V.Sabe liga a 7 kolo:Žádné změny na čele i konci tabulky

04.10.2018

JP Gaseco-Old Boys 4:6 (4:4)

Hráči Gaseca zahráli zatím nejlepší poločas v podzimní části a dokonce vedli v 18 minutě o dvě branky,ale soupeř stačil do poločasu vyrovnat.Jenže po přestávce padaly branky už jen do sítě Gaseca a tak si na svoje první vítězství musí opět počkat do dalšího kola.

Branky:Pavlíček 3,Pernička-Peška 2,Krch 2,Vrátil,Dopita

Czervena Zvezda-Young Boys 3:3 (1:1)

Vzácně vyrovnané utkání ve kterém šli do vedení hráči Young zásluhou Lengala.Do přestávky chybělo jenom několik vteřin,když obránce Boys odkopával míč tak nešťastně,že trefil protihráče do hlavy a od něj se míč odrazil za záda brankáře.Ve druhém poločase se hrál oboustranně opatrný fotbal s chybami na obou stránách, a tak se zrodila remíza se spravedlivým dělením bodů.

Branky:Kružík 2,Jabůrek-Lengal 2,Diviš

Real 91-ŽST 2:5 (2:4)

Hráči vedoucího mužstva tabulky vlétli do zápasu jako uragán a hned v úvodu se ujali vedení.V 7 minutě už byl stav zápasu 4:0 pro ŽST a zdálo se být o výsledku zápasu rozhodnuto,ale potom se ke slovu dostal i Real a Šedou a Mlsnou se vrátili do zápasu.Jenže po změně stran padla pouze jedna branka a to do sítě Realu,která definitivně uzavřela brankový účet zápasu.

Branky:Šeda,Mlsna-Jirka 2,Novák 2,Krčál

Ayl B-U Gábinky 7:2 (3:1)

Na tento zápas by nejraději hráči Gábinky zapoměli,protože se jim nedařilo a jejich soupeř byl po celý zápas lepším mužstvem a po zásluze vyhrál.Už ve 12 minutě vedl Ayl 3:0 a bylo prakticky o celém vývoji utkání rozhodnuto.Ve druhém dějství Ayl svoje vedení navyšoval až na konečných 7:2.

Red Hot -Tel Aviv 1:6 (0:1)

Red se potýká s nedostatkem brankářů.V každém zápase je v brance někdo nový a to rozhodně mužstvu neprospívá.V prvním poločase se trefil do sítě pouze jeden hráč Avivu Karel Voldán a určil poločasové skóre.Ve druhém Red totálně propadl a soupeř trestal každou chybu.Zápas byl potom zbytečně nervozní a rozhodčí musel krotit emoce hráčů pěti žlutými kartami.

Branky:Vágner-Galko 3,Šťastný,Voldán,Lebruška

Topičůf salóón-Alpha 2:2 (1:0)

V zápase chudém na branky šli Topiči do vedení až těsně před přestávkou zásluhou Heřmánka.Ve druhém poločase  v 28 minutě zvýšil vedení Povýšil na rozdíl dvou branek.Mladíčci se ovšem nevzdali,přidali a odměnou jim bylo alespoň vyrovnání a zisk jednoho bodu.