I.liga - 4.kolo: Tabulka se vyrovnává

01.09.2020

V další velké bitvě se utkal R.U.M.Klasiky. Klasikům se letos vůbec nedaří a nedokázalai se zvednout ani teď. R.U.M. si v zápase udržoval vedení, ale Klasici nakonec vždy srovnali. Když už se zdálo, že oba týmy získají bod, tak se do přihrávky položil nejlepší historický střelec Kovář a vystřelil R.U.M. 3 body za výhru 4:3Hranatá Koule se sešla ve velmi dobré sestavě proti Maňaně. Jenže sestava nedělá výsledek a Maňana Kouli zničila bez větších problémů 10:3. Velmi vyrovnaný zápas se odehrál mezi Some JihlavaStarletem. Starlet tabulku vedl a nakonec to tak zůstalo i po zápase. Oba týmy měly několik šancí na to, aby získaly 3 body, ale nakonec zápas skončil remizou 4:4. Zápas dvou rozdílných poločasů se odehrál mezi LitrpůlemJežkem. Zatímco v první půli branka nepadla, tak ve druhé se roztrhnul pytel s brankami, ale hlavě do sítě Ježků, kteří si připsali další prohru, tentokrát 6:0 a jsou horkým kandidátem na sestup. Podobný zápas jako v předchozím případě se odehrál mezi 1.FC StrejkovéAbus Gastro. Strejkové se zvládli držet pouze v první půli, kterou prohráli 1:0. Ve druhé půli už to ale byla jasná záležitost abusu, který vyhrál 7:0.

Střelec kola: Střelci kola jsou hned 3, když si všichni borci připsali hattrick, jsou jimi David Kavka (Some), Richard Svoboda (Abus Gastro) a Karel Živný (Litrpůl)

Překvapení kola: Překvapením kola by se daly říci výsledky Abusu se Strejky a Litrpůlu s Ježky, když prvně jmenované týmy z dvojice nedostaly ani branku, což se v malé kopané příliš nevidí

Výkon kola: V zápase mezi R.U.M a Klasiky bylo hodně živo. Klasici nastoupili ve značně omlazené sestavě, naopak R.U.M. svůj výkon opíral o zkušené harcovníky. R.U.M. nakonec vybojoval 3 body za výhru 4:3, když Kovář ve skluzu rozhodl

FK Klasici "A" - R.U.M.   3:4 (1:2)
Branky: Kříž 2, Göth Jakub - Dvořáček F. 2, Částka, Kovář

Starlet "A" - SEDMÍK - Some Jihlava "A"   4:4 (2:2)
Branky: Hrobař 2, Průcha, Příhoda - Kavka David 3, Sedmík

1.FC Strejkové - ABUS GASTRO   0:7 (0:1)
Branky: Svoboda 3, Diviš 2, Benáček, Žaloudek

FC Hranatá Koule - RC Maňana "A"   3:10 (2:4)
Branky: Palát, Pokorný, Rygl - Henek 2, Kubát 2, Prchal 2, Kottink, Kovář, Kučírek, Menšík

Ježek - Litrpůl "A"   0:6 (0:0)
Branky: Živný 3, Lojda 2, Vacek M.

Ždírec - Pohárová středa   2:4 (2:1)
Branky: Záškoda O. 2 - Hekrle 2, Zadražil P., Cejpek