Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

II. Liga po 4. kole

10.09.2019

 


Začneme klasickým pohledem na tabulku. Tabulku vede dosud neporažený tým Ždírce, který se vloni zachránil v posledním kole, přes léto se tým konsolidoval, kvalitně potrénoval a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat tímto prozatimním 1.místem.


Rivals, hrající náročný, poctivý a běhavý fotbal začali sbírat úspěchy a se ztrátou pouhých 2 bodů a to pěknou za remízu 4:4 s Klasiky B se drží na 2. místě.


V patách jim je trojlístek týmů: 
Druids, které přes léto posílila mladá vycházející hvězda v podobě Martina Cakla (prozatím 8 golů). Talent Praha, kteří se konečně začali scházet, ale hlavně se jim konečně uzdravil střelec Kuba Szabo a zároveň se našel další střelec Michal Mikeš (prozatím oba po 7 gólech). Galacticos, kteří navázali na loňskou úspěšnou sezonu a pokračují v dobrých výkonech v čele s kapitánem Pauserem a střelcem Skotarem.


Juniorky Starletu a překvapivě i Klasiků, kterým letos hodně chybí góly bratrů Gothových jsou ve středu tabulky.


Sv Ayl, kteří jsou zpátky po neúspěšném působení v 1. lize mají problém s dlouhodobou marodkou. Až nyní ve 4. kole se jim podařilo vyhrát a připsali si 1. výhru nad Starletem.


Jak už tomu bývá zvykem tak Mokováci mají vlažný vstup do soutěže a tudíž okupují nižší příčky tabulky. Klasický vzestup jejich formy bývá až koncem sezony, kdy jejich forma většinou graduje.


Brojleři doplatili na špatnou předsezonní organizaci a začali kontumací, která je nejspíš ovlivnila i v dalších kolech. Jejich start je tedy pomalejší, ale věřím že jejich forma bude také gradovat v následujících kolech.


Omlazený tým Strejkovů si prozatím vybírá nováčkovskou daň a stále čekají na 1. výhru.
Jejich hra ovšem vůbec není špatná a tak si myslím, že záchrana určitě není ztracena.


Poslední tým Fanklub FCV má dlouhodobé problémy. I přesto, že mají na soupisce jako jediní maximální počet hráčů, tak jejich docházka je tristní. Vše včera korunovali kontumací. Budeme doufat a věřit, že se nevzdají, vzpamatují a že zdramatizují boj o záchranu.


Jak už tomu bývá zvykem, tak pár vět o rohodčích:
První 3 kola se soudcovské činnosti ujalo duo bratrů Patrika a Marka Žaloudkových a jejich perfektními výkony přispěli k bezproblémovým zápasům. Dle toho co jsem mohl vidět, vládla dobrá fotbalová atsmosféra bez zbytečných nesportovních záležitostí. 
Navrátilec Šíma včera předvedl standartní očekávaný výkon a navázal na dobré výkony kolegy Marka Ž., který ho zastupoval. Tito 3 rozhodčí s plnou podporou vedení se budou starat o hladký průběh sezony.


 


Sportu zdar a fotbalu obzvlášť.