Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. Ježek liga - 3. kolo: www.odbilla.cz "B" se nesešla

11.10.2017RAIL TEAM - HOSTINEC U LÍPY 6-0 (3-0)
Branky: Adam 2, Guláš 2, Luňáček, Ryška
Rail Team vstoupil do podzimních bojů ve velkém stylu a i v tomto utkání si udržel svou fazónu, soupeři z Hostince U Lípy pro něj nebyli nepřekonatelnou porážkou. Převahu domácích potvrdil v deváté minutě Tomáš Adam, jehož střelu zastavila až síť za zády brankáře Hostince. Hosté dřeli, aby soupeři jeho "pozornost" oplatili, ale veškerá jejich snaha byla marná, obrana Rail Teamu si s jejich akcemi poradila bez větších problémů. "Hostinští" navíc v šestnácté minutě inkasovali podruhé, tentokrát z kopačky Jakuba Ryšky, který dostal až příliš volného prostoru. Tříbrankové vedení po prvním poločase zajistil Rail Teamu Tomáš Guláš, který v poslední minutě úvodní části nekompromisně prostřelil brankáře hostujícího mužstva. Nalomení hosté inkasovali další branku hned v úvodu druhého poločasu, ve 27. minutě se podruhé mezi střelce zapsal Tomáš Adam a všem přítomným bylo jasné, které mužstvo si v tomto duelu připíše tříbodový zisk. V závěru zápasu pak ještě domácích navýšili svůj náskok, ve 42. minutě přidal pátou branku Rail Teamu Dušan Luňáček a v předposlední minutě uzavřel střelecký účet utkání svou druhou brankou Tomáš Guláš. Rail Team si tak připsal třetí podzimní vítězství, Hostinec U Lípy si na své první body do tabulky musí ještě minimálně týden počkat.


1. FC U GÁBINKY - WORČESTR UNITED 4-5 (3-2)
Branky: Vlček 3, Chvastek - Zeman 2, Franek, Klíma, M. Pernica
Podzimní nováček z Worčestru zaskočil domácí hned zkraje utkání, už ve druhé minutě se ujal vedení, když přesně zamířil Jan Franek. Gábinka odpověděla rychle, v sedmé minutě využil své rychlosti Michal Vlček a bylo srovnáno. Obě mužstva i nadále hrála aktivně, dlouho ovšem bez kýžené odměny v podobě vstřelené branky. Až v šestnácté minutě se znovu měnilo průběžné skóre utkání, podruhé promluvil do osudu zápasu Michal Vlček a Gábinka otočila vývoj utkání ve svůj prospěch. Hosté ovšem odpověděli takřka vzápětí, v minutě osmnácté neuhlídala obrana Gábinky Michala Klímu a pohroma v podobě branky v síti domácích byla na světě. Michal Vlček byl ale v prvním poločase k nezastavení a v minutě 23. minutě zkompletoval hattrick, což mělo za následek, že Gábinka si do druhého poločasu přenesla těsný náskok. "Worčestři" se v druhém poločase dlouho nemohli prosadit, ale nakonec se na ně v posledních deseti minutách přece jenom usmálo střelecké štěstí, díky němuž otočili vývoj zápasu. Obrana domácích si vybrala slabší chvilku a v rozmezí mezi 41. až 45. minutou inkasovala tři branky, dvakrát se trefil Vojtěch Zeman (41. a 45. minuta) a jednu branku si na své konto připsal Michal Pernica (43. minuta). Domácí sice ve 46. minutě přidali čtvrtou branku, pod kterou se podepsal Tomáš Chvastek, ale na vyrovnání už neměli čas ani síly. Gábinka si tak připsala první podzimní ztrátu, zatímco Worčestr má zatím stoprocentní bilanci.


FC INTER JIHLAVA - KADETI KSČM 5-1 (3-0)
Branky: Staněk 2, K. Dvořák, Šaroun, Žampová - Josef Ileček
Utkání odstartovalo rázně, už ve 37. vteřině se napřáhnul z větší vzdálenosti Martin Staněk a svou střelou zaskočil brankáře Kadetů. Hostující hráči se snažili své manko smazat, ale hráči Interu jim toho příliš v prvním poločase nedovolili, navíc v 18. minutě inkasovali podruhé, když se trefil Karel Dvořák. Zmar hostů podtrhla poslední minuta prvního poločasu, kdy se prosadil ze střední vzdálenosti Milan Šaroun a zajistil svou přesnou trefou Interu tříbrankový náskok do druhé části utkání. Ve druhém poločase Kadeti marně naháněli svého soupeře, ten si s jejich výpady ovšem dokázal poradit (někdy i s pomocí obou tyčí) bez újmy na průběžném výsledku, navíc hráči Interu přidali další branky, ve 34. minutě se prosadil podruhé v utkání Martin Staněk a o čtyři minuty později byla Marcela Žampová na správném místě, aby dorazila za brankáře Kadetů vyraženou střelu jednoho ze svých spoluhráčů. Až ve 42. minutě se Kadeti dočkali alespoň čestného úspěchu, z větší vzdálenosti vypálil Josef Ileček a brankář domácích byl jeho střelou nemile překvapen. Inter si tak připsal první podzimní výhru, naopak Kadeti už podruhé za sebou nebodovali.


JP GASECO - GALAXIE 1-6 (0-1)
Branky: Matulka - Neradný 2, Král, Musil, Svítil ml., Svoboda
Galaxie byla v prvním poločase lepším mužstvem, dlouho ovšem svou herní převahu nedokázala vyjádřit brankově. Domácím toho příliš nevycházelo, kombinace byly kostrbaté a střelba velmi nepřesná. Až v závěru úvodního dějství padla první branka, ve 23. minutě se po pěkné akci trefil Martin Král a zajistil Galaxii nejtěsnější možné vedení po prvním poločase. Na začátku toho druhého se nevydařil brankáři Gaseca odkop a ve 27. minutě přidal Jan Musil celkem snadno druhou branku Galaxie. Domácí se vrátili do hry ve 34. minutě, kdy se po parádní přihrávce Václava Pavlíčka prosadil David Matulka a Gaseco bylo rázem na dostřel soupeři. Galaxie se ovšem nehodlala o body dělit, ve 37. minutě využil okénka v obraně domácích Tomáš Svítil ml. a opět to bylo o dvě branky. Ale jenom chvilku, protože hned v následující minutě potrestal další zaváhání hráčů v zelených dresech Miroslav Svoboda a Galaxie mířila za tříbodovým ziskem. Marně se hráči Gaseca snažili o zdramatizování utkání, další branku už nepřidali, naopak sami ještě dvakrát inkasovali, když se v obou případech prosadil David Neradný (46. a 49. minuta).


STS CHVOJKOVICE-BROD - WWW.ODBILLA.CZ "B" 6-0 kontumačně
Mužstvo www.odbilla.cz "B" se nedostavilo k utkání, a tak prohrálo kontumačně.


AC B2B PEKELNEJ STROJ "B" - MASCOTTI 4-2 (2-2)


Branky: Vomela, Lechnio, Houdek, Ivan - Dubský 2
Obě mužstva se sešla pouze se čtyřmi hráči do pole, a tak bylo na hrací ploše více místa. Lépe se situací vypořádali domácí, kteří se v šesté minutě ujali vedení, přesnou trefou se o něj zasloužil Daniel Ivan. Mascotti ovšem nebyli na hrací ploše jen do počtu, ve dvanácté minutě provedli rychlý výpad do obrany domácích a Adam Dubský pěknou střelou vyrovnal. "Pekelníci" byli častěji na míči, ale jejich převaha byla dlouho jalová, další branku přidali až v 19. minutě, kdy propálil brankáře soupeře Lukáš Houdek. Jenomže hned v následující minutě předvedl Adam Dubský sólo akci přes celé hřiště a opět bylo vyrovnáno. V prvním poločase ještě několikrát zvonila branková konstrukce, na obou stranách to bylo ve dvou případech. Ve druhé části utkání byli domácí o něco aktivnější, ale dlouho se nemohli vypořádat s obranou soupeře, navíc si museli dávat pozor na zadní vrátka, protože Mascotti nevynechali jedinou příležitost k provětrání obrany rezervy Pekelného Stroje. Ve 36. minutě přece jenom obrana hostujícího mužstva povolila a Dominik Lechnio přidal třetí branku domácích. V závěru pak pojistil výhru Pekelného Stroje Jiří Vomela, který ve 48. minutě počtvrté prostřelil brankáře hostujícího mužstva.