IV. Rádio Jihlava liga - 1. kolo

06.04.2018

Fanklub FCV – SK – AZ Chaos 4:4 (1:2)

Branky: Krupica 3, Tržil – M. Fatr, Mařík 3

Samotné utkání skončilo remízou, přestože ještě ve 40 minutě vedl Fanklub 4:2. Chaos se ujal v 7 minutě vedení, ale během 11 a 14 minuty o vedení přišel. Ve 31 minutě Chaos dokázal vyrovnat, ale Fanklub přidal na obrátkách a ve 35 a 40 minutě opět odskočil o 2 branky. V této době měl opticky herně navrch, ale hráči Chaosu nesložili zbraně a díky bojovnosti se jim podařilo získat spravedlivou remízu a první bod v soutěži.

SEDMÍK Some Jihlava „B“ - FC ATIS Jihlava „B“ 8:1 (2:0)

Branky: D. Kavka 4, Sapola, Sobotka 2, Šereda - Rostislav Vevera

Sedmíci se k prvnímu utkání dostavili s D. Kavkou ve svých řadách a byl to právě on, kdo zařídil svému mužstvu poločasové vedení. Atis se sice snažil, ale pokud si vytvořil brankovou šanci, tak mu ji zmařil M. Kříž. Druhý poločas opět lépe vyšel Sedmíkům, kteří ve 29 minutě již vedli 4:0. Atis sice ve 32 minutě snížil, ale to bylo z jeho strany střelecky v tomto zápase vše, a proto nováček soutěže zaslouženě získal všechny body.

FC Trialog – FC Rivals PL 2:5 (1:2)

Branky: L. Vítů 2 – Hudec, M. Petráš 4

Utkání dvou věkových generací přineslo pěkný fotbal na obou stranách. Hráči Trialogu sice předváděli technickou a bojovnou hru, ale ta na mladíky z Rivals nestačila. Ti se vyznačovali především rychlostí pohybu, kterou dokázali využít na vytvoření brankových šancí, které pětkrát proměnili. Další šance, zejména v prvním poločase jim zmařil dobře chytající M. Janíček. Mladíci z Rivals hned v prvním zápase svojí hrou ukázali, že mohou být jedním z kandidátů na postup do vyšší soutěže.

FC Real ´91 „A“ - FC Popice 4:1 (1:0)

Branky: T. Duda, Nedoma, Kliment, Van der Hoeven

Samotné utkání se vyznačovalo zejména bojovností, než technickou hrou. Hráči Popic jako nováčci soutěže drželi se svým soupeřem, který spadl ze III. ligy v prvním poločase krok a ještě ve 32 minutě byl stav pro Real 2:1. Od této chvíle však již branky střílel pouze Real, a tak si připsal své první tři body v cestě k návratu zpět do III. ligy. Popičtí v tomto utkání doplatili na neproměňování brankových šancí.

Kavčí Hory Polná - Bumerang 3:7 (1:4)

Branky: Barák 2, Obořil – Havlín 2, Mráka 2, Nápravník, Pešek, Tomenendál

Samotný rozjezd lépe vyšel Bumerangu, který se ve 3 minutě ujal vedení, ale radost mu trvala pouhé 2 minuty, než polenský Barák vyrovnal. Za další dvě minuty se opět měnilo skóre, když Bumerang šel do vedení brankou Mráky. Do poločasu přidal Bumerang další dvě branky a prakticky rozhodl o výsledku utkání. V druhém poločase sice Kavčí Hory přidaly dvě branky, ale ani Bumerang nezahálel a třemi brankami stanovil konečný výsledek a zisk prvních bodů.

FC Vašíčkova banda - KTM 2:5 (1:4)

Branky: Motáček, Svoboda – Císař 3, Šaroun, D. Zelený

KTM šli do vedení hned ve 3 minutě a v 7 minutě již vedli 2:0. Vašíčci sice v 9 minutě snížili, ale bylo z jejich strany v prvním poločase vše. Naopak soupeř vstřelil další 2 branky a po poločasovém vedení 4:1 si v klidu, vzhledem ke střelecké potenci Vašíčků došel k zisku všech bodů.