaxie, South Divison, 1. FC Ožujsko, Bílí Orli, ABUS GASTRO "B").


Umbro Jihlava je momentálně v situaci, kdy má daleko k postupu (pět bodů) i sestupu (sedm bodů), stále ovšem zbývá ještě hodně zápasů, během kterých se jeho situace může změnit.


V tabulce střelců využil Dalibor Medvík (ABUS GASTRO "B") nepřítomnosti nejlepšího střelce soutěže (David Bartoška - 1. FC Ožujsko) a díky hattricku ho vystřídal na čele této statistiky.SOUTH DIVISION - RAIL TEAM 6-1 (3-1)
Naděje hostů začaly uvadat hned zkraje zápasu, v šesté minutě měli už dvoubrankové manko, a byť o tři minuty později vstřelili kontaktní branku, tak hned v následující minutě si domácí znovu zajistili dvoubrankový náskok. Ve druhém poločase nastřelili hráči Rail Teamu břevno a několik nadějných příležitostí nedotáhli do úspěšného konce, a tak se ze střeleckých úspěchů radovali pouze domácí, kteří své vedení postupně navýšili až na rozdíl pěti branek. South Division se tak i nadále drží na dostřel postupových pozic, hosté jsou sice stále bez bodu, ale výkon v tomto zápase byl jejich nejlepší během letošního podzimu.


GALAXIE - HOSTINEC U MARUŠKY 1-2 (0-1)
Vyrovnané utkání, ve kterém se oba soupeři tlačili do zakončení, které jim ovšem příliš nevycházelo, a tak stačila hráčům Hostinec jediná přesná trefa k zajistění poločasového vedení. Galaxie na začátku druhého poločasu smazala své manko, ale jedna chyba v obranný řadách o pět minut později vrátila vedení na stranu hostů. Ve zbývající části utkání se domácí snažili o vstřelení druhé branky, ale i když byli několikrát blízko vyrovnání, tak Hostinec udržel své těsné vedení až do konce zápasu.


ABUS GASTRO "B" - UMBRO JIHLAVA  5-1 (3-0)
Utkání rozhodla úvodní čtvrthodina, ve které hráči ABUSu třikrát vyzráli na obranu soupeře a zajistili si klíčový náskok do zbývající části utkání. Ve druhém poločase sice Umbro deset minut před koncem prolomilo svou střeleckou smůlu, ale v závěru přidal další dvěš branky domácích Dalibor Medvík a pojistil tak nejen vítězství svých barev, ale díky svému příspěvku se posunul do čela soutěže střelců.


HOUPACÍ KŮŇ - BÍLÍ ORLI 2-5 (1-3)
Druhé z mužstev, které ještě na podzim nebodovalo, nezačalo ani toto utkání nejlépe, už ve třetí minutě roztáhli "Orli" své perutě a byla z toho vedoucí branka. Domácí sice ještě v úvodní desetiminutovce vyrovnali, ale soupeři přidali další dvě branky, což jim zajistilo solidní výchozí pozici do druhé části utkání. Hned v úvodu druhého poločasu se "Koníci" podruhé v utkání radovali ze vstřelené branky, více střeleckých úspěchů se jim ovšem už přidat nepodařilo, a tak si Bílí orli připsali další výhru, kterou podpořili ještě dvěma střeleckými úspěchy.


FC LEADERS - NÁBYTEK DUCHOŇ 1-8 (1-4)
Favorit utkání se v šesté minutě ujal vedení, a byť domácí hned o minutu později srovnali krok se svým soupeřem, tak dokázali "Duchoňovci" přidat v prvním poločase další tři branky a bylo takřka rozhodnuto o majiteli tří bodů z tohoto utkání. Po změně stran přidali hosté další čtyři branky, a tak je další neproměněné příležitosti nemuseli ani moc mrzet, neboť další tříbodový zisk jim zajistil vedení v soutěži po pěti odehraných kolech.


JP GASECO - 1. FC OŽUJSKO 4-2 (2-1)
Branky začaly padat až po čtvrthodině hry, a byť se jako první prosadili hráči Ožujska, tak jejich soupeři stačili ještě do konce prvního poločasu otočit vývoj utkání ve svůj prospěch. Ve druhém poločase se jako první radovali ze střeleckého úspěchu hráči Gaseca, jmenovitě Václav Pavlíček, který se trefil podruhé v utkání. Hosté se sice deset minut před koncem dokázali přiblížit ke svému soupeři na rozdíl jediné branky, ale čtvrtá branka Gaseca, která padla pět minut před koncem, definitivně rozhodla o osudu tohoto utkání.