I. MaxiTip liga : 7.kolo: V čele 3 týmy, které si to rozdají o titul

07.10.2018

Pohárová středa - Litrpůl   5:13 (0:8)
Branky: Pech 2, Brabec, Přibyl, Zadražil - Lojda 4, Procházka 3, Vaněk David 3, Vacek 2, Táborský

Zápas o velmi důležité záchranářské body mezi Litrpůlem a Pohárovou středou měl nečekaný průběh. Litrpůl zvládl neskutečně dobře první půli, když jí vyhrál 8:0 a tím rozhodl o osudu celého utkání. Ve druhé půli sice Pohárovka skorovala, ale stejně na tom byl i Litrpůl. Litrpůl tak z důležitého utkání bral 3 body za výhru 13:5. Dařilo se hlavně Lojdovi, který se trefil 4x.

AC B2B Pekelnej Stroj "A" - RC Maňana "A"   5:1 (2:0)
Branky: Vlk A. 2, Benáček, Konrád, Vlk R. - Kučírek

Pekelnej stroj měl opět co dělat, aby se sešl proti Maňaně, ale nakonec v zápase překvapil. Stroj hrál bez střídání, ale fyzicky stačil. Navíc se dostal do vedení v 8. minutě díky Benáčkovi. V první půli probíhala vyrovnaná bitva, ale všechny brankové příležitosti selhaly až do 22. minuty, kdy na 2:0 navýšil Konrád. Ve druhé půli ve 32. minutě Adam Vlk zvýšil už na 3:0 a bylo zaděláno na překvapení. Ve 36. minutě sice snížil Kučírek a Maňana vycítila šanci. Jenže střelecky se jí ten den vůbec nevedlo a branku už nepřidala. Naopak za stroj se trefili Adam a Radim Vlkovi a přidělili 3 body na stranu Pekelnýho stroje za výhru 5:1.

AMC Trans - FK Klasici "A"   2:8 (0:4)
Branky: Lokvenc, Mašek D. - Lacina 4, Göth Jan, Göth Jakub, Svoboda P., Tausch

Klasici si v pohodě pohlídali zápas proti AMC Trans. O výsledku rozhodli v první půli, kdy hlavně díky hattricku Laciny a jedné brance Svobody vedli v klidu 4:0 a směřovali za další výhrou. Ve druhé půli sice Dalibor MAšek ve 27. minutě snížil ,ale další 4 branky Klasiků potvrdili jasnou věc. Za AMC už pak jen korigoval stav na konečných 8:2 pro Klasiky Lokvenc. Za Klasiky formu potvrdil Lacina, který dal opět 4 branky.

ABUS GASTRO - FC Hranatá Koule   2:8 (1:5)
Branky: Ehrenberger, Lafuntál - Barák 3, Plichta 2, Brnický, Schrek, Voťoupal

Hranatá Koule už potřebovala bodovat a na zápas tak povolala i zálohy. Naopak Abusu Gastro chyběl nejproduktivnější hráč Ríša Svoboda a na hře Abusu to bylo znát. Koule do zápasu nastoupila se vší vážností a ve 12. minutě vedla už 3:0. V 15. minutě sice snížil Ehrenberger, ale další 2 branky Koule v první půli jí dodali klid při vedení 5:1. Ve druhé půli přišly chvíle Baráka, který mezi 31.-44. minutou nasázel čistý hattrick a bylo rozhodnuto. Za Abus pak už jen v závěru korigoval stav na konečných 8:2 Lafuntál.

R.U.M. - Ježek   5:2 (1:0)
Branky: Dvořáček, Kourek, Kovář, Padrnos, Slezák - Nevosad 2

Ježek je dalším týmem, který potřebuje body jako sůl, ale proti rozjetému R.U.M. ho nečekalo nic jednoduchého. První půle, ale byla velmi vyrovnaná a brankáři se činili. Za svá záda dohromady pustili jen jedinou branku, když ve 23. minutě poslal R.U.M. do vedení Slezák. Ve druhé půli už branky konečně začaly padat. nejprve ve 28. minutě navýšil vedení Dvořáček. Pak se dokázali prosadit také Ježci, když snížil Nevosad. jenže ve 34. a 35. minutě se prosadili Kovář s Padrnosem a bylo to už o 3 branky. Ježci i nadále bojovali a ve 44. byli odměněni brankou Nevosada, ale to bylo z jejich strany vše. R.U.M. pak potvrdil výhru 5:2 ve 48. minutě po zásahu Kourka. Ježci se tak posunuli na poslední místo.

SEDMÍK - Some Jihlava "A" - Starlet "A"   12:5 (5:3)
Branky: Kavka David 4, Šuta 3, Demeter 2, Sedmík 2, Sapola - Průcha 3, Cech, Trojánek T.

Zápas mezi SEDMÍKEM a Starletem nabral obrátky hned od prvních minut. V 1. minutě se prosadil Průcha a Starlet vedl. Jenže Some dokázalo zápas ototčit, když do 12. minuty vedlo už 3:1. Ve 13. minutě padly branky na obou stranách. V 15. minutě Some opět navýšilo vedení, když se trefil David Kavka. Starlet nesložil zbraně a Trojánek v 16. minutě snížil na 5:3. Tímto výsledkem skončila první půle. Ve druhé půli mělo lepší nástup Some, když se trefil do 35. minuty Šuta a Demeter a bylo to opět o 4 branky. Pak naopak v rychlém sledu dal 2 branky Průcha a bylo to zase jen o 2 branky. Pak se Starlet pokusil více útočit, jenže to byla voda na mlýn pro Some, které smrtícími breaky a kombinační kvalitou nasázelo v závěru 5 branek a vyhrálo 12:5, stále se tak drží v malém náskoku na první pozici. Dařilo se hlavně Davidu Kavkovi, který dal 4 branky.