Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. Ježek liga - 7. kolo: ŽST "B" nečekaně klopýtlo

08.10.2018


FC ALKOHOLIX - UMBRO JIHLAVA 1-0 (0-0)
Branka:
Partl
Ačkoliv tomu výsledek neodpovídá, tak bylo k vidění zajímavé utkání. Obě mužstva se neustále tlačila před branku, bohužel pro obě strany byly jejich střely nepřesné nebo si s nimi poradil brankář soupeře. Jedinou trefu, která rozhodla utkání, si na své konto připsal Jakub Partl, který ve 33. minutě rozhodl toto dramatické utkání. Hráči FC Alkoholix si tak připsali čtvrtou podzimní výhru a na postupovou příčku ztrácí pouhé dva body, zatímco jejich soupeř, Umbro Jihlava, ztrácí na příčky, které zajišťují setrvání v šesté lize i pro jaro příštího roku, čtyři body.GALAXIE - LA MORAIS 2-11 (1-8)
Branky:
Král 2 - Honzl 4, Jiránek 4, Varga 2, Tůma
Galaxie by si v případě výhry udržela naději na postup, ale úvod zápasu její naděje rozmetal na kousky. Jiří Honzl se dokázal během necelých šedesáti vteřin dvakrát prosadit (4. minuta), a když v následující minutě přidal třetí branku La Morais Alexandr Varga, tak bylo o vítězi utkání rozhodnuto. Než skončila úvodní desetiminutovka, tak měli hosté na svém kontě pět vstřelených branek, o navýšení zápisů do listiny střelců se postarali Petr Jiránek (9.) a o minutu později Viktor Tůma. V desáté minutě se dočkali vstřelené branky i hráči Galaxie, úspěšným střelcem byl Martin Král. Kanonáda La Morais pokračovala i ve zbytku prvního poločasu, Petr Jiránek přidal další dvě trefy (15. a 20. minuta), čímž zkompletoval hattrick, a Alexandr Varga svou druhou trefou v poslední minutě úvodní části zapsal do statistik utkání osmou branku La Morais. Ve druhém poločase už se střelci trochu šetřili, a tak bylo k vidění méně branek než v předchozí části utkání. Jiří Honzl, který se prosadil dvakrát (38. a 42. minuta), zajistil La Morais svou čtvrtou brankou v utkání dvouciferné vítězství. O minutu později se podruhé prosadil Martin Král, byla to ovšem z pohledu Galaxie jen drobná korekce vysoké porážky, zvlášť, když v předposlední minutě přidal další branku vítězů Petr Jiránek.ŽST "B" - KANONÝŘI 3-8 (1-5)
Branky:
Bednář, Lacina, Požár - Vlček 4, Hercig 2, Šaroun 2
Domácí, kteří byli na druhé příčce tabulky, hleděli k utkání s KANONÝRY s obavami, neboť se jim na tohoto soupeře příliš nedaří. A tento zápas nebyl výjimkou, neboť hned v úvodu vstřelil Michal Vlček dvě branky (1. a 2. minuta) a s domácími to nevypadalo příliš vesele. A když v páté minutě přispěchal se svou troškou do mlýna Milan Šaroun, tak to bylo s hráči ŽST "B" už velmi špatné. Nic na tom nezměnila ani branka Josefa Požára, která padla v sedmé minutě, neboť ještě v téže minutě dokázal Michal Vlček potřetí překonat brankáře soupeře a do svých statistik si připsal první podzimní hattrick. Ani v následujících minutách nepřipomínala obrana domácích pevnou skálu, čehož opět využil Michal Vlček a v patnácté minutě přidal čtvrtý zářez na pažbu. Ve 30. minutě přidal šestou branku KANONÝRŮ fotbalový elegán Milan Šaroun a domácí se začali bát, aby neprohráli příliš vysoko. Hosté ovšem své střelecké tempo zvolnili, do konce zápasu se v jejich dresu prosadil už jen Daniel Hercig, který se sice trefil dvakrát (40. a 49. minuta), ale už to nebyla pro hráče ŽST "B" taková pohroma. Navíc se mezi dvě branky Daniela Herciga vešly i jejich dva přesné zásahy, o korekci výsledku se postarali Ondřej Lacina (42.) a Jan Bednář (47.).DENATURÁT ZHOŘ - DOBREJTÝM 2-9 (0-3)
Branky:
L. Kučera, Novotný - Novotný 7, Klimeš, Zeman
Ve střeleckou exhibici Jana Novotného se proměnilo toto utkání, neboť to byl právě kapitán hostujícího mužstva, který hned v úvodu dvakrát (2. a 3. minuta) nachytal obranu Denaturátu a zajistil svému mužstvu dobrou výchozí pozici do dalších minut. A když v šestnácté minutě přidal třetí branku hostů Jaromír Klimeš, tak to s bodovými nadějemi domácích vypadalo nevalně. Ve druhém poločase rozjel Jan Novotný svou střeleckou show na plné obrátky, připsal si pět úspěšných střeleckých pokusů (28., 32., 37., 39. a 49. minuta) a zařídil hráčům Denaturátu neklidné spaní. Další branku hostujícího mužstva si připsal Petr Zeman (44. minuta), zatímco za domácí korigovali nepříznivý výsledek Ondřej Novotný (34. minuta) a Lukáš Kučera (39. minuta). Jediným pozitivem z tohoto utkání pro hráče Denaturátu bylo zjištění, že byli ušetřeni dvouciferné porážky, zatímco Dobrejtým se díky výhře bodově dotáhnul na druhou postupovou příčku.FC DOUBRAVA "A" - STS CHVOJKOVICE-BROD 8-4 (4-1)
Branky:
Mazač 2, Boháček, Duchoň, Kožich, Molnár, Šimon, Vítek - Cakl, Čermák, P. Došek, Mikeš
Doubrava vstoupila do utkání aktivněji a v osmé minutě se mohla radovat z vedení, když přesně zamířil Ondřej Vítek. Následující minuty potvrdily herní pohodu domácích, kteří navýšili své vedení díky brankám Petra Boháčka (14.) a Stanislava Šimona (16). Tříbrankové manko vyburcovalo střelce Chvojkovic k větší aktivitě a už v osmnácté minutě mohli hosté slavit první branku v síti soupeře, když se prosadil jejich kapitán Petr Došek. Jenomže Doubrava stihla ještě před koncem prvního poločasu přidat čtvrtou branku, ve 24. minutě se trefil Ladislav Mazač a vypadalo to, že druhý poločas už se bude jen dohrávat. Hosté z Chvojkovic ovšem na začátku druhého poločasu dokázali srovnat nepříznivě se vyvíjející výsledek, když během sedmi minut nastříleli tři branky. Hned v první minutě druhé části utkání snížil povedenou střelou Antonín Čermák, ve 29. minutě přiblížil Chvojkovice na dostřel k soupeři Michal Mikeš a o tři minuty později vyrovnal Marian Cakl. Bohužel pro hostující mužstvo se hráči Doubravy z nepovedeného vstupu do druhého poločasu rychle oklepali a ve 35. minutě vstřelili pátou branku, pod kterou se podepsal Richard Molnár. Domácí se uklidnili a v následujících minutách přidali další branky, které potvrdili jejich vítězství. Ve 41. minutě přidal svou druhou branku v utkání Ladislav Mazač, o dvě minuty později překonal brankáře Chvojkovic sváteční střelec Jiří Kožich a o další tři minuty později uzavřel střelecký účet utkání Vilém Duchoň.FK STAVGAZ JIHLAVA RYCHLÉ PÍPY - RAIL TEAM 11-3 (6-1)
Branky:
Králík 4, Pytlík 3, Boháček, Brodina, J. Stratil, P. Stratil - Hořínek, Kliment, Zbořil
Úvodních deset minut bylo takových zahřívacích, pak se ale domácí rozjeli k parádnímu výkonu. Vše začal svou povedenou střelou Martin Králík (11. minuta), na kterého navázal o dvě minuty později Jaroslav Pytlík. Třetí branka padla do sítě Rail Teamu v minutě čtrnácté, kdy se blýsknul Lukáš Boháček a s Rail Teamem to začalo vypadat hůř a hůř. Všem pohromám v síti hostujícího mužstva ovšem nebyl ještě zdaleka konec, hned v patnácté minutě se prosadil Pavel Stratil a popáté lovil míč ze své sítě brankář Rail Teamu v devatenácté minutě, kdy se zapsal mezi střelce Tomáš Brodina. V předposlední minutě se dočkali i hosté, přesnou střelou se blýsknul Petr Kliment, ale Stavgazu to příliš nevadilo, protože o minutu později se prosadil podruhé v zápase Martin Králík a znovu byl rozdíl mezi soupeři pětibrankový. Druhý poločas už jen potvrdil dominanci Stavgazu, který dál provětrával obranu soupeře a pokračoval ve střílení branek. Jaroslav Pytlík přidal další dvě trefy (32. a 41. branka) a zkompletoval hattrick, dalším hráčem, kterému se v dresu Stavgazu povedlo vstřelit tři branky v tomto utkání, se stal Martin Králík, který se potřetí prosadil ve 44. minutě. Desátou branku v síti Rail Teamu měl na svědomí Jiří Stratil, který se zapsal do střelecké listiny ve 45. minutě. Výrazný náskok pak trochu oslabil pozornost domácích, a tak udeřili dvakrát hosté, ve 47. minutě se prosadil Stanislav Zbořil a o dvě minuty později přidal třetí zásah svého mužstva Martin Hořínek. Poslední slovo ovšem patřilo hráčům Stavgazu, v 50. minutě počtvrté v utkání pokořil brankáře soupeře Martin Králík.