VII. Deník.cz liga - 12. kolo

20.11.2018

FC Leaders - FC Inter Jihlava 1:9 (0:5)

Zápas se většinu času hrál na jednu branku. Leaders zazlobili jen občas a o jedinou jejich trefu se postaral ve 27. minutě David. Za Inter se nejvíce brankami na výsledku podílel Záškoda, který jich nasázel rovnou 5. Dva góly vstřelil Vopálenský. A po jedné trefě zaznamenali Chlupáček a Šanderová.

Galácticos F.C. Jihlava - Dobrá parta 3:6 (1:3)

Vcelku vyrovnaný zápas, ovšem úspěšnost v zakončení rozhodla. V Dobré partě se našli tři střelci, kteří se všichni trefili jak v první tak i ve druhé půli. Byli to Červenka, Hula a Mareš. Za Galácticos v první půli skóroval Vacek a ve druhé půli se během jedné minuty trefil dvakrát Kottink.

LUBAS KLUB SPORT - SURIKATY 7:3 (3:1)

LUBAS se po dvou předchozích remízách opět chytil. Tentokrát to odnesli SURIKATY. Na branku se čekalo poměrně dlouho. Až v 15. minutě prostřelil vše Sobotka a o minutu později se ujala další jeho střela. Ve 22. minutě snížil za SURIKATY Cakl. Poločasové skóre 3:1 stanovil Jokl. Ve 28. minutě snížil na rozdíl jedné branky Koudelka. Ve 35. minutě ale opět vrátil LUBASu dvoubrankové vedení D. Cakl. A o tři minuty později ho napodobil Šimek. Poté se SURIKATY opět trochu přiblížili záslzhou Urbánka. Ale poslední slovo si vzal Jokl a dvěmi brankami pečetil vítězství svého týmu.

Hospůdka Na Růžku - 1.FC Strejkové "B" 4:7 (1:4)

První půle patřila jednoznačně Strejkům. Prosadili se Bečka, Dočekal a 2x Prchal. O jedinou trefu Hospůdky se postaral Haman. Ve 29. minutě navýšil náskok Strejků Prchal. Pak se ale Hospůdka vzepřela a mezi 30. a 40. minutou dokázala snížit na rozdíl jediné branky po gólech Uhlíře, J. Zadiny a R. Zadiny. Koncovka se ale více podařila Strejkům. Ve 45. minutě oskočili po trefě Dočekala a v 50. minutě definitivně rozhodl Bubík.

Šlapky - Mascotti 4:2 (2:2)

Vyrovnaná partie, ve které měli nakonec větší štěstí Šlapky. Vedení se sice ujali Mascotti v 7. minutě po brance J. Čecha. Ale v 11. minutě bylo vyrovnáno zásluhou M. Duby. A když se ve 20. minutě trefil podruhé, dostal Šlapky do vedení. Poločasovou remízu Mascottům zařídil J. Čech. Ve druhé půli ve 29. minutě zkompletoval M. Duba hattrick a vrátil Šlapkám těsné vedení. Ve 48. minutě potvrdil vítězství svého týmu Š. Homola.

Jihlavský balet - 1.FC Ožujsko 2:4 (1:1)

Další vyrovnaný souboj, kde se dlouho čekalo, než si střelci seřídí mířidla. Jako první uspěl Petřík z Jihlavského baletu. Z vedení se ale nemohli radovat dlouho, za Ožujsko v 19. minutě vyrovnal Bednárik. Chvíli po zahájení druhého poločasu, konkrétně ve 27. minutě, šel Jihlavský balet opět do vedení po trefě Šimka. Pak se ale k radosti všech z Ožujska zjevil spasitel v podobě Bednárika. Ten mezi 29. a 38. minutou zaznamenal čistý hattrick a zajistil svému týmu 3 body.

FC UDANAX - FC Doubrava "B" 3:1 (2:1)

Zápas začal lépe pro UDANAX, když se už ve 4. minutě trefil Vostál. Z vedení se ale mohli radovat jen dvě minuty, než ke střele napřáhl Hamrák a míč se zastavil až v síti. Ve 25. minutě stanovil poločasové skóre Vostál. Ve druhé půli se na branku čekalo dlouho. Až ve 42. minutě pojistil vítězství UDANAXU Přikryl.