Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VII. Deník.cz liga - 12. kolo La Morais mistrem

26.06.2018

ŽST "B" - SURIKATY 6:2 (2:2)

Do zápasu lépe vstoupili hráči ŽST, když se nejpve ve 4. minutě prosadil Kott a o dvě minuty později zvyšoval Jirka. Pak se hra trochu vyrovnala a góly začaly padat i do druhé branky. Oba zásahy SURIKAT měl na starosti Vlček, který se trefil nejprve v 16. a pak v 18. minutě. Do druhého poločasu se tak vstupovalo za vyrovnaného stavu. Ten však nevydržel příliš dlouho. Ve 32. minutě si připsal vítěznou trefu Jirka. Poté už si ŽST zápas pohlídalo a jen přidávalo branky. Postupně se trefili Bednář, potřetí Jirka a Kubeš.

Jihlavský balet - Dobrá parta 2:4 (2:1)

Vyrovnaný souboj od začátku až do konce. Skóre otevřel ve 13. minutě Fous a poslal Dobrou partu do vedení. V 17. minutě už bylo vyrovnáno po trefě Rychlíka a poločasové vedení vystřelil Jihlavskému baletu minutu před koncem Petřík. Na vyrovnání se čekalo až do 38. minuty, kdy přesně zamířil Vacek. A ve 40. minutě bylo v Dobré partě ještě veseleji, když vývoj zápasu otočil Michal Kříž. Jihlavský balet měl spoustu šancí na vyrovnání, bohužel ho trápilo bídné zakončení. A tak přišlo rozhodnutí z kopačky Michala Kříže, který rozhodl o zisku 3 bodů pro Dobrou partu.

La Morais - Šlapky 11:0 (5:0)


La Morais se po mírném klopýtnutí a první ztrátě bodů z minulého kola opět vrátili k nadělování. Tentokrát to odnesly Šlapky. V prvním poločase se 2x trefili Honzl a Jiránek a jednou skóroval Kovalčuk. Ve druhém poločase se prosadilo hned 6 hráčů Morais. Postupně rozvlnili síť Jiránek, Honzl, Kovalčuk, Varga, Kovařík a Maleček.

FC UDANAX - FC Leaders 2:2 (1:0)

Další vyrovnané utkání. Do vedení šel UDANAX v 11. minutě po trefě Vence. V první půli bylo k vidění ještě pár šancí, žádná však neskončila gólem. A skóre se dlouho neměnilo ani v druhé půli. Až ve 39. minutě za Leaders vyrovnával Janda. Ovšem UDANAX nechtěl další remízu v sezoně a tlačil se více do zakončení a ve 44. minutě se podařilo přesně zakončit Tomášovi Murárikovi. Už to vypadalo, že UDANAX si výhru pohlídá, opak byl ale pravdou. Minutu před koncem napřáhl ke střele Jiřík a rozhodl o rozdělení bodů rovným dílem.

KANONÝŘI - 1.FC Ožujsko 6:0 (3:0)

Ze začátku se hrálo vyrovnaně. Ale po prvních dvou brankách KANONÝRŮ, které měli na starosti Hadrava a Hercig, se zdáli hráči Ožujska lehce nalomení. A definitivně je zlomil Martin Staněk svou trefou v 25. minutě. V druhém poločase už Ožujsko příliš nekousalo a tak si KANONÝŘI v poklidu došli pro 3 body. Branky přidali Tůma a 2x skóroval Houserek.

Galácticos F.C. Jihlava - FC Alkoholix 1:8 (1:5)

Zápasy Galácticos jsou v posledních kolech prakticky identické. Dokáží vstřelit úvodní branku (tentokrát v 9. minutě Ecker), bohužel však další zásahy nepřidají a soupeře akorát nastartují. Stejné to bylo i v souboji s Alkoholix. Už v 10. minutě vyrovnával Chmelíček a odtartoval tak kanonádu. Trefili se ještě Doležal, 2x Žižka a druhou trefu přidal i Chmelíček. Druhý poločas se už dohrával v tréninkovém tempu. Za Alkholix postupně zvyšovali Chmelíček, Šustr a Doležal.

Hostinec U Lípy - Dobrejtým 0:6 kontumace


 


 


 


--JF--