IV. Rádio Jihlava liga - 2. kolo: bez ztráty bodu již jenom dvě mužstva

12.04.2018

SEDMÍK Some Jihlava „B“ – SK – AZ Chaos 6:3 (2:0)

Branky: D. Kavka 2, Klíma, Sapola, K. Sedmík, Sobotka – Brom, Mařík, Svoboda

Sedmíci oproti minulým sezónám zřejmě změnili taktiku a dochází k utkáním min. Se dvěma hráči na střídání, což je ihned znát na herním projevu. Omlazení mužstva přináší rychlost a branky, které vedou k zisku všech bodů. Tak tomu bylo i dnes, když si poradili s Chaosem, kterému dovolili skórovat až ve 29 minutě za stavu 3:0. Chaos se po této brance ještě přidal a výsledkem byl v 39 minutě stav 4:3 a zdálo se, že Sedmící o vítězství nakonec přijdou. Sedmíci však byli proti a brankami Kavka a Sedmíka si zajistili všechny body.

FC ATIS Jihlava „B“- FC Rivals PL 2:9 (0:4)

Branky: Nešpor 2 – Fenclík, Hudec 4, Lašan, F. Němeček, M. Petráš 2

Utkání až do první branky Němečka ve 14 minutě, se zdálo, že borci z Atisu svojí bojovností sehrají vyrovnané utkání. Postupem času se, ale ukázalo, že dravost a rychlost mladíků z Rivalsu bude dnes nad jejich síly, což se nakonec ukázalo i v brankovém přídělu.

Fanklub FCV - Bumerang 6:2 (3:1)

Branky: Hloušek 2, Krupica 2, Toufar, Tržil – Novák, Tomenendál

Utkání dnes ovlivnily dvě skutečnosti, branka Tržila hned v 1 minutě a zranění jediného hráče Bumerangu na střídání, který tak odehrál prakticky celé utkání bez střídání. Bumerang sice v 11 mi nutě za stavu 2:0 pro Fanklub vykřesal jiskřičku naděje na zisk bodů, ale Fanklub se taktickou hrou o body připravil nenechal a díky tomu mu patří průběžné třetí místo v tabulce.

FC Trialog - FC Popice 6:8 (2:3)

Branky: A. Čáp 2, D. Čáp, Fišer, Doležal 2 – Brychta 2, Dvořák 3, Horáček 2, Nahodil

Zřejmě nejnapínavější utkání dnešního kola. Až do samotného konce utkání nebylo jasné, kdo získá kolik bodů, protože branky padaly až do konce. Od úvodního hvizdu bylo zřejmé, že se utkala herně vyrovnaná mužstva. Trialog předváděl svoji technickou hru a Popice zase rychlost a bojovnost. O výsledku utkání nakonec rozhodlo více chyb v obraně Trialogu, kterému tak ani šest vstřelených branek nestačilo k zisků bodů. Utkání bylo napínavé až do konce, protože ještě během posledních deset minut hry padlo celkem pět branek.

Kavčí Hory Polná - KTM 3:3 (1:0)

Branky: Kourek, Prokeš 2 – Císař 2, Pospíšil ml.

Ještě ve 37 minutě se zdálo, že je jasné, kdo dnes vyhraje. Ještě v tuto dobu polenští borci 3:0. Ve 38 minutě se však začala herní karta obracet a hráči z KTM brankami ve 38, 40 a 48 minutě zaslouženě vybojovali důležitou remízu.

FC Real ´91 „A“ - FC Vašíčkova banda 3:4 (0:3)

Branky: Kliment, Mlsna, Schwarz – Dvořák, Motáček, Novický 2

Real si na Vašíčky věřil, ale na hřišti byl vidět vyrovnaný boj. Real však totálně nezvládl závěr prvního poločasu, když během 20 – 24 minuty obdržel tři branky, což se nakonec ukázalo jako rozhodující, protože hned ve 32 minutě vstřelil Novický čtvrtou branku, která se ukázala jako rozhodující. Borci Realu nesložili zbraně a v rozpětí 33 – 42 minuty vstřelili tři branky a zdramatizovali závěr utkání. Vašíčků se však jejich drtivý závěr podařilo svojí obětavostí zvládnout a získali tak zaslouženě všechny body.