II. Liga : 1.kolo: Abus Gastro se s chutí zastřílel!

09.05.2018

FC Galacticos - Olds Želetava   4:4   (1:1)
Branky: Pauser 2, Souček, Šimek - Vranka 2, Konečný, Simandl

Olds Želetava zažili další zklamané utkání. S nováčkem Galacticos se ujali vedení, ale do skončení prvního poločasu soupeř vyrovnal. Nerozhodný poločasový výsledek nic nenaznačoval. Po změně stran Galacticos otočili vývoj. Pak Želetava zabrala a vstřelila dvě branky během minuty. Galacticos opět vyrovnali, 3:3. Jak se blížil závěr utkání hrálo se hodně opatrně, nikdo nechtěl udělat chybu. Želetava dala branku ve 47.minutě a nikdo nepochyboval o tom, že nevyhraje. Jenže Galacticos v závěrečném náporu dokázali vyrovnat a sebrat soupeři tolik vytoužený bod, branka padla v 50.minutě.

Atik - Mokováci   9:3   (2:2)
Branky: Matějíček 4, Klíma 2, Pavlíček 2, Tlačbaba - Brussmann, Doležal, Zelený

Atik byl favoritem, to potvrdil v 7.minutě, 1:0. Jenže Mokováci v 15.minutě vyrovnali a v 19.minutě se ujali vedení. Atik v poslední minutě úvodního dějství vyrovnal. Po změně stran byl Atik rozhodně produktivnější, když střílel další branky. Za stavu 6:2 Mokováci snížili ale to bylo od nich vše. Atik přidal další branky a zaslouženě zvítězil.

ABUS GASTRO - FC Orel Luka   12:3   (7:0)
Branky: Svoboda 7, Kašík, Lafuntál, Svoboda, Svoboda ml., Tůma - Boháček 2, Kucarov

Hráči Abusu si smlsli na Orlech. Již v prvním poločase bylo jasné, jak utkání dopadne. Sedmibrankový příděl do soupeřovi sítě hovořil za vše. Ani po změně stran Abus nepolevoval. Orli to schytávali ze všech stran. Čestný úspěch přišel ve 40.minutě, Richard Svoboda dal 7 branek. Orli čekají na první bod.

1.FC Strejkové - SV Ayl "A"   1:7   (0:3)
Branky: Dohnal - Pernička ml. 5, Blaško, Ramach

Strejkové nastoupili plni odhodlání, to jim ale vzal Marián Blaško v 1.minutě. Další branky přidali pouze hráči Aylu, kteří do poločasu stihli ještě dvě. Tříbrankové vedení bylo cítit i ve druhé půli. Ayl byl více v pohodě. Strejkové se nemohli trefit. Ayl přidal další dvě branky. Strejkové i přes snížení dostali v samotném závěru ještě dvě branky a prohráli 1:7. Marek Pernička dal za vítěze 5 branek.nky: Dohnal - Pernička ml. 5, Blaško, Ramach

FK Klasici "B" - AMC Trans   3:4   (2:1)
Branky: Göth 3 - Hintnaus 2, Čekal, Fejt

Velmi zajímavé utkání začalo hodně opatrně. Obě mužstva se nikam nehnala a spíš vyčkávala. První branku utkání dal v 17.minutě Petr Hintnaus. Klasisi však během dvou minut nejprve vyrovnali a pak se také ujali vedení. Poločas skončil těsným vedením Klasiků. Po změně stran AMC zaskočilo Klasiky. Ve 27.minutě bylo vyrovnáno, o minutu později už Klasici prohrávali. Ve 35.minutě vyrovnal Jakub Göth a dosáhl tak hetrik. Poslední branku dali ve 42.minutě hráči AMC, i přes nápor Klasiků byla tříbodová.

Druids - VŠP Jihlava 6:0k
Z důvodu nízkého počtu hráčů VŠP Jihlava si Druids přišli k velmi laciným třem bodům.