Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

Středeční kolo Ligového poháru 2016

16.03.2016

Atik – RC Maňána „A“ 0:3 (1:2)


Branky: M. Matějíček, P. Tlačbaba 2


Už před výkopem bylo jasné, že Maňána bude mít problémy se svojí hrou. Na hřišti totiž chyběli dva klíčoví hráči – D. Klusák a V. Hron. Samotný průběh hry tuto skutečnost potvrdil, protože Maňána se mohla opírat pouze o tři klíčové hráče – Kováře, Ujčíka a Korovjaka, který svými zákroky své mužstvo dlouho udržoval v šanci na postup. Na rozdíl od svého soupeře však nedokázali borci Maňány vstřelit branku a proto do čtvrtfinále postoupilo mužstvo Atiku.


 


1. FC Strejkové – 1. FC Mudrcové 2:9 (0:3)


Branky: Bečka 2 – Dáňa, A. Denev 3, Havelka 2, F. Toman 3


Od samého počátku hry bylo jasné, kdo je favoritem utkání. Do branky Strejků totiž nastoupil nestárnoucí Standa Dohnal a již v 6 minutě lovil ze své sítě první balón. Strejkové se sice snažili, ale herně měl navrch jejich soupeř, který zaslouženě postoupil do čtvrtečních bojů.  


 


Starlet „A“ – ŽST „B“ 6:0 (1:0)


Branky: Lapeš 2, Matějíček 4


Samotné utkání vůbec nevypadalo tak, jak napovídá konečný výsledek. Naopak, hráči Stárletu se pomalu rozehrávali a první poločas vyhráli pouze jednobrankovým náskokem díky Matějíčkovi a mohli děkovat jen svému soupeři, který v prvním poločase zahodil min. 3 ložené brankové šance. O konečném výsledku a postupu Stárletu tak nakonec rozhodlo až závěrečných 10 minut, kdy se jim podařilo 3 brankami zlomit odpor hráčů ŽST „B“.   


 


SV Ayl – SSC Rock Club Jihlava 13:1 (8:0)


Branky: Partl – Bucl 2, Ehrenberger, Chalupský 2, Kubát 5, Maruš 2, Vystrčil


Od samého začátku hry bylo zřejmé, že favorit utkání nepřipustí žádné překvapení. I když se hráči SSC snažili, dnešní soupeř byl již nad jejich síly o čemž hovoří i konečný výsledek.


 


Devillé - Brojlers Poděšín 1:4 (0:2)


Branky: Růžička – D. Jaroš 2, L. Jaroš, Solař


Deville sice byli před utkáním jako prvoligový nováček papírovým favoritem, ale i konečný výsledek ukazuje, že jejich soupeř (3. liga) jim svoji kůži nechtěl dát nic zadarmo a svojí bojovností  a proměňováním šancí si hráči Brojlers zajistili postup do dalších bojů.  


 


FK Klasici „B“ – www.odbilla„A“ 4:2 (3:1)


Branky: J. Göth 3, Neuwirth – Medřický, Pech


Odbilla hrála po celé utkání se svým soupeřem vyrovnanou hru, ale co je jim to platné, když Klasici mají ve svém středu J. Götha. Ten stejně jako i v jiných zápasech rozhodl svými brankami o výhře svého mužstva a postupu do závěrečných vyřazovacích bojů.   


 


LB.