V.Sabe liga a 1 kolo

05.04.2018

FC Závitové tyče - Fc Ajtakrajta 6 : 1 ( 2 : 0 )

Branky: Petr Číhal 2,Šimon Číhal 2,Karel Klimeš 1,Ondřej Klimeš 1 -Vítěslav Jaroš

Hráči se předháněli v zahazování šancí a tak na první branku jsme si museli počkat do 20 minuty kdy se trefil Petr Číhal.Ve 24 minutě navýšil konto soupeře Karel Klimeš a stanovil poločasový účet.Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil.V 30 a 33 minutě prostřelil vše co mu stálo v cestě Šimon Číhal a zdálo se být o výledku rozhodnuto.Ve 37 minutě snížil Vítězslav Jaroš,ale Závitovky přidali další dvě branky a zaslouženě vyhráli.

ŽST - Red Hot 8 : 4  (1 : 1 )

Branky :Jan Krčál 2,Rostislav Novák 2,Vít Svoboda 2,Matěj Jirka,Petr Jirásek-Radim Musil,Tomáš Rasocha,Petr Vágner 2

V prvním poločase bylo utkání vyrovnané a první změna skore přišla v 9 minutě a zásluhu na tom měl Petr Vágner.Do poločasu stačil vyrovnat Matěj Jirka na 1 : 1.O poločase trenér Žst naordinoval útočný fotbal,který se vyplatil.Hráči Red Hot dělali chyby v obraně a když se přidal matný výkon brankáře,který mužstvo nepodržel,výsledkem bylo sedm branek v síti Red a zasloužené vítězství Žst.

Czervena Zvezda -Tel Aviv 7 : 4 (3 : 0 )

Branky:Radek Hlaváček 3,Martin Toufar 2,Jakub Škrdla,David Nechvátal-Jan Mikeš 3,Milan Lebruška

Zápas začali lépe hráči Zvezdy,když se ve 12 minutě trefil přesně Jakub Škrdla.Do poločasu se dvěma zásahy předvedl Martin Toufar.Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a CZ bala lepší fyzicky,kombinačně a tak navyšovali skore ve svůj prospěch.Za stavu 6 : 0 se ke slovu dostali konečně taky hráči Tel Avivu,ale na zisk bodů to tentokrát nestačilo.

AC B2B Pekelnej Stroj B - FK Stavgaz Jihlava Rychlé Pípy 7 : 5 (3 : 2 )

Branky: Lukáš Houdek 3,vlastní,Roman Prchal,Pavel Štěpánek,Jiří Vomela-Jaroslav Pytlík 2,Pavel Obršlík,Martin Králík,Ondřej Suchý

V zápase plném zvratů a hodně branek šli do vedení Pekelného stroje,ale za minutu z trestného kopu vyrovnal J. Pytlík.V 7 minutě se opět měnilo skore zásluhou Lukáše Houdka a na rozdíl dvou branek upravil Pavel Štěpánek.Do prvního poločasu stačil ještě snížit Ondřej Suchý.Ve druhém poločase si Stavgaz dal neštaště vlastní branku a závěrečná střela od branky Jaroslava Pytlíka už jen upravila konečný výsledek.

1.FC U Gábinky - FC Topičůf Saloon 5 : 4 (3 : 3)

Branky:David Hrubeš 4,Zdeněk Novotný - Roman Šimánek 2,Martin Povýšil,Jaroslav Vorlíček

Zápas vyšel nejlepšímu hráči na hřišti Davidovi Hrubešovi,který zatížil konto soupeře čtyřmi přesnými zásahy a postaral se o největší překvapení kola,že nováček porazil soupeře,který na podzim hrál 4 ligu.

Old Boys - JP Gaseco 5 : 3 (2 : 0 )

Branky : Vítězslav Dopita,Pavel Kubala,Jan Novák 2,Jaroslav Ryšavý - Ivo Janoušek 2,David M

Zápas se hrál dlouho bez branek.Až v 18 minutě po přesném centru do pokutového území na Dopitu,který se nemýlil a otevřel skore zápasu.Do přestávky stačil skorovat Jan Novák a tím určil účet za první dějstvím.Ve 36 minutě se opět měnilo skore ve prospěch Old a s Gasecem to v tu chvíli nevypadalo dobře.Ve 42 minutě sice Ivo Janoušek snížil,ale potom opět Boys udeřil a dvěma přesnými zásahy zápas rozhodl.