VII. Deník.cz liga - 11. kolo, dohrávka rozmotala hádanku na bedně

04.12.2018

FC Inter Jihlava - FC Doubrava "B" 2:5 (0:2)

Zápas začal lépe pro Doubravu, kterou v 8. minutě poslal do vedení Horký. Ten samý hráč se trefil ještě v 19. minutě a stanovil tak poločasové vedení svého týmu. Ve 33. minutě přidal pojistku L. Freitich a když ve 41. minutě přidal 4tý gól Hamrák, zdálo se, že je rozhodnuto. Inter zabral až v posledních 10 minutách. Mezi 42. a 44. minutou se trefili Vopálenský a Záškoda, bohužel už bylo příliš pozdě. Poslední slovo měla opět Doubrava, když ve 48. minutě zkompletoval hattrick Horký.

Šlapky - LUBAS KLUB SPORT 2:6 (0:4)

Celkem jednoznačný zápas. LUBAS byl od začátku na hřišti dominantní. V 8. minutě se jako první prosadil J. Vavroušek. V 15. minutě na něj navázal Jokl. Pak se probudil i nejlepší střelec LUBASu L. Vavoušek, který skóroval v 19. a 24. minutě. Na začátku druhé půle se poprvé prosadili i Šlapky, konkrétně M. Duba. Ve 41. minutě opět navýšil vedení LUBASu Sobotka a o minutu později za Šlapky snižoval Matouš. Poslední úspěšnou trefu zaznamenal ve 48. minutě L. Vavroušek, který tak zkompletoval hattrick a posunul se na 1. místo v tabulce střelců podzimní sezony.

Galácticos F.C. Jihlava - 1.FC Ožujsko 0:6 (0:2)

Na branku se čekalo poměrně dlouho. Až ve 14. minutě poslal Ožujsko do vedení Václavík. Poločasové vedení 2:0 mu pak vystřelil Bednárik. Galácticos mělo občas nějakou šanci, žádná však neskončila gólem. Ty padaly jen do jejich branky. Ve druhé půli se postupně trefili Kosak, Wölfli, Blažek a Bednárik.

Jihlavský balet - Mascotti 3:3 (1:2)

Velmi vyrovnaný souboj. Začátek patřil Baletu, za který se už ve 3. minutě prosadil P. Rychlík. Mascotti si nechali úspěšné střely až na konec první půle. Ve 23. minutě vyrovnával Vašků a ve 24. minutě otočil skóre J. Čech. Ve 34. minutě za Balet vyrovnával svou druhou trefou P. Rychlík. Ale hned v 35. minutě si Mascotti vzali vedení zpět po brance Popa. Zápas už se chýlil ke konci a Mascotti málem slavili zisk 3 bodů. Přišel ale faul před jejich vápnem. K přímému kopu se postavil Petřík a s pomocí teče od zdi vstřelil v 50. minutě vyrovnávací branku.

FC Leaders - Dobrá parta 0:6 kontumace

Leaders se k zápasu sešli pouze ve složení 3+1, což bohužel k zahájení zápasu nestačí a tak Dobré partě věnovali 3 body do tabulky.

Hospůdka Na Růžku - SURIKATY 2:7 (1:1)

Zápas začal zostra. Už ve 3. minutě SURIKATY vedli po trefě D. Cakla. V 8. minutě za Hospůdku vyrovnával J. Zadina. Pak se tempo uklidnilo a bylo vidět, že SURIKATY, které se sešli pouze v 5 hráčích do pole, šetří síly. Po změně stran je v 31. minutě opět poslal do vedení Urbánek, které ve 41. minutě navýšil Petr. Hospůdce svitla naděje hned o minutu později, kdy se trefil V. Cakl. Pak ale přišla SURIKATí smršt. Ve 42. a 47. minutě se trefil Váňa, ve 48. D. Cakl a utkání ukončil gól Urbánka v 50. minutě.

FC UDANAX - 1.FC Strejkové "B" 2:2 (2:2)

Nejočekávanější duel večera. Přímý souboj o titul. Strejkové museli vyhrát, UDANAXu stačila remíza. A Vostál z UDANAXu potřeboval vstřelit alespoň jeden gól, aby se dotáhl na L. Vavrouška z LUBASu v tabulce střelců. Zápas lépe začali Strejkové. V prvních minutách si vytvořili několik nadějných šancí, ujala se ale jediná v 6. minutě, kterou zakončoval Bubík. Ve 20. minutě vyrovnával Vostál, ale hned o minutu později Strejkové zase vedli po brance S. Dohnala. Ale Vostál se s tímto stavem nechtěl smířit a ve 23. minutě opět vyrovnal. Zajistil si tím tak ocenění nejlepšího střelce podzimní sezony VII. ligy. Druhá půle byla z obou stran opatrnější. Bylo znát, že nikdo nechce udělat chybu a bylo jasné, že kdo dá další gól, vyhraje. Nepodařilo se to však ani jednomu týmu. Zápas tak skončil remízou, která UDANAXu zajistila titul mistra VII. ligy Podzim 2018 a Strejkům přisoudila 3. místo.