Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

III. liga - 10. kolo: Ostuda Atisu, Poděšín jistým postupujícím

13.06.2018

Sportvel A - Brojlers Poděšín   5:8 (2:1)
Branky: Skotar 3, Dobrovolný, Kabelka - Apfelthaler 4, Jaroš, Prokeš, Solař, Šorf
Sportvel začal výborně a během úvodních deseti minut se dostal do dvoubrankového vedení. Byl lepší a Brojleři nevěděli, co s dobře pracující obranou dělat. Až ve 20. minutě se prosadil Šorf, který vlil Brojlerům novou krev do žil a ve druhém poločase už byl na hřišti pánem dosavadní lídr třetiligové tabulky. Poděšín si dík vydřené výhře zajistil postup.


Starlet "B" - FC ATIS Jihlava "A"   6:0 (6:0)
Starlet měl proti Atisu zlehčenou úlohu, protože se jeho soupeř k utkání nesešel. Na hřišti byli jen 3 hráči Atisu a to je k zahájení utkání málo. V konečném zúčtování může tato kontumace Atis hodně mrzet, protože mu navíc v boji o záchranu byly odečteny 2 body.


Monsters - FC Lontov   3:4 (2:3)
Branky: Caha, Slavík, Žák - Lang 3, Guth
Monsters v předchozím pěti kolech vždy vyhráli a dostali se do boje o postupové příčky. Jenže zápas proti Lontovu vůbec nezvládli a prohráli ho. I když o výhře Lontovu rozhodl až v poslední minutě Lang, který svůj tým posunul na osmou příčku. Pokud chtějí Monsters pomýšlet na postup, musí v poslední kole porazit o záchranu bojující Atis a doufat v zaváhání Palerma a Spatry.


Palermo - www.odbilla.cz "A"   7:3 (3:2)
Branky: Škrdla 4, Vorálek 2, Čurda - Hintenaus, Medřický, Pech
První poločas se nesl ve vyrovnaném duchu a Palermo ho vyhrálo pouze rozdílem jediné branky. Jenže v rozmezí od 30. do 37. minuty se trefilo Palermo hned čtyřikrát a rozhodlo tak o svém vítězství, které ho vrátilo na druhou příčku. Střelecky se blýskl Jakub Škrdla, který překonal Hintenause v brance Odbilly hned 4x. Odbilla zažívá po sestupu z druhé ligy další nepovedenou sezónu, nyní je patří až 9. příčka.


IZS Jihlava - FC Jiřín   7:3 (4:2)
Branky: Hron 4, Tlučhuba 3 - Kameník, Šimek, Vondruška
Povzbuzený Jiřín, který v minulém kole obral o body vedoucí Poděšín, chtěl bodovat i proti IZS Jihlava. K jeho smůle se ale IZS sešlo v poměrně silné sestavě, a proto už od začátku utkání bylo vidět, kdo bude na hrací ploše vládnout. Jiřín se sice snažil bojovat, ale to proti fotbalově vybavenému soupeři nestačilo. Pokud chce Jiřín pomýšlet na záchranu, musí v posledním kole porazit béčko Starletu.


SSC Rock Club Jihlava - AC Spatra   4:2 (1:0)
Branky: Partl 3, Šimák - Kašík, Pescit
Největší překvapení se zrodilo v souboji mezi Rock Clubem a Spatrou. Jednoznačným favoritem měla být Spatra, která bojuje o návrat do druhé nejvyšší soutěže. Jenže v sestavě jí chyběl Jan Urbánek, který je jejím nejlepším střelcem a jeho absence byla citelně znát. Naopak Rock Club bojoval od úvodní až do závěrečného hvizdu a díky výhře může reálně pomýšlet na záchranu.