I. Maxi tip liga - 11. kolo: Klasici získali titul!!!

01.07.2018

Ždírec - DEVILLÉ   2:10 (2:3)
Branky: Pospíchal J. 2 - Coufal 4, Kousal 2, Kružík, Roušar, Salák, Uher

V posledním kole se utkaly dva týmy, které již měly jistotu sestupu. Lépe do zápasu vstoupilo Devillé, které díky Coufalovi a Kružíkovi vedlo v 7. minutě už 2:0. Ždírec se ale vrátil do zápasu, když díky dvou brankám Pospíchala srovnal. Jenže Devillé nakonec první půli vyhrálo ,když se prosadil ve 24. minutě Roušar. Ve druhé půli už to ale tak vyrovnané nebylo. Devillé začalo svého soupeře přehrávat a střílet jednu branku za druhou. Devillé nakonec vyhrálo 10:2, ale nic už to neřešilo. Řádil hlavně Coufal, který se trefil 4x.

Litrpůl - SEDMÍK - Some Jihlava "A"   7:10 (2:5)
Branky: Kovačík 3, Vacek 3, Vaněk Daniel - Kučera 4, Demeter 3, Sapola 3

Vyrovnaná partie byla k vidění mezi Litrpůlem A SEDMÍKEM Some Jihlava. Jako první se ujalo vedení Some, když se v 5. minutě trefil Kučera. Do 12. minuty se trefili opět Kučera a Demeter a bylo to už 3:0. Pak se také o slovo přihlásil Litrpůl, když nejpve skoroval Vacek a pak na rozdíl jediné branky snížil Kovačík. Jenže Some stihlo do konce první půle ještě 2 branky a po půli vedlo 5:2. Litrpůl dal ve 34. minutě dvě branky a opět byl rozdíl je jediné branky. Jenže stejnou mincí odpovědělo i Some, když 2 branky e 35. minutě dal Sapola. I nadále se skore měnilo na obou stranách, ale SOme si stále udržovalo menší náskok, který udrželo až do konce a vyhrálo 10:7, ale nakonec to stačilo "jen" na druhé místo.

FK Klasici "A" - FC Hranatá Koule   13:3 (9:2)
Branky: Svoboda P. 4, Göth Jakub 2, Grepl 2, Bláha, Cipruš ml., Göth Jan, Pokorný, Šancl - Procházka 2, Schrek

Klasici v zápase proti Hranaté Kouli potřebovali vyhrát, aby získali titul. Koule ale Klasikům vše usnadnila, když přišla jen se čtyřmi hráči do pole. Klasici ale hráli fair play a nastoupili taky ve čtyřech. Zápas se ale rozhodnul velmi brzy. Klasici již v 7. minutě vedli 4:0 a bylo jasné, kudy se zápas bude ubírat. Klasici nakonec vyhráli první půli 9:2 a jasně směřovali za titulem. Ve druhé půli se zápas už jen dohrával a skore se nakonec zastavilo za stavu 13:3 pro Klasiky, kteří tak narušili nadvládu Some a po delší odmlce skončili první.

RC Maňana "A" - Starlet "A"   0:5 (0:2)
Branky: Trojánek L. 2, Mazel, Michálek, Paiskr

Starlet v zápase s Maňanou potřeboval vyhrát, aby uživil šance alespoň na 3. příčku. První půle byl vcelku vyrovnaná, obě mužstav si vytvořila několik šancí, ale brankáři na obou stranách měli svůj den. Starlet byl ale 2x úspěšný, když se trefil Michálek s Paiskrem a Starlet vyhrál první půli 2:0. Ve druhé půli se pokračovalo v obdobném duchu. Oba týmy měly opět spoustu šancí, ale střelci se moc neukázali. Za Starlet se ale zvládli alepsoň trefil 2x Lubor Trojánek a Mazel. Golman Kubica střelcům Maňany nepovolil vůbec nic a připsal si první čisté konto v soutěži. Starletu nakonec výsledky soupeřů pomohly, a tak se mohl radovat alespoň ze třetí pozice.

Pohárová středa - Ježek   5:4 (3:0)
Branky: Brabec 2, Szabo 2, Přibyl - Nevosad J. 2, Jurč, Poul J.

Další vyrovnaný zápas, kde už o nic nešlo se odehrál mezi Ježky a Pohárovou středou. V první půli jako první udeřila Pohárovka, když se v 10. minutě trefil Szabo. Jinak pokračoval velký boj o každý metr hřiště. Pohárovka byla ale produktivnějí a 2 branky v závěru první půli přidal Brabec. Ve druhé půli ale Ježci zabrali a do 32. minuty dali 2 branky, když se trefili Jurč a Poul, rázem to bylo o branku. Přibyl ale Pohárovku na chvilku uklidnil ve 34. minutě, ale ve 40. minutě to bylo znovu o gól zásluhou Nevosada. Pohárovka ale  znovu utekla ve 42. minutě po zásahu Szaba. O další 2 minuty ale Nevosad opět snížil. Ježci se ve zbytku utkání snažili, alespoň vyrovnat, ale stat se už nezměnil a Pohárovka vyhrála 5:4.

R.U.M. - AC B2B Pekelnej Stroj "A"   4:7 (3:2)
Branky: Dvořáček 2, Kovář, Šourek - Puza 2, Vlk R. 2, Vlk A. 2, Krčál

R.U.M. v zápase proti Pekelnýmu stroji potřeboval alespoň bod, aby udržel třetí příčku. Plán se R.U.M začal dařit, když během prvních 10 minut vedl už 2:0. Stroj pak v 17. minutě díky Puzovi snížil, ale branka Kováře ve 20. minutě opět dostala R.U.M. do dvoubrankového vedení. Stroj ale zabojobal a ve 24. minutě snížil na nejtěsnější rozdíl Krčál. Ve druhé půli se ale začali dít věci. Stroj vlétl do zápasu jako uragán a už ve 37. minutě skore otočil a vedl 5:3. Ve 38. minutě sice Dvořáček snížil na 5:4, ale Stroj už vedení nepustil a díky brankám Puzi a Radima Vlka výsledek pečetil, když vyhrál 7:4 a odsoudil tak R.U.M. ke 4. místu.