Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

Pekelnej Stroj druhý na turnaji v Maďarsku

08.10.2018

První hrací den si ve skupině Pekelnej stroj hladce poradil s celkem Dunakeszi (10:2) a následně s domácím  Székesfehérvárem (17:0). Ve třetím utkání ve skupině vybojoval Pekelnej stroj prvenství ve skupině po vydřené výhře nad .


Následující den měl Pekelnej stroj dobrou výchozí pozici do vyřazovacích bojů, avšak čekal na ně nelehký soupeř – výběr Budapeště. Začátek zápasu byl velice opatrný, žádný z týmů nechtěl udělat chybu. Pekelnej stroj měl sice více ze hry ale propracovaná defenziva Budapeště dlouho jihlavský tým do ničeho nepustila. Pekelnej stroj nakonec výsledkem 2:0 postoupil do semifinále, kde na ně čekal obávaný Kyjev. Ve vyhroceném utkání byl nakonec úspěšnější jediný zástupce České Republiky v této kategorii a po výsledku 4:2 se mohl těšit na finále.


Ve finálovém zápase se jihlavští brzy dostali do vedení. Výběr Bratislavy dokázal však zanedlouho srovnat. Pekelnej na vyrovnání dokázal zareagovat a opět se dostal do vedení 2:1, které přetrvávalo ještě několik málo minut před koncem. Uspokojení s těsným výsledkem vedlo k individuálním chybám, které dokázala Bratislava bez potrestat a zlatá radost tak jihlavskému zástupci o chlup utekla (2:3).


Sestava Pekelnýho Stroje: Patrik Svoboda, Adam Vlk, Václav Crkal, Lukáš Konrád, Martin Půža, Daniel Krčál, Richard Svoboda, Milan Vrzal


všichni hráči jsou kmenovými hráčí Pekelnýho stroje, kromě Ríši Svobody, který je hráčem Abusu Gastro.


Děkujeme za parádní reprezentaci jihlavské Malé kopané a za článek Patriku Svobodovi!!


P.S. + O.L.