I. MaxiTip liga : 11.kolo: SEDMÍK Some Jihlava mistrem!!!

03.11.2018

FC Hranatá Koule - SEDMÍK - Some Jihlava "A"   2:14 (0:5)
Branky: Palát, Procházka - Kavka Daniel 8, Kavka David 3, Demeter, Sapola, Šuta

SEDMÍK Some Jihlava potřeboval vyhrát zápas s Hranatou Koulí, aby si připsal další titul. To se mu nakonec bez problémů podařilo. Již první půle byla v režii some, které jí vyhrálo 5:0 a bez problému směřovalo za titulem. Ve druhé půli navíc Some přidalo obrátky a hra na střelce soutěže, kterým se stal Dan Kavka skore výrazně navýšila. Dan si celkem v zápase připsal 8 branek a byl hlavním strůjcem výhry 14:2.

RC Maňana "A" - R.U.M.   4:12 (3:5)
Branky: Kučírek 2, Klusák, Kubát Jiří - Brabec 3, Šourek 3, Kovář 2, Zamazal 2, Dvořáček, Špendlíček

Uvolněný zápas se odehrál mezi R.U.M. a Maňanou. R.U.M. v 8. minutě vedl po brankách Šourka a Zamazala 2:0. Pak poprvé skorovala i Maňana díky  Klusákovi. R.U.M. ale přidal další 2 slepené branky a vedl už 4:1. Maňana se ale opět dotáhla, když se v 18. a 20. minutě trefil Kučírek.  Tečku za první půlí poté udělal Kovář. Ve druhé půli do toho R.U.M. šlápl a začal navyšovat skore. Maňana si zápas v klidu jen tak šolíchala a bylo vidět, že o nic nejde. R.U.M. nakonec vyhrál vysoko 12:4 a skončil na 3. příčce.

ABUS GASTRO - Ježek   5:4 (3:2)
Branky: Chramosta ml. 2, Svoboda R. 2, Medvík - Jičínský, Mikeš, Nevosad J., Záškoda

Ježci proti Abusu Gastro zkoušeli urvat první výhru v sezoně, ale i přes velkou snahu na ní opět nedosáhli. Ježci měli dobrý začátek a v 10. minutě vedli již 2:0, když se prosadili Záškoda a Mikeš. Abus ale dokázal skore zvrátit na svou stranu, když nejprve v 11. minutě snížil Medvík a pak udeřil Ríša Svoboda, který se trefil v 17. a 18. minutě a uzavřel stav po první půli. Ve druhé půli začal lépe Abus, když se ve 28. minutě trefil Chramosta. Ježci ale zápas nezabalili a dokázali vyrovnat, když se Nevosad a Jičínský. Jenže hned za další minutu Abus zase vedl, když se trefil Chramosta. To bylo ze střeleckého účtu vše, a tak Ježci prohráli 5:4.

AC B2B Pekelnej Stroj "A" - Pohárová středa   2:10 (2:3)
Branky: Benáček, Vlk R. - Heřmánek 6, Přibyl 3, Pech

Pohárová středa se po delší době sešla proti Pekelnýmu tsroji, který se naopak sešel pouze za 4 hráči do pole. Pohárovce to ale nebylo nic platné, protože pád do druhé ligy byl jasný. první branka padla v 10. minutě, kdy se trefil Přibyl a Pohárovka vedla. V16. minutě to bylo už 2:0 po trefě Heřmánka. Pak se prosadil i Stroj, když díky Benáčkovi a Vlkovi srovnal. Pohárovka první půli zvládla vyhrát, když na 3:2 dal opět Přibyl. Ve druhé půli Stroj fyzicky odešel a Pohárovka si otevřela střelnici. Pohárovka nakonec vyhrála 10:2 a výhrou se rozloučila s první ligou. Řádil hlavně Heřmánek, který se trefil 6x.

Starlet "A" - FK Klasici "A"   5:10 (4:5)
Branky: Příhoda 3, Michálek, Trojánek L. - Göth Jakub 4, Göth Jan 2, Svoboda P. 2, Grepl, Tausch

Klasici museli vyhrát proti Starletu, aby si udrželi malou šanci na titul. Starlet nastoupil prouze v 5 hráci v poli a první půli nepříjemně vzdoroval. Starlet začal dobře a v 11. minutě vedl překvapivě 3:0. Pak sice Jakub Göth snížil, ale dal ší branka starletu v 15. minutě Klasiky trošku znervozněla. Klasici ale pak do zápasu více šlapli a využívali své fyzické výhody. Hlavně se dařilo Kubovi Göthovi, který dal v první půli hattrick a byl hlavním strůjcem toho, že Klasici vyhráli první půli těsně 5:4. Ve druhé půli měli Klasici míč na své straně a hlavně soi pomáhali power play. Na Starletu bylo vidět, že dochází síly a tak skore začalo měnit rychle stav. Klasici přidávali branky a navyšovali vedení. Starlet měl také dost šancí, ale bohužel neměl střelecké štěstí, ale i tak Klasici vyhráli zaslouženě 10:5. Nakonec to stačilo "jen" na druhé místo.

Litrpůl - AMC Trans   6:4 (4:2)
Branky: Vacek 3, Lojda 2, Procházka - Fejt, Hintnaus, Hrdlička, Lokvenc

V zápase Litrpůlu a AMC Trans už o nic nešlo, a tak se hrál vcelku pohledný fotbal. AMC se dostalo do vedení v 7. minutě, když se náhodně trefil Fejt. Litrpůl ale převzal iniciativu a do 20. minuty otočil skore na 4:1 ve svůj prospěch. AMC už jen korigovalo Hintnausem na 4:2 pro Litrpůl. Ve druhé půli začal lépe Litrpůl, když hned ve 26. minutě svou třetí branku přidal Vacek. AMC ale zabralo a dokázalo snížit na rozdíl jediné branky, když se trefili Hrdlička a Lokvenc. Tečku za utkáním ale udělal Lojda, když se trefil na konečných 6:4 pro Litrpůl, který tak prokázal v posledních kolech parádní formu a ze dna se vyšplhal tabulkou výrazně nahoru.