Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. Ježek liga - 4. kolo: Vše důležité vyřešeno

06.12.2017FC INTER JIHLAVA - GALAXIE 7-2 (3-1)
Branky: Burkhard 2, Škoda 2, Šmrha 2, Staněk - Opata, Svítil ml.
Utkání, ve kterém se obě mužstva mohla v případě výhry zachránit, vyšlo lépe domácím, kteří se už v sedmé minutě ujali vedení, když se parádně trefil Jan Šmrha. Galaxie se směrem dopředu trápila a ani v obraně jí to příliš neklapalo, a tak nebylo divu, že ve dvanácté minutě inkasovala podruhé, tentokrát z kopačky Gustava Burkharda. Až v závěru prvního poločasu se na hostující mužstvo usmálo střelecké štěstí, ve 24. minutě vstřelil kontaktní branku Tomáš Svítil ml. a Galaxie se přiblížila na dostřel k Interu. Ovšem jen nakrátko, protože ještě v poslední minutě úvodního dějství přidali domácí třetí branku, když rychlou kombinaci zakončil Vojtěch Škoda. Druhý poločas začal lépe, stejně jako první, pro hráče Galaxie, ve třicáté minutě počtvrté překonal brankáře Galaxie Vojtěch Škoda, pro kterého to byl druhý střelecký úspěch během tohoto utkání. Definitivní konec bodových nadějí pro Galaxii nastal ve 40. minutě, kdy se napřáhnul Martin Staněk a jeho střela zaplula do sítě za zády brankáře hostů. Adam Opata sice dokázal ve 43. minutě vstřelit druhou branku svého mužstva, ale Galaxii to nebylo příliš platné, zvlášť, když inkasovala do konce utkání další dvě branky, mezi dvoubrankové střelce utkání se zapsali Gustavo Burkhard (45.) a Jan Šmrha (47.).


WORČESTR UNITED - RAIL TEAM 10-3 (4-0)
Branky: Daněk 3, Hintenaus 3, Morales 3, Kubů - Kliment, Luňáček, Vrána
Obě mužstva mohla hrát bez nervů, postup ani sestup jim nehrozil, a tak se hrál útočný fotbal, zvlášť v podání hráčů Worčestru, kteří svého soupeře vůbec nešetřili. Zvlášť Viktor Daněk byl v úvodním části utkání k nezastavení, jeho tři přesné střely (9., 18. a 22. minuta) zajistily domácím solidní náskok do druhého poločasu, který ještě v poslední minutě prvního poločasu navýšil Zdeněk Hintenaus. Druhý poločas odstartoval přestřelkou, hned v jeho úvodní minutě (26. minuta) na straně Worčestru se trefil Patrik Kubů, první branku Rail Teamu v utkání si na své konto připsal Dušan Luňáček. Druhá část utkání byla zajímavá tím, že pokud byl k vidění gól, tak v téže minutě padl ještě druhý. Tak jako ve 34. minutě, kdy se prosadil za hosty Petr Vrána, zatímco za domácí se prosadil tvrdou střelou Mike Morales. O pět minut později byly opět k vidění dvě branky, tentokrát ovšem obě do sítě Rail Teamu, když se prosadili Zdeněk Hintenaus a Mike Morales, pro které to byl druhý střelecký úspěch v rámci tohoto utkání. Další pohyb skóre nastal ve 46. minutě, a jak jinak než ve dvou případech, hattrick v těchto okamžicích zkompletovali Zdeněk Hintenaus a Mike Morales. Poslední slovo sice patřilo hostům, ve 48. minutě se trefil jejich kapitán Petr Kliment, ale co naplat, dvoucifernou porážku to neodvrátilo.


HOSTINEC U LÍPY - KADETI KSČM 3-7 (0-2)
Branky: Hrala 2, Pavlík - Uhlíř 3, Vlach 2, J. Zadina, R. Zadina
Domácí jen potvrdili své podzimní trápení a ani v posledním zápase nedokázali bodovat. Kadeti se dostali do vedení v desáté minutě, kdy se prosadil Adam Uhlíř a nasměroval své mužstvo za poslední třemi podzimními body. Obě mužstva se sice snažila ze všech sil, ale jejich střelecká produktivita byla mizivá, a tak jsme se další branky dočkali až v samém závěru úvodního dějství, ve 25. minutě se trefil Filip Vlach a Kadeti měli před druhou polovinou utkání dvoubrankový náskok. Pokud měli domácí ještě nějaké úmysly s tímto utkáním, tak jejich naděje dostaly pořádnou ránu ve 27. minutě, kdy se blýsknul Jakub Zadina a rozdíl mezi soupeři byl tříbrankový. Čtyřbrankový náskok zajistil Kadetům ve 32. minutě Adam Uhlíř, který si připsal druhý střelecký úspěch a hostující mužstvo bylo zase o něco blíže třem bodům. "Hostinským" nepomohlo ani jejich střelecké zlepšení, díky kterému zdramatizovali závěr utkání. Mezi střelce se zapsali Petr Hrala (39. minuta) a Josef Pavlík (43. minuta). Ve 46. minutě sice dokázal Petr Hrala vstřelit třetí branku, ale v téže minutě zkompletoval hattrick Adam Uhlíř, a tak si Kadeti pořád udržovali solidní náskok, který v závěru ještě navýšili. Další branky Kadetů přidali Filip Vlach (47. minuta), na kterého navázal o minutu později Radek Zadina.


JP GASECO - AC B2B PEKELNEJ STROJ "B" 5-15 (2-8)
Branky: Ritter 2, Janoušek, Matulka, Pavlíček - Svoboda 6, Prchal 4, Pecina 3, Štěpánek ml., Vlk
Gaseco potřebovalo k udržení naděje vyhrát, ale hned ve třetí minutě inkasovalo branku z kopačky Romana Prchala. Domácí ovšem ukázali zdravé sebevědomí a během následujících tří minut otočili vývoj utkání ve svůj prospěch, nejprve v páté minutě vyrovnal Ivo Janoušek, aby o minutu později přidal druhou branku Gaseca Patrik Ritter. K velké smůle mužstva v zelených dresech to ovšem bylo poprvé a naposledy, co se jeho hráči mohli v utkání radovat z vedení. Vítěz soutěže totiž spustil ofenzivní koncert a začal střílet branky jako na běžícím páse. V desáté minutě vyrovnal Patrik Svoboda a v následující minutě už byli "Pekelníci" opět před svým soupeřem díky trefě Marka Peciny. Pekelnej Stroj i v následujících minutách tvrdil muziku, a tak v šestnácté minutě přidal další branku Patrik Svoboda, o minutu později se blýsknul Marek Pecina a v minutě devatenácté dokázal během necelých šedesáti vteřin Roman Prchal dvakrát překonat brankáře domácích. A když ve dvacáté minutě přidal osmou branku hostů Patrik Svoboda, tak to s Gasecem začalo vypadat všelijak. Po změně stran hned ve 26. minutě uspěl v souboji s brankářem Gaseca Patrik Svoboda a dvouciferná výhra hostujícího mužstva byla na spadnutí. Gaseco se sice vzbouřilo a vstřelilo v krátkém sledu dvě branky, o které se postarali David Matulka (31.) a Václav Pavlíček (32.), ale o další dvě minuty později se popáté v utkání prosadil Patrik Svoboda a desítka byla na světe. V téže minutě se prosadil na druhé straně Patrik Ritter, jeho druhá trefa v utkání byla zároveň poslední brankou Gaseca v posledním podzimním utkání. Hosté byli při chuti a sázeli do sítě Gaseca branku za brankou, ve 39. minutě se prosadil Pavel Štěpánek ml., ve čtyřicáté zkompletoval hattrick Marek Pecina a o minutu později si připsal čtvrtou branku do svých osobních statistik Roman Prchal. Hosté se svým fotbalem bavili a hráči Gaseca chvílemi nevěděli, kde jim hlava stojí. A skóre nadále narůstalo, ve 45. minutě přidal čtrnáctou branku rezervy prvoligového mužstva Adam Vlk. V předposlední minutě uzavřel střelecký účet utkání kapitán Pekelného Stroje Patrik Svoboda.


WWW.ODBILLA.CZ "B" - MASCOTTI 9-4 (3-1)
Branky: Körber 4, M. Horký 3, Adamec, Krautšnajdr - Půža 3, Pospíchal
Domácí potvrdili svou formu z druhé poloviny podzimu a v prvním poločase si vytvořili solidní náskok, který ve druhé části utkání ještě navýšili. Základ k vítězství položili přesnými střelami Jaroslav Körber (8.), Milan Horký (14.) a Zdeněk Krautšnajdr (19.). Tříbrankové manko probudilo k životu střelce hostujícího mužstva, a tak ve 21. minutě brankář www.odbilly.cz "B" poprvé inkasoval, když ho prostřelil Jakub Půža. Hned zkraje druhého poločasu přidal čtvrtou branku domácích Jaroslav Körber (28. minuta), pak se ovšem dostali ke slovu hráči Mascotti a díky trefám Romana Pospíšila (30.) a Jakuba Půžy (33.) se dostali na dostřel k soupeři. Ovšem jen na chvilku, poněvadž ve 35. minutě přidal pátou branku domácích Milan Horký a o čtyři minuty později zkompletoval hattrick Jaroslav Körber. Deset minut před koncem (41. minuta) se měnilo skóre hned dvakrát, sedmou branku "odbilláků" měl na svědomí Radovan Adamec, v dresu Mascotti si připsal třetí trefu v utkání jejich kapitán Jakub Půža. V závěru hosté ještě dvakrát inkasovali, ve 45. minutě se stal dalším hráčem, který v utkání nastřílel hattrick Milan Horký, o minutu později uzavřel střelecký účet utkání svou čtvrtou trefou Jaroslav Körber.


1. FC U GÁBINKY - STS CHVOJKOVICE-BROD 8-3 (6-2)
Branky: Hrubeš 7, Pavel Vrábel - Droppa 3
Gábinka potřebovala k jistotě postupu vyhrát a svou "povinnost" si začala plnit hned od začátku, mezi dvě branky Davida Hrubeše (2. a 8. minuta) se vešla trefa kapitána domácího výběru Pavla Vrábela (4. minuta) a hráči Gábinky mohli být spokojeni, postupový zápas si rozehráli na výbornou. Chvilková ztráta koncentrace domácích sice mírně zdramatizovala průběh utkání, dvě branky Martina Droppy (12. a 16. minuta) sice vrátil Chvojkovice zpátky do hry, ale jenom na krátký okamžik, protože už v sedmnácté minutě přidal svou třetí branku David Hrubeš. Závěr prvního poločasu definitivně posadil Gábinku na koně, ve 23. minutě se dvakrát během jediné minuty prosadil David Hrubeš a z pohledu domácích bylo vymalováno. Nejlepší střelec domácích David Hrubeš byl při chuti i ve druhém poločase a jeho další dvě navštívenky, které poslal do branky Chvojkovic ve 30. a 31. minutě, dodaly výsledku podobu debaklu pro Chvojkovice. Poslední slovo podzimu si vzal Martin Droppa, který ve 35. minutě zkompletoval hattrick, ale byla to jen kosmetická úprava konečného výsledku.