II. Liga - 11.kolo: Klasici nečekaně klopýtli!

01.11.2018

DRUIDS - SV Ayl "A"   4:3   (2:2)
Branky: Křenek 2, Dáňa, Král - Blaško, Flégr, Loži

Ayl, kterému už nikdo nemůže vzít druhou pozici tentokrát o branku prohrál. Druids začali lépe, dostali se až do dvoubrankového vedení. Ayl o pár chvil vyrovnal a stanovil poločas 2:2. Po změně stran se ujali vedení opět Druids, za 5 minut bylo znova vyrovnáno. Vítězná branka padla ve 46.minutě.

Atik - TALENT PRAHA   9:3   (4:3)
Branky: Matějíček 3, Tlačbaba 3, Klíma, Pavlíček, Tlačbaba - Kubín, Rychlý, Szabo

Atik překvapil snad i sám sebe, Talent Praha odešel s debaklem. Atik se dostal do dvoubrankového vedení. Talent vyrovnal. Pak Atik opět vedl, i na toto Talent odpověděl, 3:3. Poslední branku poločasu dal Atik a vyhrál ho 4:3. Po změně stran se ukázalo rozhodující to, že Talent už nedal žádnou branku. To Atik jich nasázel svému Soukr dalších 5 a zaslouženě vyhrál. Pavel Matějíček a Petr Tlačbaba dali hattricky.

Mokováci - FC Galacticos   8:4   (4:1)
Branky: Doležal 4, Vyskočil 2, Brussmann, Telčer - Antoš, Pejřimovský, Šimek, Šimek

Mokováci narazili na soupeře, který potřeboval vyhrát aby udržel naději na záchranu. To se ale nepodařilo. První poločas vyhráli Mokováci přesvědčivě 4:1. Po změně stran i přes velkou snahu Galacticos Mokováci s přehledem vstřelili další 4 branky a zaslouženě vyhráli. Galacticos doprovodí Strejky de 3.ligy.

Ždírec - Olds Želetava   10:3   (2:2)
Branky: Horáček 5, Doucha 2, Bouček, Hanus, Lacina - Vrbka 2, Simandl

Želetava opět doplatila na mizernou docházku. I když hráli celé utkání bez střídání, ujali se vedení. Ždírec jim vývoj otočil, 2:1. Želetava ještě stihla vyrovnat, poločas tedy skončil 2:2. Po změně stran šel Ždírec do vedení, za chvíli bylo ale také vyrovnáno, probíhala 34.minuta. Klíčový moment se stal ve 36.minutě, kdy Ždírec dal každé 2 minuty branku a s přehledem převálcoval svého soupeře. Pavel Horáček dal 5 branek.

DEVILLÉ - 1.FC Strejkové   8:2   (5:1)
Branky: Navrkal 2, Salák 2, Coufal 2, Roušar, Salák - Gall, Černý

Devillé si s chutí zastříleli proti Strejkům, kteří sestoupili o kolo dříve. Přitom se ujali vedení, jenže hráči Devillé do přestávky vstřelili 5 branek a uťali ambice soupeře. Po změně stran se hrálo v pohodovém tempu, Devillé dotáhli utkání do vítězného konce. Strejkové sestupují.

Brojlers Poděšín - FK Klasici "B"   7:4   (1:3)
Branky: Jelínek 3, Jaroš 3, Vlček - Göth 2, Janák, Kocmánek

Co se stalo s Klasikama? První prohra přišla v posledním kole, po vyhraném poločase 3:1 nad mužstvem, které hrálo o záchranu. Brojleři otočili nepříznivý výsledek 1:3 na 7:4 a tím se zachránili. Klasici i tak skončili na prvním místě.