V.Sabe liga 6 kolo:Závitové tyče opět do čela tabulky

10.05.2018

Czervena Zvezda - Pekelnej stroj B 1 : 8 (0 :3)

Branky: Peschel -Voráč 5,Vomela ,Houdek,Svoboda

Pekelnej Stroj i když neměl nikoho na střídání si v utkání dělal se soupařem co chtěl a také to uměl střelecky vyjádřit.Zvezda dala svůj čestný úspěch až v poslední minutě zápasu.Střelecky se blýsknul Voráč autor pěti branek.

JP Gaseco - Stavgaz Jihlava 7 : 2 ( 3 : 0)

Branky:Částka 4,Pavlíček 3 - Králík,Pytlík

Zápas začal lépe pro Gaseco a již v úvodu šlo do vedení.Poté se hra vyrovnala,ale branky padaly pouze do sítě Stavgazu.Až za stavu 4:0 se dvakrát dostali ke slovu hráči Stavgazu,ale tentokrát to na soupeře nestačilo.

1.FC U Gábinky-Old Boys 2 : 2 (1 : 0)

Branky:Hrubeš,Chvastek-Ryšavý 2

Gábinka podala v tomto zápase opět kolektivní výkon.V 7 minutě se přesně trefil Hrubeš a určil poločasové skore.Když ve druhém dějství přidal druhou branku Chvastek vypadalo to s Gábinkou dost dobře,ale najednou jako by přestali hrát a soupeř toho využil zásluhou Ryšavého.Najednou bylo plné hřiště hráčů Boys a neustále atakovali branku soupeře.Rozhodlo se pět minut před koncem,kdy obránce dal špatnou malou domů a brankář to musel řešit kličkou,kterou vystihl opět Ryšavý a stanovil tak konečné skore zápasu.

Tel Aviv-Ajtakrajta 4 : 6 (2 : 5)

Branky:Píbil 2,Galko,Mikeš-Chvojsík 2,Jaroš 2,Albrecht,Štancl

Atakrajta vlétla na svého soupěře jako uragán a ve 13 minutě už vedla 5:1.Do poločasu ještě Tel Aviv snížil,ale ve druhém poločase si zkušeně Ajtakrajta hlídala výsledek a zaslouženě si připisuje tři důležité body do tabulky.

ŽST -TJ Topičůf saloon  8 : 3 ( 4 : 2)

Branky:Freitich 3,Bednář,Jirka,Karša,Novák,Slanec-Vacek 2,Fiedler

ŽST svého soupeře vůbec nešetřil a už sedmé minutě vedl o dvě branky.Domácí byli i nadále lepším mužstvem a svou dominanci potvrdili dalšími přesnými zásahy.Ve druhém poločase během tří minut zaznamenali hráči ŽST tři pohotové branky,které rozhodly o výsledku zápasu.

FC Závitové tyče-Red Hot 6 : 0 (2 : 0)

Branky: Číhal 2,Dubský 2,Cemper,Stejskal

Kdo si myslel,že Red naváže na minulý zápas a opět zahájí brankostroj,tak ten byl zklamán.Hráčům se totiž vůbec nedařilo,byli ve všech soubojí pozdě a nedůrazní,což využil mladý kolektiv Závitovek a zcela zaslouženě zvítězil a posunul se na čelo tabulky.