Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

II. Liga - 10.kolo: AMC Trans opět nadělovali!

19.06.2018

SV Ayl - Druids 7:0 (3:0)
Branky: Blaško 2, Blaško 2, Pernička ml. 2, Chalupský


Ayl nastoupil ve skvělé formě, kterou potvrdil poločasovým vedením o tři branky. Ani po změně stran se hráči Druids nedokázali prosadit, a tak nemohli pomýšlet na vítězství. Ayl přidal s klidem další čtyři branky a zaslouženě vyhrál.


FC Orel Luka - Atik 3:3 (1:1)
Branky: Kucarov, Mikeš, Navrátil - Tlačbaba 2, Tlačbaba


Orel Luka namočili do sestupových vod svého soupeře, když znovu bodovali. Dlouhých 23 minut se čekalo na gól. Dali ho hráči Orla Luk. Soupeř však za minutu vyrovnal. Poločas skončil nerozhodně. Po změně stran šel Atik do vedení. Orli ve 40.minutě vyrovnali a ve 43.minutě šli do vedení. Jenže Atik ve 48.minutě vyrovnal a protože v utkání další branka už nepasla, obě mužstva brali p bodu.


AMC Trans - VŠP Jihlava 10:1 (5:0)
Branky: Hintnaus 3, Paulík 3, Fejt, Kružík, Lokvenc, Tomášek - Hanáček


AMC opět ukázali oslnivou formu. I když soupeř hrál bez střídání, byl to koncert. I po pětibrankovém poločasovém vedení AMC nepolevoval a dokráčel si pro jasnou výhru, navíc soupeři uštědřil dvouciferný příděl. VŠP jako první opouští druhou ligu.


1.FC Strejkové - ABUS GASTRO 3:6 (1:2)
Branky: Bečka 2, Kolařík - Svoboda 4, Kašík, Medvík


Pohodové utkání, ve kterém se začalo více bránit, se brankově rozjelo až ve druhé půli. V tom prvním Abus dal dvě branky, Strejkové skórovali jen jednou. Po změně stran se opět ukázal jako rozhodující postava Richard Svoboda, který přidal další 2 branky, celkem dal 4. Strejkové jen dotahovali, víc branek než soupeř nedali.


Mokováci - FC Galacticos 6:3 (2:0)
Branky: Vyskočil 3, Doležal 2, Brussmann - Antoš, Pauser, Šimek


Mokováci museli vyhrát, jinak jim hrozil sestup. To se jim také podařilo. Svého soupeře zaskočili, když vyhráli poločas o dvě branky. Galacticos branku nedal. Po změně stran nováček snížil ale Mokováci si vzali dvoubrankové vedení. Mokováci byli o dvě branky napřed, soupeř celou dobu jen dotahoval. Mokováci si dnešní výhrou znovu otevřeli dveře k záchraně.


FK Klasici "B" - Olds Želetava 9:4 (5:2)
Branky: Janák 3, Neuwirth 3, Kocmánek 2, Novotný - Daniel, Malík, Vranka, Vrbka


Utkání bohaté na branky, kdy jich padlo 14 byli celou dobu přesvědčivější Klasici. Poločasové vedení 6:2 naznačovalo debakl Želetavy. Po změně stran Klasici pokračovali v krasojízdě, i když soupeř 2x snížil, odnesl si debakl 10:4. Ani po sestupu Želetava nezažívá vydařenou sezónu, Klasici dál drží dobrou formu.


 


JS