IV. Rádio Jihlava liga - 6. kolo: Čelo i konec tabulky beze změn

10.05.2018

SEDMÍK Some Jihlava „B“ - KTM 5:6 (3:4)

Branky: Sapola, K Sedmík 2, Šereda, Wasserbauer – Císař 3, D. Zelený, T. Zelený 2

Sedmíci nezachytili začátek, protože již v 11 minutě prohrávali 0:3. Hráči KTM však nepochopitelně přestali hrát svoji hru a ještě do poločasu nechali Sedmíky snížit na rozdíl jedné branky. Ve druhém poločase byla k vidění zcela vyrovnaná hra a ještě v 49 minutě byl stav 5:5. O vítězství KTM tak nakonec rozhodla branka P. Císaře v 50 minutě.

FC Rivals – Kavčí Hory Polná 12:3 (4:1)

Branky: Čech 3, Hudec 3, Kadlec, Kolář 2, M. Petráš 3

Hráči Rivals stále potvrzují skutečnost, že chtějí na podzim 2018 hrát vyšší soutěž. Jako jediné mužstvo doposud neztratili ani bod a dnes to opět potvrdili jednoznačným vítězstvím. V 16 minutě již vedli 4:0 (do té doby polenští zahodili několik pěkných šancí) a utkání měli zcela ve své režii. Druhý poločas pokračoval ve stejném stylu a bylo jednom otázkou, jakým rozdílem utkání skončí. Rivals svého soupeře vůbec nešetřili, a tak utkání skočilo rozdílem třídy.

SK – AZ Chaos – FC Trialog 3:3 (1:1)

Branky: M. Fatr 2, Mařík – A. Čáp, D. Čáp 2, Šťáva, Marek 2

Chaos dnes dokázal s „mladíky“ z trialogu držet krok pouze v prvním poločase, který skončil remízou. Druhý poločas byl sice herně opticky vyrovnaný, ale střelecky měli navrch hráči Trialogu, kteří dovedli dnešní utkání k zaslouženému vítězství a zisku všech bodů.

Bumerang - FC Real ´91 „A“ 6:0 (3:0)

Branky: Hájek 2, Mráka, Novák, Pešek, Tomenendál

Real se střelecky trápí, což potvrdil i v dnešním utkání, kdy měl za 50 minut hry celkem 2 brankové šance. Bumerang měl po celé utkání opticky herně navrch a dokázal využít všechny nabídnuté šance a zaslouženě zvítězil.

FC ATIS Jihlava „B“ - Fanklub FCV 7:8 (2:5)

Branky: Havel, Nešpor 4, M. Žaloudek, P. Žaloudek – Hloušek 2, Krupica 5, Tržil

První poločas vůbec nenasvědčoval tomu, že bychom mohli vidět drama až do konce utkání, protože Fanklub v 17 minutě již vedl 4:0. Atis však během 18 a 20 minuty snížil na rozdíl dvou branek, ale brankou ve 21 minutě se Fanklub opět urval o tři branky. Střelecký souboj pokračoval i ve druhém poločase, kdy v 44 minutě byl stav srovnaný 7:7. Nakonec o vítězství Fanklubu rozhodl jeho kanonýr F. Krupica, který ve 46 minutě vstřelil svojí dnes pátou branku, která byla nakonec i vítězná.

FC Popice - FC Vašíčkova banda 5:1 (2:1)

Branky: Dvořák 2, Horáček 2, Libich – Dvořák

V prvním poločase byla k vidění vyrovnaná hra s šancemi na obou stranách. Popice v 19 minutě vedly 2:0, ale ještě ve 20 minutě soupeř snížil a tímto výsledkem skončil i první poločas. Druhý poločas byl sice stále herně vyrovnaný, ale Popice na rozdíl od soupeře dokázaly proměňovat své brankové šance a nakonec zaslouženě zvítězily.