I.liga - 5.kolo: Tabulka se velmi vyrovnala!!

08.09.2020

Ježek podal v první půli proti Ždírci dobrý výkon a prohrál ji pouze 2:1. Ve druhé půli ale úplně odpadl a asi největší překvapení soutěže ze Ždírce vyhrálo vysoko 10:2SEDMÍK Some Jihlavaměl před zápasem s R.U.M.velký problém se vůbec sejít, a tak šanci dostali i kluci, kteří normálně za Some nehrají. R.U.M. zvládl menší roli favorita pouze v první půli, kterou vhrál 2:1. Ve druhé půli Some ukázalo sílu i bez největších opor a zápas otočilo a vyhrálo 6:2Hranatá Koule nastoupila proti Abusu Gastro a dal se čekat velmi vyrovnaný zápas. Hrantá Koule vyhrála první půli těsně 3:2 a ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Hranatá Koule nakonec zápas zvládla, když ubojovala výhru 5:4.

Střelec kola: potřetí během 5 kol se nejlepším střelcem kola stal Michal Dočekal (Starlet), který zatížil konto Litrpůlu čtyřmi brankami

Výkon kola: Hranatá Koule zapracovala na soupisku nové tváře a hrát s ní nebude jednoduché. To poznal i Abus Gastro, který s Koulí prohrál 5:4.

Překvapení kola: Překvapením kola je bezesporu výhra nováčka souže, 1.FC Strejků, kteří si po prvním kole, kdy si vyšlápli na Klasiky, poradili a s dalším historicky úspěšným týmem, kterým je Pohárová střed. Tentokrát Strejkové brali výhru 4:1.

Ježek - Ždírec   2:10 (1:2)
Branky: Oberreiter A., Vaňkát - Cink 3, Horáček 3, Záškoda O. 3, Pospíchal

SEDMÍK - Some Jihlava "A" - R.U.M.   6:2 (1:2)
Branky: Smutný 2, Paulík 2, Sedmík 2 - Dvořáček L. , Slezák

FC Hranatá Koule - ABUS GASTRO   5:4 (3:2)
Branky: Schrek 2, Procházka, Rygl, Voťoupal - Svoboda 2, Kašík, Žaloudek

FK Klasici "A" - RC Maňana "A"   7:3 (2:2)
Branky: Göth Jakub 2, Lacina 2, Tausch 2, Neuwirth - Menšík 2, Bartík

1.FC Strejkové "A" - Pohárová středa   4:1 (2:1)