2. Liga - Galacticos x Mokováci

10.04.2019

Ve 2.kole jsme měli na pořadu malé derby,kdy na sebe narazili hráči FC Galacticos z Puklic a Mokováky z Brtnice. Zápas začal z obou stran opatrně a až 10.minutě přišlo první ohrožení branky,kdy z nenápadného vhazování dal gól Šimek z Galacticos. Hráče Mokovu to probudilo ještě ze zimního spánku a začali soupeře točit. Srovnání na sebe nenechalo dlouho čekat,kdy skóroval Doležal. Do poločasu se ještě prosadili Telčer a Vyskočil a vypadalo to na klidný zápas pro Mokováky. Druhý poločas začal jak skončil první. Mokov útočil a Galacticos se bránili. Ve 40.minutě z ojedinělé šance skóroval Pauser snížil na 2:3 a schylovalo se k dramatu. V závěru zápasu přišla nervozita i na kopačky Mokováků za neproměňování šancí přišel trest z kopačky Pausera a ve 46.minutě jsme měli srovnáno na 3:3. Jak se nám blížil konec hry oba týmy se vrhly do útoku strhnout zápas na svojí stranu. V poslední minutě Mokováci zahráli roh tak nešikovně že Galacticos šel do brejku čtyři na jednoho a zápas rozhodnul Pauser a završil svůj večer vstřelením Hattricku. Galacticos oplatili svému soupeři porážku v ligového poháru a na jaře zůstal stoprocentní.