Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. Ježek liga - 4. kolo: Dva týmy stále na nule

07.09.2020

 


Při pohledu na tabulku musím říci, že takto vyrovnanou soutěž nepamatuji, neboť prvního od devátého mužstva dělí pouhé tři body.
Po třetině soutěže už není v tabulce mužstvo, které by si nepřipsalo alespoň jednu porážku.
Na čele je pětice mužstev (Nábytek Duchoň, JP Gaseco, 1. FC Ožujsko, Hostinec U Marušky, Galaxie), která nasbíral tři výhry a má tak devět bodů v tabulce šesté ligy.
Na opačně straně tabulky je trojice mužstev (FC Leaders, Houpací Kůň, Rail Team), která na podzim ještě nepoznala radost z vítězství, ba co více, poslední dvě mužstva ještě nebodovala.
V tabulce střelců je momentálně na čele David Bartoška (1. FC Ožujsko), který nastřílel jedenáct branek, druhý Dalibor Medvík (ABUS GASTRO "B") a třetí Josef Hruška (Umbro Jihlava) mají ovšem jen o jednu, respektive dvě, branky méně.
GALAXIE - FC LEADERS 2-1 (2-1)
Leaders nezačali vůbec špatně a v šesté minutě byla jejich snaha odměněna vedoucí brankou. Galaxie ovšem o dvě minuty později srovnala a v krátce před koncem prvního poločasu si zajistila druhou brankou poločasové vedení. Hned v úvodu druhé části zatřásli Leaders břevnem a sebevědomím soupeře, ovšem ani přes jejich veškerou snahu se jim nepodařilo vstřelit druhou branku, a tak se jejich soupeři z Galaxie mohli radovat z třetí podzimní výhry.
RAIL TEAM - NÁBYTEK DUCHOŇ 0-6 (0-3)
Rail Team se na podzim zatím nepotkal s formou a ani tento zápas jejich dosavadní účinkování v šesté lize nevylepšil. Hosté si už v úvodních deseti minutách vypracovali dvoubrankový náskok, který v 17. minutě navýšil jejich brankář Roman Hanus, který se zapsal mezi střelce po ráně přes celé hřiště. Druhý poločas byl vyrovnanější, domácí ovšem nedokázali vstřelit branku, navíc ještě v samotném závěru utkání třikrát inkasovali.
HOUPACÍ KŮŇ - UMBRO JIHLAVA 4-11 (1-6)
Ani domácím se na podzim příliš nedaří, a byť se v tomto utkání ujali vedení, tak se hráči Umbra rychle oklepali a do konce úvodního dějství šestkrát rozvlnili síť za zády brankáře soupeře. Druhý poločas nabídnul útočnou podívanou, soupeři se příliš nezalamovali bráněním, a tak skóre vesele narůstalo. V dresu Umbra se nejvíce střelecky dařilo Marku Albrechtovi a Davidu Benovi, kteří si připsali po čtyřech úspěšných střeleckých pokusech.
BÍLÍ ORLI - 1. FC OŽUJSKO 2-7 (0-5)
Hosté na svého soupeře vlétli (byť by to podle názvu mělo být opačně) a díky čtyřem přesným zásahům Davida Bartošky (a jedné trefy kapitána Davida Bužgy) bylo rozhodnuto o tom, že druhý poločas už nebude mít patřičný náboj. Ve druhé části utkání se dočkali branek i domácí, Ožujsko ovšem dokázalo přidat stejný počet střelecký úspěchů, a tak zůstal brankový rozdíl mezi mužstvy stejný, jaký byl po prvním poločase.
ABUS GASTRO "B" - HOSTINEC U MARUŠKY 6-7 (3-2)
Povedený vstup měli hráči ABUSu, po pěti minutách vedli o dvě branky a po čtvrthodině hry byl jejich náskok už tříbrankový. Jenomže hosté nesložili zbraně a ještě před koncem prvního poločasu vstřelili dvě branky a dostali se k svému soupeři na dostřel.
V druhé části utkání se střelci činili, branky vesele přibývaly a ještě sedm minut před koncem měl ABUS dvoubrankový náskok. Závěr ovšem patřil hostujícím hráčům, tři branky v posledních čtyřech minutách otočili vývoj utkání v jejich prospěch a zajistili jim třetí podzimní výhru.
SOUTH DIVISION - JP GASECO 2-4 (2-3)
Domácí odstartovali lépe, už ve druhé minutě se ujali vedení, ale hosté dokázali během následujících deseti minut nejen vyrovnat, ale i přidat druhou branku, která obrátila vývoj utkání. Po čtvrthodině hry bylo vyrovnáno, dalekonosnou střelou se o to postaral Michal Sova. Krátce před poločas ale udeřil Václav Pavlíček a Gaseco bylo opět o krok blíže tříbodovému zisku. Po změně stran se obě mužstva snažila přidat další branky, úspěšný byl ovšem pouze David Čáp, který svou druhou brankou (39. minuta) v zápase pojistil vedení Gaseco.