VII. Deník.cz liga - 13. kolo medailové rozuzlení

28.06.2018

ŽST "B" - Šlapky 6:1 (4:0)

ŽST potřebovalo vyhrát, aby si udrželo alespoň teoretickou šanci na stupně vítězů. A za tímto cílem si šli sebevědomě. Už ve 4. minutě se trefil Jirka. A když se ve 13. minutě trefil podruhé, bylo u ŽST ještě veseleji. Hned minutu po něm se prosadil Lacina a na konečných poločasových 4:0 upravoval Vacek v 18. minutě. Šlapky si připsaly alespoň čestnou trefu zásluhou Matouše, který napřáhl ve 28. minutě a propálil vše před sebou. Bohužel to od nich bylo vše a tak góly přidali už jen hráči ŽST. Nejprve ve 31. minutě Lacina a ve 42. minutě zkompletoval hattrick Jirka.

KANONÝŘI - Dobrejtým 3:0 (1:0)

Přímý souboj o umístění na bedně. KANONÝŘI svou výhrou rozhodli o zisku 2. místa pro sebe a Dobrejtým odsunuli až na místo 4., pod ŽST "B". Zápas byl dlouho vyrovnaný. Na první branku se čekalo až do 17. minuty, kdy se prosadil Vlček. Dobrejtým se ve druhé půli snažil vyrovnat, bohužel občas zapomínal na obranu a KANONÝŘI toho využili. Nejprve ve 32. minutě Hercig a ve 43. minutě udělal definitivní tečku za výsledkem Vlček.

SURIKATY - 1.FC Ožujsko 1:0 (1:0)

Posledním týmem, který mohl zamíchat podiovými umístěními, bylo Ožujsko. To však proti oslabeným SURIKATÁM, které hrály celý zápas bez střídání, totálně selhalo. Jedinou branku utkání mohli fanoušci vidět těsně před koncem první půle. SURIKATY rozehrávali roh a Petr napálil míč směrem na bránu. Ten se odrazil od různých částí těla několika hráčů a zapadl za brankovou čáru. Ožujsko se sice snažilo vývoj zápasu otočit, ovšem neúspěšně.

Jihlavský balet - FC Alkoholix 1:4 (0:1)

Ze začátku se hrálo vyrovnaně na obě strany. Jako první se trefil Žižka z Alkoholix. Rozhodovalo se až ve druhé půli. Mezi 34. a 36. minutou se trefili Půža a Laštovička a prakticky rohodli o výhře Alkoholix. Jihlavský balet sice ve 41. minutě snížil po trefě Nováčka, jejich naděje však nadobro zašlapal do země ve 43. minutě Chmelíček.

La Morais - Dobrá parta 4:2 (2:1)

Titul už La Morais nikdo vzít nemohl, a tak byla docházka na poslední zápas slabší. I tak ale měli mírně navrch a dokázali zvítězit. Už v 1. minutě je poslal do vedení Kovalčuk na něhož v 8. minutě navázal Honzl. Za Dobrou partu snižoval v 18. minutě Špinar. Ve 39. minutě bylo dokonce vyrovnáno druhou trefou Špinara, ovšem ihned po rozehře vrátil Morais vedení Kovalčuk. Dobrá parta se snažila opět vyrovnat, bohužel bez úspěchu. A tak dvě minuty před koncem rozhodl o výhře Morais Honzl.

Galácticos F.C. Jihlava - FC UDANAX 3:2 (1:1)

Během zápasu přislo několik děšťových přeháněk, které kvalitu hry hodně ovlivnily. Do zápasu lépe vstoupili hráči UDANAXu. V 11. minutě se trefil Tomáš Ehrenberger. V 17. minutě bylo vyrovnáno po průniku Karakhanyana. Ve druhém poločase byli naopak štastnější hráči Galácticos. Nejprve je ve 32. minutě poslal do vedení Tsetsegdemberel a ve 45. minutě zvyšoval na 3:1 Příhoda. UDANAXu se sice podařilo snížit zásluhou Tomáše Ehrenbergera, bohužel až ve 49. minutě a na vyrovnání už nezbyl čas.

Hostinec U Lípy - FC Leaders 0:6 kontumace