43. ročník fotbalového turnaje SKLENSKÝ POHÁR

21.06.2018

P R O P O Z I C E
43. ročník fotbalového turnaje SKLENSKÝ POHÁR Termín konání : 1. července 2018 (neděle)

Místo konání : Sklené nad Oslavou

Začátek turnaje : 8.00 - presence a losování 8.30 - vlastní turnaj

Startovné : 100,-Kč

Hrací plocha : 3 travnaté hrací plochy 45 x 25m, rozměry branek 6 x 2,1 m

Výstroj hráčů : Trička stejné barvy, trenýrky, kopačky (pouze kopačky bez vyměnitelných kolíků!!!)

Počet hráčů : 5 + brankář (střídání neomezené, pouze však v přerušené hře)

Pravidla : Hraje se dle pravidel kopané vyjma : - neplatí pravidlo o ofsajdu - může se hrát „malá domů“ - vzdálenost zdi = 6 m - obdrží-li hráč ČK, je vystřídán a nesmí nastoupit k následujícímu utkání !

Hrací systém : Bude upřesněn na začátku turnaje (tří až čtyřčlenné skupiny z nichž 16 nejlepších postoupí do osmifinále a poté bude následovat vyřazovací systém - play off)

Hrací doba : 2 x 15 minut bez přestávky finálový zápas – 2 x 15 minut s 5-ti minutovou přestávkou o 3. a 4. místě rozhodne penaltový rozstřel poražených semifinalistů

Ceny : Vítěz získává SKLENSKÝ POHÁR + věcné ceny, další mužstva poháry za umístění + věcné ceny . Ceny získají i všichni účastníci osmifinále. Dále budou vyhlášeni nejlepší hráči turnaje.