1. Juniorská liga - 4.kolo: Elita ze střídačky k nezastavení!

03.05.2016

Elita ze střídačky - Mimoni   13:0   (11:0)
Branky: Duben 3, Doležal 2, Došek 2, Hruška 2, Zástěra 2, Homola, Staněk

Favoritem utkání byli jednoznačně hráči Elity ze střídačky a tuto roli bezpochyby naplnili. Od začátku utkání na hřišti dominovali a určovali tempo hry. Již ve 3. minutě zakončoval únik mezi stoperkami Adam Zástěra, 1:0.
V 5. minutě se trefil ten stejný hráč, tentokrát vystřelil ze střední vzdálenosti a nedal brankářce šanci, 2:0.
V 7. minutě vystřelil z poloviny hřiště Rudolf Doležal a za přispění teče pohodlně skóroval, 3:0
V 8. minutě kapitulovali Mimoni znovu, kdy vyraženou střelu před sebe doklepával Josef Hruška, 4:0
Ve 12. minutě se opět měnilo skóre, Václav Duben využil zaváhání soupeře, kdy po vyražení od brankářky a také špatného odkopu soupeře nedal brankářce šanci, 5:0.
Ve 13. minutě byla k vidění snad nejpovedenější akce, kdy obránce přes celé hřiště vyslal do brejku ze strany Šimona Homolu a ten se nemýlil, 6:0.
V 15. minutě dobývali hráči Elity branku soupeře a po vysunutí brankáře dali šanci soupeři, kdy dva pokusy Mimoňů skončili těsně vedle branky. Ale přece jenom branka padla, trefil se Rudolf Doležal, kdy zakončoval sérii narážeček mezi obranou Mimoňů, 7:0
V 16. minutě měl Josef Hruška štěstí, když dal branku od levé tyče, 8:0.
Mimoni se snažili hrát hlavně na brejky, ale to se jim nadařilo, několikrát vystřelili po vysunutí brankáře soupeře ale bez gólového efektu.
Ve 21. minutě se prosadil Václav Duben hlavou přímo z vhozeného autu, 9:0.
Ve 22. minutě Jakub Staněk dostal centr z půlky hřiště před branku a nemýlil se, 10:0
Ve 23. minutě padla poslední branka prvního poočasu, trefil se Vojtěch Došek z poloviny hřiště, kdy trefil tyš ve výšce očí a míč se odrazil do branky, 11:0.
Ve 25.minutě šli holky kopat roh ale bez brankové šance a tak poločas skončil 11:0.
Po změně stran se opakovala situace z první půle, kdy ve 27. minutě házel aut hráč Elity a Václav Duben překonal brankáře hlavou, 12:0
Potom si hráči Elity ze střídačky zahráli na fair play, kdy na 10 minut stáhli z pole jednoho hráče a i přes neúnavné tempo dokázali vstřelit už jedinou branku, ve 34. minutě se trefil Vojtěch Došek střelou z dálky po zemi k tyči, 13:0.
Zbytek utkání byl v bojovném duchu ale na branku jsme čekali marně, hráči Elity zaslouženě vyhráli a berou všechny body.