VII. Deník.cz liga - 9.kolo

30.10.2018

Galácticos F.C. Jihlava - Jihlavský balet 4:6 (3:5)

Zápas lépe začal pro Galácticos, když se ve 4. minutě trefil Ecker a o dvě minuty později už to bylo o dvě branky po gólu Chadima. Pak se ale dostali ke slovu střelci Baletu a během deseti minut kompletně otočili skóre zápasu. Obrat začal v 9. minutě brankou Šimka a minutu po něm se trefil Petřík. Mezi 13. a 14. minutou se trefili Petr a Martin Rychlíkovi. V 19. minutě přidal další zásah P. Rychlík. Poslední slovo v první půli ale mělo Galácticos, které snížilo gólem Chadima. Druhá půle byla na branky podstatně chudší, balet už si spíše hlídal své vedení. Ve 30. minutě ho navýšil Šimek. Galácticos už dokázalo pouze snížit na 4:6 po střele Vacka.

FC Doubrava "B" - 1.FC Ožujsko 1:0 (0:0)

Velmi vyrovnaný souboj, který málem skončil, v malé kopané velmi zřídka vídanou, remízou. Šance byly v průběhu zápasu na obou stranách. Ujala se ale až prakticky ta úplně poslední. Ve 49. minutě rozhodl o vítězství Doubravy a zisku 3 bodů Urbánek.

FC Leaders - Mascotti 3:4 (1:1)

Další z řady vyrovnaných soubojů. Mascotti se ujali vedení v 10. minutě po brance Syrovce. Odpověď Leaders přišla až minutu před koncem poločasu, kdy se trefil Benda. Ten si střelecký prach nechal i na začátek druhé půle, když ve 26. minutě poslal svůj tým do vedení. Pak ale přišel nápor Mascottů. Mezi 35. a 43. minutou se postupně trefili J. Čech, Fencik a Půža a rázem vedli o dvě branky. Leaders stihli ještě snížit po trefě Nováka, bohužel až v 50. minutě a nestihli tak zápas více zdramatizovat.

Dobrá parta - 1.FC Strejkové "B" 1:4 (1:3)

Strejkové o své výhře rozhodli dobrou hrou v prnvím poločase. V 8. a 14. minutě se vždy opřel do míče Bečka a ten skončil přesně tam kde měl. V 17. minutě se přidal se svou střelou také Černý. Dobrá parta dokázala odpovědět až téměř se záverečným hvizdem první půle. Ve 25. minutě se prosadil Špinar. Druhá půle byla už jen údržbou. Výhru Strejků potvrdil ve 45. minutě Dočekal.

FC Inter Jihlava - SURIKATY 7:5 (5:1)

Inter si dokázal v první půli vytvořit dostatečně pohodlný brankový polštář, takže i když mu v druhé půli docházeli trochu síly, odnesl si z tohoto zápasu 3 body. V 5. minutě otevřel skóre Něměček. Ve 12. minutě bylo ale vyrovnáno po akci, na jejímž konci stál ze SURIKAT Karlík. Vyrovnaný stav ale netrval dlouho. Ve 14. minutě vrátila Interu vedení Šanderová. V 17. minutě se trefil Chlupáček a konec poločasu patřil K. Dvořákovi, který se trefil ve 22. a 24. minutě. Začátek druhé půle patřil SURIKATÁM, za které se trefil 2x Urbánek a po jednom gólu přidali Váňa a Hos. A rázem bylo vyrovnáno. Posledních 10 minut ale Inter sebral všechny zbytky sil, nejvíce pak Vopálenský, který svými góly ve 43. a 48. minutě rozhodl.

FC UDANAX - LUBAS KLUB SPORT 3:3 (1:3)

Šlágr kola, který měl napovědět, kdo bude mít jaké postupové šance. První poločas patřil jednoznačně LUBASu. Už ve 4. minutě se ujal vedení po trefě D. Cakla. Ve 14. minutě se k odraženému balonu po standartní situaci dostal L. Vavroušek a neměl problém ho uklidit. Ve 21. minutě bylo u LUBASu ještě veseleji, když se trefil Jokl. Radost z výsledku první půle jim pokazil ve 25. minutě Roman Souček. Ve druhé půli se LUBAS zatáhnul a využíval pouze příležitostných brejků. Zato UDANAX bušil. A ve 32. minutě se díky Pavlu Součkovi dobušil. Už už to vypadalo, že LUBAS hubenou výhru uhlídá. Ale přišel dlouhý odkop od UDANAXu, laciný faul LUBASu na hranici vápna a standartní situace. Gólman UDANAXu se vydal stínit svému protivníkovi a vyplatilo se, rána Vostála skončila v síti. Zápas tak skončil, podle mého názoru, zaslouženou remízou.

Šlapky - Hospůdka Na Růžku 0:5 (0:3)

Zápas s jasným průběhem a také výsledkem. Hospůdka našla ve svých řadách hned pět střelců (Cakl, Čamek, Novák, Samek, Zadina). Šlapky, k jejich smůle, žádného. Jedinou kaňkou na zápase bylo, alespoň dle mého názoru, naprosto zbytečné pokřikování na rozhodčího za již rozhodnutého stavu.